• 0
0
 
  • Wyświetleń: 3914
  • Dodano: 2016-10-04 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Akademia Młodego Kucharza - wyjątkowa szkoła gotowania dla dzieci i młodzieży

 
 
Akademia Młodego Kucharza - wyjątkowa szkoła gotowania dla dzieci i młodzieży
Choć nie każdemu dorosłemu gotowanie sprawia przyjemność, z pewnością każde dziecko jest gotowe odkryć radość z zabaw w kuchni. Mieszanie, krojenie, poznawanie nowych smaków, a przy tym dzielenie się emocjami z innymi, dostarcza młodym kucharzom wielu wrażeń. Specjalnie z myślą o nich powstała pełna kulinarnych przygód Akademia Młodego Kucharza.

Akademia Młodego Kucharza to szkoła gotowania dla dzieci i młodzieży oferująca regularne zajęcia kulinarne, lekcje edukacyjne, półkolonie i obozy oraz organizację imprez okolicznościowych dla młodych miłośników kulinarnych przygód.
W profesjonalnie urządzonej i kolorowej kuchni, podczas cotygodniowych zajęć dzieci uczą się gotować zdrowo i różnorodnie, zdobywając przy tym cenną wiedzę i umiejętności. Młodzi amatorzy zabaw w kuchni mają okazję nie tylko przyrządzać smaczne potrawy, ale także poznają panujące w niej zasady bezpieczeństwa i dowiadują się, na czym polega zdrowe odżywianie. W Akademii Młodego Kucharza nawet największe „niejadki” dobrze się bawią, komponując ciekawe potrawy, które następnie, często ku zdziwieniu rodziców, z chęcią zjadają.
W ofercie Akademii znajdują się warsztaty kulinarne zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dostosowanych do wieku uczestników, a program zajęć jest urozmaicony i dopasowany do pór roku oraz różnego rodzaju świąt. Przepisy opracowuje dietetyk, a dzieci gotują ze świeżych i pełnowartościowych składników.
Promując zdrowe odżywianie, Akademia współpracuje również ze szkołami i przedszkolami, organizując dla uczniów oryginalne lekcje edukacyjne.
W kolorowej kuchni Akademii Młodego Kucharza można także zorganizować przyjęcie urodzinowe, podczas którego dzieci wspólnie przygotowują ucztę dla solenizanta oraz biorą udział w ciekawych animacjach i zabawach.

Akademia Młodego Kucharza
ul. Kośnego 15/2
45-056 Opole
tel. 724 655 991
Akademia Młodego Kucharza www.facebook.com/AkademiaMlodegoKucharza

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.