- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 10912
- Dodano: 2008-10-29 / 14:31
- Komentarzy: 131
Narkotykowe zatrzymanie w centrum Opola
Policjanci z Sekcji Kryminalnej II Komisariatu w Opolu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat, u których znaleziono znaczne ilości narkotyków.
W piątek wieczorem na ulicy Rejtana w Opolu, kryminalni zatrzymali volkswagena passata. Kierujący nim 21–letni mieszkaniec Opola miał przy sobie drobne ilości amfetaminy, marihuany oraz wagę elektroniczną. Po przeszukaniu samochodu, policjanci znaleźli około 300 gram marihuany oraz 8 tabletek ekstazy. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze pojechali do jego mieszkania, gdzie znaleźli jeszcze prawie 60 gram amfetaminy.
Właścicielem volkswagena passata okazał się 20–letni mieszkaniec Opola. W poniedziałek policjanci zatrzymali go w jednym z mieszkań w Opolu. Mężczyzna wskazał wtedy miejsce, w którym przechowywał narkotyki. Zabezpieczono tam ponad 180 sztuk tabletek ekstazy, ponad 15 gram marihuany, wagę elektroniczną i telefon komórkowy.
Wobec 21–latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3–miesięcznego tymczasowego aresztu. 20–latek został dziś przewieziony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec niego także tymczasowego aresztu.
21 – latkowi za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności, zaś 20–latek dodatkowo odpowie za udzielanie środków odurzających, za co grozi do 10 lat więzienia.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
pogromca_mitów: Napisał postów [28], status [rozkręca się]
kolejny wielki sukces policji - a nielepiej zalegalizować i mieć święty spokój