• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 2450
    • Dodano: 2016-11-21 / 17:36
    • Komentarzy: 6

    Andrzej Buła: "Kaczyński i Szydło nie mają racji oskarżając przedsiębiorców"

    Andrzej Buła: "Kaczyński i Szydło nie mają racji oskarżając przedsiębiorców"

    (Fot. archiwum)

    Marszałek województwa Andrzej Buła odniósł się dziś do oskarżeń kierowanych przez Jarosława Kaczyńskiego do przedsiębiorców i samorządowców „związanych z opozycją”, którzy - zdaniem prezesa Prawa i Sprawiedliwości mają odpowiadać za "bardzo dziwne blokady" wzrostu poziomu PKB. W podobnym tonie wypowiadała się także premier rządu Beata Szydło.

    Zobacz takze IMGW wydał ostrzeżenie dla województwa opolskiego

    - Uważam, że Prawo i Sprawiedliwość stara się napisać na nowo polską historię i znaleźć przy tej okazji winnych złego gospodarowania pieniędzmi w naszym kraju – mówi Andrzej Buła.

    - Pragnę zauważyć, że w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego ogłosiliśmy już 67 naborów dla przedsiębiorców na łączną kwotę 2 miliardów złotych. W przyszłym roku ogłosimy kolejne 44 o wartości 1.4 miliarda złotych. Uważam, że dynamika naszej pracy jest bardzo dobra i nie można nas oskarżać o spowalnianie czegokolwiek – dopowiada Buła.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Marszałek twierdzi również, że „przedsiębiorcom powinno się dziękować za to, że podejmują się wyzwania, jakim jest prowadzenie własnej firmy”. - Dzięki nim w naszym regionie wzrosły wpływy z CIT-u i PIT-u. Zatem zarzuty o ich brak aktywności - czy wręcz destrukcyjne działania - są bezzasadne.

    - Możemy się różnić poglądami, postawami, ale dla mnie – jako marszałka województwa – żaden partner chcący dostać pieniądze nie ma szyldu partyjnego, każdy jest traktowany tak samo – podsumowuje Andrzej Buła.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-11-21 21:56:48 [83.5.115.*] id:1489974  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    w Polsce istnieją niespotykani nigdzie na świecie przedsiębiorcy, którzy nie chca zarobić na złość władzy , na złośc władzy zadłużą sie , splajtują , będa chodzić w drewniakach i worku po ziemniakach, mieszkać w ziemiankach, jeść suchy chleb z wodą , byle tylko zrobić na złosc władzy... hehe

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-11-22 10:08:45 [83.22.166.*] id:1490057  
    Puma: Napisał postów [318], status [pismak] Reputacja
    Ten naród sam wybrał sobie geniuszy, którzy rządzą mając takie brednie w głowie.
    2016-11-22 08:44:41 [188.146.89.*] id:1490048  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Buła = kwi,kwi,kwi! Koryto zniknie jak amen w pacierzu!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-11-22 10:07:28 [83.22.166.*] id:1490056  
    Puma: Napisał postów [318], status [pismak] Reputacja
    Oho! Chyba pisowiec, nienawiść i frustracja.
    2016-11-21 22:29:16 [178.43.155.*] id:1489985  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Już się niedobrze robi na te pieprzenie bo on to, bo oni tamto, a to my najlepsi:( K*** przedszkolaki są mądrzejsze, a w oczach tylko koryto widać, raz dalej, raz bliżej:( Dajcie ludziom spokojnie żyć, bez tego ujadania. Zróbcie nam choć raz taką przysługę, za naszą pracę, i przez miesiąc nie pokazujcie te wasze gęby nigdzie, ale to nigdzie. To będzie lepsze niż urlop na Bahama.

    Nick:
    Treść:
    2016-11-21 21:52:53 [176.111.138.*] id:1489973  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    kuźwa Endriu tyjś mnie zaimponował

    Nick:
    Treść: