• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 2439
    • Dodano: 2017-01-15 / 13:40
    • Komentarzy: 2

    Moto Orkiestra zagrała już po raz dziewiąty

    Moto Orkiestra zagrała już po raz dziewiąty
    Moto Orkiestra zagrała już po raz dziewiąty

    (Fot. Dżacheć)

    Przy domEXPO odbyła się dziś dziewiąta edycja Moto Orkiestry - samochodowej imprezy towarzyszącej finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


    - Celem wydarzenia jest podnoszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i poprawa umiejętności kierowania pojazdami samochodowymi - tłumaczy Adam Ossowski z Automobilklubu Opolskiego.

    Każdy chętny mógł spróbować swoich sił w VII Opolskiej Konkursowej Jeździe Samochodowej. - Przygotowaliśmy odcinki o długości około 600 metrów. Pogoda nam sprzyjała, ponieważ w nocy spadł śnieg, co dodatkowo uatrakcyjniło zmagania - słyszymy.

    Służby ratunkowe zorganizowały również pokaz uwalniania poszkodowanych z samochodu i kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Moto Orkiestra zagrała już po raz dziewiąty
    Moto Orkiestra zagrała już po raz dziewiąty
    Moto Orkiestra zagrała już po raz dziewiąty

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-01-15 20:43:58 [89.73.185.*] id:1502751  
    spalony: Napisał postów [392], status [maniak] Reputacja
    Zgadzam się z kolegą :) Chętnie bym pośmigał na jakimś torze...

    Nick:
    Treść:
    2017-01-15 19:53:47 [31.0.33.*] id:1502735  
    rosomak201: Napisał postów [424], status [maniak] Reputacja
    Dlaczego takie "pojazdówki" organizowane są tylko wosp? Były by częściej to chętnych było by więcej, a na drogach mniej pajaców w hundach czy innych beemwu.

    Nick:
    Treść: