• Wyświetleń: 3323
    • Dodano: 2016-09-04 / 21:01
    • Komentarzy: 10

Odra nie do zatrzymania. Tym razem w Legionowie

Piłkarze Odry Opole dopisali do swojego konta kolejny komplet punktów. W meczu 7. kolejki niebiesko – czerwoni pokonali na wyjeździe Legionovię Legionowo 3:1 i umocnili się na pozycji lidera II ligi.

Wynik spotkania otworzyli podopieczni Jana Furlepy w 8. minucie pojedynku. W sytuacji sam na sam golkipera gości Sebastiana Madejskiego pokonał Waldemar Gancarczyk, oddając strzał w krótki róg. Gospodarze wyrównali wynik w 31. minucie – z prawej strony dośrodkował Mikołaj Grzelak, co skrupulatnie wykorzystał Marcin Wodecki, który silnym uderzeniem posłał piłkę między słupki opolan. W tej połowie bramkę legionowian atakowali jeszcze Mateusz Gancarczyk i Dawid Wolny, ale ich próby nie poskutkowały zmianą rezultatu.

Na początku drugiej połowy przeważali miejscowi, którzy trzykrotnie byli bardzo blisko zdobycia kolejnych bramek, jednak szczęście było tym razem po stronie opolan. W 60. minucie piłkarze Odry wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Rafała Brusiły. Lider z Opola potwierdził swoją wyższość w doliczonym czasie gry – futbolówkę w siatkę Legionovii wpakował Mateusz Marzec po dograniu Przemysława Brychlika.

Odra ma w dorobku 17 punktów i dwoma „oczkami” wyprzedza Raków Częstochowa. Kolejny mecz opolski zespół rozegra u siebie z ROW-em Rybnik.

2016-09-04 22:10:35 [89.79.83.*] id:1474362
    Opole ŚRU: Napisał postów [454], status [starszy pismak] Reputacja
    Proszę nie nadmuchujcie takiego balona "Odra nie do zatrzymania" trzeba się cieszyć że świetny start ,ale nie można popadać w tego typu teksty po siedmiu kolejkach. Brawo Drużyna !!! Brawo Trenerze !!! Brawo Włodarze !!! Brawo Kibice !!! OKS !!!

2016-09-05 12:58:29 [82.177.201.*] id:1474395
    kwapiszon: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    A co mówią nieprawdę ? Ktoś zatrzymał Odrę ?
    2016-09-05 19:45:16 [5.173.186.*] id:1474452
    spartan69: Napisał postów [450], status [pismak] Reputacja
    Wystraczyło dopisać "jak na razie " i po dyskusji,,,,
    2016-09-05 15:42:44 [188.123.205.*] id:1474409
    ombre: Napisał postów [19848], status [VIP] Reputacja
    Widziałem mecz w bezpośredniej transmisji i był o wiele lepszy od meczu reprezentacji.

2016-09-04 21:44:21 [5.172.233.*] id:1474357
    brak nicku: Napisał postów [648], status [rozpisany/na] Reputacja
    A co dzialo sie dzisiaj na stadionie Odry?