• Wyświetleń: 1567
    • Dodano: 2016-10-03 / 15:42

Berland Komprachcice przegrał w Lublinie

Futsaliści Berlandu Komprachcice po emocjonującym pojedynku ulegli na wyjeździe AZS-owi UMCS Lublin 4:5. Obie drużyny zacięcie rywalizowały o cenny komplet ligowych punktów, w końcówce jednak lepsi okazali się gospodarze.

Wynik spotkania miejscowi otworzyli już po 59 sekundach gry. Po raz pierwszy komprachcickiego golkipera pokonał Tomasz Kozioł. Gracze Berlandu odpowiedzieli 6 minut później, do bramki piłkę skierował Alex Grigorescu. W 11. minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Konrad Tarkowski – UMCS wyszedł z błyskawiczną kontrą po niewykorzystanym rzucie rożnym GKSu. Goście znów nie czekali jednak z odpowiedzią – nim upłynęło 30 sekund Andrzej Sapa kolejnym golem dla Berlandu wyrównał wynik meczu na 2:2.

W drugą połowę lepiej weszli podopieczni Dariusza Lubczyńskiego, po 120 sekundach futbolówkę do siatkę lublinian wpakował po raz drugi Sapa. Niestety, 2 minuty później z zamieszania w polu karnym gości po raz kolejny cieszyli się gracze UMCS-u – przypadkiem piłkę do własnej bramki posłał Mateusz Mika. Miejscowi poszli za ciosem i po dwójkowej akcji odnotowali kolejne trafienie – na listę strzelców wpisał się Łukasz Mietlicki. W następnej akcji komprachciczanie postawili wszystko na jedną kartę, w ofensywę włączył się także bramkarz. Tym razem trafienie z bliska zaliczył Patryk Kilian. Wydawało się, ze drużyny podzielą się punktami, ale na 70 sekund przed końcową syreną, trafieniem popisuje się znów Mietlicki i to on przesądza o zwycięstwie zawodników z Lublina.

Po dwóch kolejkach drużyna z Komprachcic zajmuje 8. lokatę w pierwszoligowej tabeli grupy południowej i ma na koncie 1 punkt.

2016-10-03 16:26:02 [89.74.189.*] id:1480269