• Wyświetleń: 2497
    • Dodano: 2016-10-09 / 04:35
    • Komentarzy: 3

Odra wygrała z Rozwojem

Po serii remisów piłkarze Odry Opole w końcu dopisali do swojego konta komplet punktów. Na własnym stadionie niebiesko – czerwoni pokonali 2:0 Rozwój Katowice. Gospodarze spisywali się na boisku lepiej i w pełni zasłużyli na zwycięstwo.

Opolska drużyna wynik spotkania mogła otworzyć już w 5. minucie, ale strzał Marcina Niemczyka obronił Bartosz Golik. Po chwili dobrą sytuację stworzyli sobie Łukasz Staroń i Rafał Brusilo, jednak piłkę zdołali zatrzymać obrońcy Rozwoju. W 24. minucie arbiter wskazał na wapno po zagraniu ręką w polu karnym jednego z katowickich graczy. Tym razem nie pomylił się Staroń i opolanie świętowali zdobycie pierwszej bramki.

W 53. minucie przed szansą podwyższenia prowadzenia Odry stanął Marek Gancarczyk, który po dośrodkowaniu Brusiły silnym uderzeniem piłkę posłał wprost w Golika. Gancarczyk nie dał za wygraną, o czym przekonali się rywale w doliczonym czasie gry - starszy z braci wpakował piłkę do siatki katowiczan, ustalając tym samym rezultat meczu.

Odra pozostaje wiceliderem II ligi, mając na koncie 26 punktów – tyle samo, co przodujący w tabeli Raków Częstochowa.

2016-10-10 09:38:23 [83.7.6.*] id:1481912
    nika: Napisała postów [22964], status [VIP] Reputacja