• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 13552
    • Dodano: 2016-11-14 / 17:19
    • Komentarzy: 15

    Są zarzuty po pożarze komendy policji w Nysie

    Są zarzuty po pożarze komendy policji w Nysie

    (Fot. archiwum)

    Pracownik firmy budowlanej, przeprowadzającej remont w budynku policji usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania pożaru. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

    Przypomnijmy, w minioną środę późnym popołudniem w budynku Komendy Powiatowej Policji w Nysie wybuchł pożar. Spłonął dach i część poddasza, a woda z akcji gaśniczej uszkodziła kolejne pomieszczenia. Budynek na razie nie nadaje się do użytkowania.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    Gdy wybuchł pożar, poddasze budynku było w trakcie remontu. Jak ustalili śledczy to właśnie jeden z robotników nieumyślnie przyczynił się do wybuchu ognia.

    Wstępna kwalifikacja prawna, przyjęta przez prokuraturę to nieumyślne spowodowanie pożaru czyli sprowadzenie zdarzenia, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu o wielkich rozmiarach. Za taki czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

    Więcej szczegółów dotyczących sprawy poznamy prawdopodobnie jutro.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-11-27 20:21:55 [31.0.125.*] id:1491092  
    muszka82: Napisała postów [562], status [starszy pismak] Reputacja
    A tam wielkie halo

    Nick:
    Treść:
    2016-11-15 18:43:43 [178.78.86.*] id:1488436  
    krisss: Napisał postów [2133], status [Szycha] Reputacja
    No niestety trzeba znaleźć kozła ofiarnego.

    Nick:
    Treść:
    2016-11-15 11:27:25 [83.10.223.*] id:1488338  
    pojarmen: Napisał postów [321], status [rozkręcił się] Reputacja
    teraz to on ma udowodnić że jest niewinny polska chory kraj Żyjemy w większym gównie niż myślicie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-11-15 13:12:28 [77.13.105.*] id:1488358  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    w normalnym kraju to oskarżyciel ma udowodnić winę a tu na odwrót...
    2016-11-15 02:12:29 [83.7.100.*] id:1488284  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    lepiej na budowlanca zwalic... ktorys z psow lub ktoras suka maczala w tym paluchy...a budowlanca chca powiesic...

    Nick:
    Treść:
    2016-11-14 17:23:45 [83.22.75.*] id:1488149  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    no to chłopina teraz beknie

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2016-11-14 17:39:35 [87.99.98.*] id:1488151  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    będzie w zawieszeniu
    2016-11-14 18:07:07 [90.156.124.*] id:1488158  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    nie inaczej.
    2016-11-14 18:11:21 [83.22.75.*] id:1488159  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    wyrok to wyrok,nawet w zawieszeniu będzie się za chłopem ciągną
    2016-11-14 18:13:49 [90.156.124.*] id:1488160  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    W budowlance nie patrzą na wyroki, fachowość się liczy, chociaż.... w tym przypadku akurat mam mieszane odczucia.
    2016-11-14 18:17:28 [90.156.124.*] id:1488161  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Jeśli chodzi o karę....bym chłopinie nakazała chociaż część odbudować tego, co przez jego bezmyślność zostało zniszczone. W ramach "czynu społecznego" ma się rozumiec. No bo co z tego, że nawet i te 5 lat w całości odsiedzi???
    2016-11-14 20:49:57 [213.241.49.*] id:1488232  
    polanica: Napisał postów [543], status [rozpisany/na] Reputacja
    Już wydaliście wyrok, wszyscy akuratni, nie skazitelni. Przecież nie znacie żadnych szczegółów . Żal mi was.
    2016-11-14 22:34:12 [94.254.148.*] id:1488257  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Tu są biegli na forum, są też prokuratorzy i sędziowie... (internetowi)
    2016-11-14 20:59:54 [79.191.230.*] id:1488234  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    :D... youtube*com/watch?v=HFuynj5Q1WI&list=RDhaDApbWoW3E&index=5

    Nick:
    Treść:
    2016-11-14 20:09:22 [178.43.153.*] id:1488210  
    SACHMET: Napisała postów [2909], status [Szycha] Reputacja
    Niestety, w takiej pracy trzeba uważać, bylejakość się skończyła.

    Nick:
    Treść: