• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 21961
    • Dodano: 2017-01-05 / 20:33
    • Komentarzy: 16

    Pożar budynku gospodarczego, w akcji blisko 30 strażaków

    Pożar budynku gospodarczego, w akcji blisko 30 strażaków
    Pożar budynku gospodarczego, w akcji blisko 30 strażaków

    (Fot. Zbyszek)

    7 zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem przy ul. Krzanowickiej w Opolu. Nikomu nic się nie stało.

    Pożar wybuchł chwilę po godzinie 15 w budynku gospodarczym, przylegającym do domu.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Gdy strażacy dojechali na miejsce okazało się, że ogień przeniósł się także na garaż oraz poddasze sąsiedniego budynku.

    Ogień udało się opanować, akcja trwała ponad 2 godziny.

    Przyczynę wybuchu pożaru ustali dochodzenie.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pożar budynku gospodarczego, w akcji blisko 30 strażaków
    Pożar budynku gospodarczego, w akcji blisko 30 strażaków
    Pożar budynku gospodarczego, w akcji blisko 30 strażaków

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2017-01-05 20:43:57 [46.134.150.*] id:1500138  
    jacek0667: Napisał postów [1124], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Chyba w Krzanowicach na Opolskiej ...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [14]
    2017-01-05 21:54:01 [83.7.5.*] id:1500158  
    Kozek: Napisał postów [190], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    01.01.2017r. - Już nie ...
    2017-01-05 22:10:25 [83.27.27.*] id:1500167  
    jacek0667: Napisał postów [1124], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Sprawdź na Google Maps. Nie ma takiej ulicy.
    2017-01-05 22:11:59 [83.22.181.*] id:1500169  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    nie ma takiego miasta - Lądyn! Jest Lądek, Lądek Zdrój...
    2017-01-05 22:12:53 [185.127.20.*] id:1500170  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    No to co mi Pan zaraz nie mówi... przecież muszę poszukać ;)
    2017-01-05 23:21:30 [83.10.65.*] id:1500206  
    Kozek: Napisał postów [190], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    A google maps to jakiś wyznacznik?
    2017-01-06 04:50:54 [178.37.1.*] id:1500226  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Kozek, tu właśnie mamy przykład problemów z lokalizacją pożaru (zapytaj strażaków): jaka ulica? Krzanowicka, Kwiatowa, Czereśniowa, Armii Ludowej... Nadto, czy łatwiej zlokalizować to miejsce określając je jako Krzanowice czy Opole... Dla poszkodowanych liczy się każda sekunda... :-(.. No tak, dalej powtarzajcie, że wszystko zostało dobrze przygotowane...
    2017-01-06 11:13:43 [83.10.108.*] id:1500250  
    siwy726: Napisał postów [241], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Te jacek0667 choć nie wiem ile czasu minie aż przełkniesz tę pigułkę że mieszkasz w Opolu to i tak słoma będzie ci z gumowców wystawać.
    2017-01-06 11:22:46 [185.127.20.*] id:1500256  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    Lepiej słoma z butów niż twoje upośledzenie siwy!
    2017-01-06 11:31:55 [83.10.108.*] id:1500263  
    siwy726: Napisał postów [241], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Oj widzę że rajtuzy pękły no i klops
    2017-01-06 11:32:46 [185.127.20.*] id:1500264  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    No to szybciutko się podetrzyj bo smród czuć aż u mnie :P
    2017-01-06 11:37:17 [83.10.108.*] id:1500267  
    siwy726: Napisał postów [241], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Ja nie muszę bo tobie pękły i się obmazałeś
    2017-01-06 11:39:07 [185.127.20.*] id:1500268  
    matejko66: Napisał postów [2997], status [Szycha] Reputacja
    hehehe no nie wstydź się :P. Podmyj się i klep dalej ;)
    2017-01-06 11:44:47 [83.10.108.*] id:1500271  
    siwy726: Napisał postów [241], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Amen
    2017-01-06 13:34:04 [83.7.128.*] id:1500318  
    jacek0667: Napisał postów [1124], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Siwy ja na szczęście z Opola się wprowadziłem. A z tobą się na jednym goownie nie ślizgałem, abyś słał mi takie teksty. Ja trolli nie karmię!
    2017-01-05 20:46:02 [81.247.225.*] id:1500140  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    W takie zimno, współczuję tym ludziom:(

    Nick:
    Treść: