Zobacz takze
16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO
Zobacz takze
Nowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy oficjalnie otwarty w Krapkowicach
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".








































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
mateo9494: Napisał postów [799], status [stały bywalec]
Jedno wielkie bagno. Nie można to na spokojnie pisać tylko się wyzywać? Nienawiść bije tu od każdego użytkownika forum. Lepiej się ugryźć w język niż wyzywać się. Lepiej coś sensownego napisać, a jak się nie ma nic do powiedzenia lub ma się wywiązać z tego. Odkąd powstał internet ludzie wypisują wirtualnie na siebie. No i po co to? Jak ktoś coś ma do kogoś to się spotkajcie i pogadajcie wprost, a nie zaśmiecacie wirtualny świat swoją nienawiścią. Mieszkam w Opolu i nie jestem po żadnej stronie. Od nowego roku podniosą opłaty za wodę i cóż zrobić? Co mam z tego powodu iść pod urząd i się wysadzić? Ludzie mają większe problemy i sobie radzą.