• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 2715
    • Dodano: 2016-09-07 / 19:19
    • Komentarzy: 13

    73-latek rzucił się z nożem na policjantów

    73-latek rzucił się z nożem na policjantów

    (Fot. archiwum)

    Do 10 lat więzienia grozi 73-letniemu mieszkańcowi Brzegu. Mężczyzna zaatakował policjantów nożem. W chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu musi się liczyć z zarzutem czynnej napaści na funkcjonariuszy.

    Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 3 w nocy. Mundurowi pojechali na interwencję, która dotyczyła zakłócania ciszy nocnej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że spokój sąsiadów zakłóca starsze małżeństwo.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    73-letni mężczyzna od początku interwencji był agresywny i wulgarny w stosunku do policjantów. Nie reagował na polecenia o zachowaniu spokoju. Szybko się również okazało, że jest nietrzeźwy. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

    Okazując swoje niezadowolenie z obecności mundurowych, 73-latek wyjął nagle z kieszeni nóż sprężynowy i wybiegł wprost na funkcjonariuszy.

    - Policjanci obezwładnili mężczyznę . Musi się on teraz liczyć z zarzutem czynnej napaści na funkcjonariuszy, za co grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności - informuje st. sierż. Patrycja Kaszuba z brzeskiej policji.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-09-08 14:21:58 [78.10.237.*] id:1474945  
    DeKa: Napisał postów [528], status [rozpisany/na] Reputacja
    czyli dożywocie...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-09-09 21:32:09 [31.175.235.*] id:1475251  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    to już nie tak długo patrząc na wiek
    2016-09-08 13:27:31 [90.156.124.*] id:1474932  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Szabli nie miał? ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-09-08 13:29:07 [90.156.124.*] id:1474933  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Tyle samo grozi a nie wygląda głupio jak ze zwykłym scyzorykiem......;)
    2016-09-08 18:40:15 [31.175.235.*] id:1474998  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    już jeden wołodyjowski był w krapkowicach wystarczy
    2016-09-08 14:30:21 [176.111.138.*] id:1474946  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    młodzież musi się wyszaleć

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-09-08 18:39:22 [31.175.235.*] id:1474997  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    ładna mi to młodzież
    2016-09-08 18:17:35 [89.74.189.*] id:1474985  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Stary alkoholik i tyle :/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-09-08 18:38:55 [31.175.235.*] id:1474995  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    nikt normalny przy zdrowych zmysłach się tak nie zachowuje
    2016-09-08 18:38:23 [31.175.235.*] id:1474993  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    stary głupek

    Nick:
    Treść:
    2016-09-08 18:20:16 [84.169.118.*] id:1474986  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Odstrzelić na miejscu i wszyscy będą mieli błogą ciszę:D

    Nick:
    Treść:
    2016-09-08 14:45:42 [89.79.80.*] id:1474948  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Nieustraszony Senior już kinach!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-09-08 15:04:56 [176.111.138.*] id:1474949  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja jak będę dziadkiem to będę banki okradał , ale chyba nie bede bo pale marihuane ;)