• 0
0
  • Autor: Mery
  • Wyświetleń: 8476
  • Dodano: 2016-08-30 / 14:39
  • Komentarzy: 11

Basen Błękitna Fala będzie otwarty aż do niedzieli

 
 
Basen Błękitna Fala będzie otwarty aż do niedzieli

(fot. archiwum)

Basen Letni Błękitna Fala będzie otwarty dla Opolan o kilka dni dłużej. Jeszcze do 4 września będzie można korzystać z kąpieli w wodach basenu. Weekend ma być naprawdę upalny, warto zatem skorzystać z tej możliwości.

- Zdecydowałem, że przez tych kilka dni basen letni będzie jeszcze otwarty, zleciłem sprawdzenie zasobów ludzkich, bo pracownicy Błękitnej Fali są jednocześnie pracownikami krytego basenu Akwarium i wystarczy, że zadysponujemy więcej ratowników na te 4 dni, tak by na obu obiektach było bezpiecznie - mówi Marcin Rol, wiceprezydent Opola.

W ubiegły weekend pogoda była wręcz idealna, więc na Błękitnej Fali znów były tłumy.

- Chcemy powtórzyć frekwencję z minionego weekendu. W nadchodzący znów będzie gorąco, więc mamy nadzieję, że będzie wielu chętnych. Decyzja o wydłużeniu działalności basenu letniego była podyktowana również dbałością o finanse miasta. Jak wszyscy wiemy, tegoroczne lato nie rozpieszczało, mamy więc nadzieję, że Opolanie chętnie skorzystają z możliwości schłodzenia się w nadchodzące upały właśnie w wodach basenu Błękitna Fala - kwituje Rol.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia