Zobacz takze
"Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar
Zobacz takze
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".


















































































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
krisss: Napisał postów [2133], status [Szycha]
Wydaje mi się, że większość "argumentów" mieszkańców ościennych gmin, które mają dołączyć do Opola nijak ma się do rzeczywistości. Dlaczego nie patrzą na argumenty za przyłączeniem?? Komunikacja miejska, więc oszczędności dla dzieci dojeżdżających do szkół czy też ich rodziców pracujących w Opolu. Miejska karta dla rodzin wielodzietnych, a takich na pewno nie brakuje. Myślę również, że jako mieszkańcy miasta będą mieli większe możliwości uzyskania różnych form pomocy i dotacji z Unii Europejskiej. Rozumiem żal mieszkańców i ich protesty, bo są przyzwyczajeni do swojej małej społeczności, ale powiększenie Opola paradoksalnie może wpłynąć na ich lepsze życie. Są przeciwnicy jak i zwolennicy dużego Opola. Cóż - czas pokaże kto miał rację.