• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 11005
    • Dodano: 2016-10-07 / 09:47
    • Komentarzy: 20

    Za nami pierwsze przymrozki

    Za nami pierwsze przymrozki
    Za nami pierwsze przymrozki

    (Fot. Dżacheć)

    Dziś w nocy temperatura w Opolu spadła poniżej zera. Kierowców przywitał rano szron na samochodach, w wielu miejscach unosiła się gęsta mgła.

    Do kalendarzowej zimy jeszcze daleko, to już dziś Opolanie mogli poczuć jej zapowiedź.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Prognozy meteorologiczne wskazują, że w najbliższych dniach do powtórzenia przymrozków nie dojdzie.

    Według prognoz synoptyków z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przez najbliższe kilka nocy minimalna temperatura będzie oscylować wokół 4-5 stopni Celsjusza, w sobotę i niedzielę w ciągu dnia temperatura może wynieść nawet 10-11 stopni Celsjusza. Niestety przewidywane są też przelotne opady deszczu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Za nami pierwsze przymrozki

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-10-09 12:38:12 [77.13.239.*] id:1481776  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    drapanie szyb:/ nie lubie tego

    Nick:
    Treść:
    2016-10-07 23:02:45 [5.172.235.*] id:1481600  
    seba22: Napisał postów [218], status [wyjadacz] Reputacja
    Ten news zmienia swiat,czy bedzie mial wplyw na wybory w USA?☺

    Nick:
    Treść:
    2016-10-07 23:00:55 [83.30.10.*] id:1481599  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    no i co w tym dziwnego,zima powoli się zbliża

    Nick:
    Treść:
    2016-10-07 18:17:32 [178.252.22.*] id:1481563  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    legalna skrobanka na początek dnia

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-10-07 18:50:22 [84.169.118.*] id:1481576  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Heheh...dobre:)
    2016-10-07 15:39:23 [178.43.254.*] id:1481508  
    Bodziulla: Napisał postów [2353], status [Szycha] Reputacja
    Miłe zaskoczenie było dzisiaj rano, trochę drapania, dość gęsta mgła w niektórych miejscach, ale jeszcze to nie to co roku. Zaskoczyła kierowców zima, ale jak ktoś nie umie się zachować na jezdni to będzie miał zawsze problem, bo szybko, szybko. A ja nadal w spodenkach i jest git :)

    Nick:
    Treść:
    2016-10-07 10:52:29 [84.169.118.*] id:1481465  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    O cie licho, trzeba futerko z szafy wyciągnąć:(

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-10-07 12:29:53 [37.248.162.*] id:1481473  
    rosomak201: Napisał postów [424], status [maniak] Reputacja
    Wystarczy że sowy nie ogolisz :D
    2016-10-07 12:57:08 [93.181.151.*] id:1481475  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    hahahahahaha dobre :P
    2016-10-07 14:33:48 [84.169.118.*] id:1481495  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Sowy?, co za określenie:D Ja zawsze na to mówię mysia, ale nie lubię futra na mysi:P
    2016-10-07 13:55:17 [83.5.197.*] id:1481489  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    drapałam szyby, drapałam ,,,,,,,, kurcze-noga......

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-10-07 13:57:03 [93.181.151.*] id:1481490  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    hahahaha dobrze mieć swój garaż :P
    2016-10-07 13:58:42 [83.5.197.*] id:1481492  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    śmieszne... śmiej się śmiej, ale masz rację ;)
    2016-10-07 13:59:51 [83.5.197.*] id:1481493  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    ... a ja nie mam zaszczytu garażu.......... :(
    2016-10-07 14:01:28 [93.181.151.*] id:1481494  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    takie życie ja oddalam sie na jakiś czas byde klawiature smarować
    2016-10-07 13:52:03 [188.146.67.*] id:1481488  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    "Niestety przewidywane są przelotne opady" Dlaczego niestety?

    Nick:
    Treść:
    2016-10-07 12:57:24 [93.181.151.*] id:1481476  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Czas wyjąć zimówki :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-10-07 13:00:39 [89.76.166.*] id:1481477  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    rolik szukaj kalesonów;)
    2016-10-07 13:05:09 [93.181.151.*] id:1481478  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    od grzania je kobita
    2016-10-07 12:17:08 [80.50.135.*] id:1481472  
    Fromage: Napisał postów [777], status [stały bywalec] Reputacja
    Jak co roku... Wielkie mi wydarzenie.

    Nick:
    Treść: