• Wyświetleń: 1313
    • Dodano: 2016-12-03 / 23:22

Gwardziści po raz pierwszy pokonani u siebie

Tym razem własna hala nie pomogła opolskim szczypiornistom. Gwardia Opole uległa Chrobremu Głogów 23:29 w mecz 13. Kolejki PGNiG Superligi. Podopieczni Rafała Kuptela zostawili serce na parkiecie, ale tym razem to nie wystarczyło.

Początek pojedynku był bardzo wyrównany, drużyny grały bramka za bramkę. Opolanom udało się jednak odskoczyć na dwa gole i prowadzili 10:8. Ten stan nie utrzymał się długo, głogowianie doszli do głosu i po chwili był już remis 10:10. Gracze Chrobrego poszli za ciosem i do przerwy wygrywali 13:12.

W drugą połowę dobrze weszli gwardziści i 40 minucie znów na koncie mięli dwie bramki przewagi (19:17). Goście rzucili się do odrabiania strat i zrobili to z nawiązką. Trener Kuptel zmobilizował podopiecznych do walki, ale przeciwnik nie odpuszczał i postawił na swoim, zdobywając tym samym opolską twierdzę i zwycięstwo nad zespołem z Opola 23:29.

Gwardia zajmuje 3 miejsce w grupie pomarańczowej z 17 punktami.

2016-12-04 00:03:45 [87.149.157.*] id:1492503
    sebastian325i: Napisał postów [13403], status [VIP] Reputacja