Zobacz takze
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".




















































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
danielopole1: Napisał postów [301], status [maniak]
Wróciłem wlasnie z dziećmi z lodowiska na stawku Barlickiego.... Żenada i jeszcze raz żenada.. Może ktoś to przeczyta z osób odpowiedzialnych za te lodowisko.. Był tylko ochroniarz który nie wiedział o co chodzi łyżwy dla dzieci wybierał 10 minut.. Po tych 10 minutach pytam pana co on wyprawia? A on mówi że osoba która miała przyjść do pracy na 9 nie przyszła i on siedzi i nie wie o co ma robić Interweniowala policja bo ludzie zaczęli dzwonić po mosirach ale oczywiście nikt nie odbierał.. O 11 pojechalem z dziećmi do domu bo szkoda naszych nerwów... Może 24 opole o tym napisze jakie to nasze miasto jest cudowne... Wczoraj imprezą na lodowisku sie chwalili a dzisiaj nie było komu łyżew wydać... Ci co mieli swoje łyżwy jeździli za darmo bo pan ochroniarz nawed nie umiał kasy posłużyć.... ŻENADA!!!!!!!!!!! I jescze raz ŻENADA!!!!!!