• 0
0
 
  • Wyświetleń: 7641
  • Dodano: 2016-11-16 / 07:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

7 kroków do mistrzowskiej sprzedaży!

 
 
7 kroków do mistrzowskiej sprzedaży!

Szkolenie poprowadzi Jerzy Zientkowski.

Jak mówić, by nas słuchano? Jak mówić, by sprzedać? Sprzedać nasz produkt, usługę czy sposób patrzenia na jakiś temat? Właśnie o tym będzie mówił Jerzy Zientkowski - coach, mentor i trener z blisko 20-letnim doświadczeniem. To już w tę sobotę. Co ważne, szkolenie jest całkowicie bezpłatne.

Szkolenie "7 kroków do mistrzowskiej sprzedaży" to 60 minut konkretnej, praktycznej wiedzy, która pozwoli zmienić Twoje nawyki. Zero sztampowych sloganów, które znają już wszyscy, a maksimum zrozumienia komunikacji jako procesu, który zaczyna się jako idea, a kończy obrazem w głowach słuchaczy.

- Spotkajmy się w Opolu, żeby porozmawiać o tym, jak zamienić wiedzę w biznes, który chcemy mieć. Porozmawiajmy o tym, jak stworzyć prezentacje, które pozwalają sprzedać konkretne idee - mówi Jerzy Zientkowski.

Poznaj kwintesencję wiedzy, którą na szkoleniach zamkniętych dostają największe firmy w Polsce. To szkolenie oparte jest na 6 latach występowania na scenach najciekawszych wydarzeń inspiracyjnych i branżowych w Polsce, skierowanych do 40 000 słuchaczy, to pozwala na wybranie tylko sprawdzonych i przetestowanych rozwiązań sprzedażowych i prezentacyjnych.

Szkolenie odbędzie się w ramach obchodów, 4. urodzin klubu Toast Masters Opole.

Kiedy?
Sobota, 19 listopada 2016 r, godz. 17.00
Gdzie?
Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu
ul. Kośnego 72
Jak się zapisać? Wstęp jest bezpłatny, ale żeby mieć pewność, że nie zabraknie dla nas miejsca, warto dokonać darmowej rezerwacji -> http://fabrykamowopole2016.evenea.pl

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia