• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 5094
    • Dodano: 2016-12-27 / 10:20
    • Komentarzy: 67

    Bezpieczne święta na drogach Opolszczyzny

    Bezpieczne święta na drogach Opolszczyzny

    (Fot. archiwum)

    Od wigilii do drugiego dnia świąt doszło do 4 wypadków drogowych. Policjanci zatrzymali 18 nietrzeźwych kierowców. Nadmierna prędkość, nieprawidłowe wyprzedzanie i nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu są nadal głównymi przyczynami zdarzeń drogowych.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Podczas świątecznego weekendu nad bezpieczeństwem podróżujących przez Opolszczyznę czuwali policjanci ruchu drogowego oraz prewencji. Funkcjonariusze w nieoznakowanych radiowozach z wideorejestratorami, wyposażeni w ręczne mierniki prędkości i urządzenia do badania stanu trzeźwości, częściej niż zazwyczaj kontrolowali kierowców. Funkcjonariusze zbadali na zawartość alkoholu ponad 4500 kierowców. Oprócz stanu trzeźwości, policjanci sprawdzali również prędkość, czy kierowcy i pasażerowie używają pasów bezpieczeństwa oraz przewożą dzieci w fotelikach.

    Zobacz takze Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego

    Do najpoważniejszego zdarzenia drogowego, na drogach naszego regionu doszło 26 grudnia, tuż przed 04:00 rano w rejonie Krapkowic. Tam, według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów kierująca volkswagenem 18-latka nie zachowała należytej ostrożności podczas zawracania i zderzyła się z daewoo kierowanym przez 19-latka. W wyniku tego zdarzenia kierowca daewoo jak i troje pasażerów volkswagena zostało zabranych do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

    - Od soboty do wtorkowego poranka na terenie województwa opolskiego doszło do 4 wypadków drogowych, w których obrażenia odniosło 7 osób i nikt nie zginął. W tym roku święta na drogach Opolszczyzny możemy uznać za spokojne i bezpieczne - informuje asp. Karol Brandys z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-12-27 21:46:07 [94.254.156.*] id:1497811  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    4pkt i 100 zł, a jak Wasze święta?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-12-27 21:50:47 [93.179.192.*] id:1497813  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    dojadam sałatkę;)
    2016-12-27 22:03:05 [83.7.250.*] id:1497815  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    demcio ty żarłoku :-)
    2016-12-27 23:00:29 [79.220.106.*] id:1497822  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    coś to takiego narobił że aż taką srogą karą cie pokarali... ;)
    2016-12-28 00:50:56 [94.254.156.*] id:1497836  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    ciut za szybko w zabudowanym było...
    2016-12-28 00:30:22 [83.27.118.*] id:1497831  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    ''za bezpieczny weekend Wladziu..''

    Nick:
    Treść:
    2016-12-27 16:57:09 [83.7.250.*] id:1497743  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    to fakt, trochę przez święta więcej"suszyli"

    Nick:
    Treść:
    2016-12-27 15:26:45 [31.0.69.*] id:1497729  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    A ja mam cb i mnie mogą cmoknąc

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-12-27 15:36:42 [176.111.138.*] id:1497732  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    taaa... i suty jak pokrętła od radia
    2016-12-27 15:45:02 [31.0.69.*] id:1497735  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Lepiej to niż wacka do zapalniczki wsadzac:-/
    2016-12-27 15:53:54 [176.111.138.*] id:1497737  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    słabo
    2016-12-27 15:55:18 [176.111.138.*] id:1497738  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    chodzą słuchy że nie dojedziesz do celu :D
    2016-12-27 14:52:27 [46.134.138.*] id:1497726  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Takie dane, bo i pogoda nie dopisała. Wychodzić się z domu nie chciało :D

    Nick:
    Treść:
    2016-12-27 11:42:23 [178.37.19.*] id:1497652  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ja myślisz goody... stuka jom w tym radiowozie? :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [45]
    2016-12-27 11:46:04 [176.111.138.*] id:1497653  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    na bank w policyji to ino alkoholiicy i zboczeńce , a skad później sex afery ???
    2016-12-27 11:46:48 [176.111.138.*] id:1497654  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a nocnych patrolach biorą flaszeczke i plener jak tralalala
    2016-12-27 11:48:43 [178.37.19.*] id:1497655  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to narkomany jeszcze też som
    2016-12-27 11:50:48 [176.111.138.*] id:1497656  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a co ty myślisz , Goodiemu kiedyś zwineli pół kilo ale na sprawie było ino 200g , a gdzie reszta ??
    2016-12-27 11:52:57 [176.111.138.*] id:1497657  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Goody kiedyś jechoł na kacu bo musioł pojechoć i mnie zatrzymali , mówie chopoki jestem wczorajszy nie bede dmuchoł , mam 8 stów , nie jest to mało i 2 km do chałupy , dał żem i sfanzolił
    2016-12-27 11:53:15 [176.111.138.*] id:1497658  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    tero jusz fanzole ani bo piwie niii wsiadom ;D
    2016-12-27 11:53:25 [178.37.19.*] id:1497659  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    haha.... przeschło :)
    2016-12-27 11:54:25 [176.111.138.*] id:1497660  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a pjertoleni kretyni bydom ci wciskać głupoty że policja taka praworządna hahaha qwa a uja wiedzą , boo tyle historii co znam to qwa baja
    2016-12-27 11:54:46 [176.111.138.*] id:1497661  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    co ty było jusz suche
    2016-12-27 11:57:17 [176.111.138.*] id:1497663  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a tego frajera Alberta myślisz że czemu teraz złapali ??? bo dolnośląska policja prowadziła śledztwo , bo opolski sąd i policja nie znajdywali dowodów i umarzali sprawę , a nie znajdywali bo mieli nie znaleźć
    2016-12-27 11:58:29 [178.37.19.*] id:1497665  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nie znam człowieka :)
    2016-12-27 12:02:05 [176.111.138.*] id:1497666  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    qwa czekoj muszę znaleść artykuł
    2016-12-27 12:03:03 [176.111.138.*] id:1497668  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    24opole*pl/22697,Zatrzymano_zleceniodawce_podpalen._Odpowie_za_kierowanie_zbrojn a_grupa_przestepcza.,wiadomosc.html
    2016-12-27 12:03:04 [178.37.19.*] id:1497669  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    kiedyś my na rowerach spieprzali w nocy bez świateł i kumpla dojechali a ja czmychnął.... to im mówi, że on nie zna tego drugiego, że on go wyprzedzał :)
    2016-12-27 12:03:59 [178.37.19.*] id:1497670  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a my chyba po 50km/h cisnęli
    2016-12-27 12:05:56 [176.111.138.*] id:1497671  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    joł kiedyś szedł i śpiewoł pijany zawsze i wszędzie ... ;D:D:D jak stał radiowóz i mi kazali przyjść na drugi dzień na komende ;D:D:D
    2016-12-27 12:06:27 [176.111.138.*] id:1497672  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    zawsze i wszędzie policja jjjbnaa bydzie ;D;D
    2016-12-27 12:11:06 [178.37.19.*] id:1497673  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a pałom żejś kiedyś dostoł?
    2016-12-27 12:12:22 [176.111.138.*] id:1497674  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    bili po pintach ;D:D
    2016-12-27 12:13:40 [176.111.138.*] id:1497677  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a kumpel za gówniarza to jak poszoł na przesłuchanie to wyszoł z okiem podbitym ;D;D;D;D
    2016-12-27 12:18:35 [176.111.138.*] id:1497681  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    na futruj mi pione
    2016-12-27 12:21:37 [176.111.138.*] id:1497682  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    dam ci 2
    2016-12-27 12:24:29 [178.37.19.*] id:1497683  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ni ma skund
    2016-12-27 12:25:57 [176.111.138.*] id:1497684  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    no u mnie właśnie tysz bida , uruchom jakie kontakty
    2016-12-27 12:38:54 [178.37.19.*] id:1497685  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nie ma czego uruchomić nawet
    2016-12-27 12:43:30 [176.111.138.*] id:1497686  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    wszyscy pusci w ryj :P
    2016-12-27 12:45:22 [178.37.19.*] id:1497687  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    na sylwka powinni zapasy dzisiaj robic
    2016-12-27 12:47:22 [176.111.138.*] id:1497689  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    no otóż to ;) :)
    2016-12-27 12:53:38 [176.111.138.*] id:1497690  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    przez rs chemical ?? ;D;D:D
    2016-12-27 12:55:16 [178.37.19.*] id:1497691  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    pewnie też :)
    2016-12-27 12:57:11 [176.111.138.*] id:1497692  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    zamawiałeś coś tam ??? czesze dynie ??
    2016-12-27 13:00:56 [178.37.19.*] id:1497693  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    czesze czesze
    2016-12-27 13:02:34 [176.111.138.*] id:1497694  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    joł jakoś niii mom przekonania , wole tradycyjne rozwiązania bo zdrowsze ;D;D;D 4 mmc ??? zamówić piątke ??
    2016-12-27 13:02:47 [176.111.138.*] id:1497695  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    żębym qwa do piachu niii poszoł
    2016-12-27 13:05:50 [178.37.19.*] id:1497696  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    jak bydziesz miał pecha to toksykologia albo do piachu :) ale powino być dobrze..
    2016-12-27 13:07:30 [176.111.138.*] id:1497697  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a co byś polecił ?? chociaż iż jako tak jestem obyty z neurotoksyną , to do piachu mi się nie śpieszy
    2016-12-27 13:08:40 [178.37.19.*] id:1497698  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nie wiem co tam tera się ćpa... kiedyś było 3mmc, teraz nie wiem... 4mmc bedzie gut
    2016-12-27 13:14:42 [176.111.138.*] id:1497699  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    uj wziąłem pione :P
    2016-12-27 13:15:15 [178.37.19.*] id:1497701  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    hehe :) przelewem? na paczkomat?
    2016-12-27 13:17:10 [178.37.19.*] id:1497702  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ino po tym 4mmc to som filmy chyba jakieś... co byś nie o.ujał :)
    2016-12-27 13:18:32 [176.111.138.*] id:1497703  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    kurierem do rąćzek
    2016-12-27 13:19:46 [178.37.19.*] id:1497704  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ale ni ma chyba za pobraniem
    2016-12-27 13:20:11 [176.111.138.*] id:1497705  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    a co mi może być ??? ewentualnie niemieckie kobiety zaczną mi się podobać ;D;D:D:D
    2016-12-27 13:21:49 [178.37.19.*] id:1497707  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    może ci np armia wojska przez podwórko przejechać... albo tłumy widzieć tam gdzie nikogo nie ma :)
    2016-12-27 13:32:30 [176.111.138.*] id:1497711  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    na to liczę , dobrze że mam sąsiada ;D:D:D dam g i mnie w dupe pocałuje ;D;D;D jak nie przyjedzie kae będzie dobrze retka wciągu 24 h to znaczy że będzie dobrze
    2016-12-27 12:13:12 [188.123.205.*] id:1497675  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    No to za bezpieczny weekend Władziu!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-12-27 12:13:29 [178.37.19.*] id:1497676  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    za bezpieczny :)
    2016-12-27 12:14:16 [176.111.138.*] id:1497678  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    no to hop po maluszku ;D;D;D
    2016-12-27 12:15:29 [176.111.138.*] id:1497679  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    mołcie nutkem youtube*com/watch?v=qUsm3PCoGIE
    2016-12-27 12:17:57 [176.111.138.*] id:1497680  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    youtube*com/watch?v=Y1_VsyLAGuk :D:D:D
    2016-12-27 11:56:48 [89.78.157.*] id:1497662  
    The Naturator: Napisał postów [2367], status [Szycha] Reputacja
    Najwięcej było niedzielnych Januszy, którzy na pustej drodze bali się jechać więcej jak 60-70 km/h.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-12-27 11:58:07 [176.111.138.*] id:1497664  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    tacy są najgroźniejsi dlatego w święta się nie jeździ :P
    2016-12-27 10:58:56 [62.87.183.*] id:1497649  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    to tylko się cieszyć :-)

    Nick:
    Treść: