• 0
0
 
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 3756
  • Dodano: 2016-12-15 / 22:32
  • Komentarzy: 1

Wybitni sportowcy Uniwersytetu Opolskiego odebrali wyróżnienia

 
 
Wybitni sportowcy Uniwersytetu Opolskiego odebrali wyróżnienia
 <i>(fot. Dżacheć)</i>

(fot. Dżacheć)

W Studenckim Centrum Kultury nagrodzono dziś wybitnych sportowców Uniwersytetu Opolskiego. Największą popularnością cieszyły się sztuki walki.

Agnieszka Kamińska trenująca karate wygrała Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca AZS Uniwersytetu Opolskiego. – Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim – mówiła wzruszona. Zaraz za nią uplasowali się kolejno Monika Jaksy (piłka nożna) i Mateusz Ptak (piłka nożna). Trenerem Mistrzów utytułowano Henryka Hołodnika (badminton).

Studenci wielokrotnie podkreślali, że swoje sukcesy zawdzięczają między innymi wsparciu ze strony władz uczelni. Rektor Uniwersytetu Opolskiego prof. dr hab. Marek Masnyk podkreślił ważną rolę AZS w życiu uczelni. - Skupiamy się na siatkówce żeńskiej i badmintonie. To są dwie nasze wiodące sekcje – tłumaczył.

O istocie sportu i jego znaczeniu dla województwa opolskiego mówił marszałek Andrzej Buła. - To jest naprawdę wielkie wydarzenie, szczególnie dlatego, że młodzi ludzie chcą się zrzeszać, chcą się organizować, chcą uprawiać sport. Rolą dorosłych jest to, żebyśmy im pomagali – poinformował.

To piąta impreza, podczas której zostali nagrodzeni zasłużeni dla Uniwersytetu Opolskiego sportowcy i instytucje ich wspierające. Jak zapowiedziano – za rok znów będzie można wybrać wybitnego sportowca tej uczelni.

Zobacz galerię zdjęć!
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2016-12-16 08:07:16 [91.212.223.*] id:1495425  
The Naturator: Napisał postów [1883], status [Szycha] Reputacja
Adidas zaczął już nawet tatuaże na czole robić.

Nick:
Treść: