• Wyświetleń: 2408
    • Dodano: 2016-08-21 / 20:33
    • Komentarzy: 6

Wolverines wygrywają i są liderem swojej grupy

Rozpędzona lokomotywa Rosomaków nadal nie do zatrzymania – opolscy futboliści rozgromili Hammers Łaziska Górne 50:6. To już trzecia wysoka wygrana opolan przed własną publicznością.

Opolanie w dobrym stylu rozpoczęli pojedynek, po kilku minutach prowadzili 7:0. Przewaga naszego zespołu wzrosła do 14 „oczek”, ale goście nawiązali walkę i pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 16:6. Druga część meczu, mimo starań obu ekip, nie przyniosła żadnych zdobyczy punktowych, co zrekompensowała jednak druga połowa meczu.

Wolverines potwierdzili swoją wyższość nad rywalami w trzeciej kwarcie, kiedy zdobyli 21 punktów. Sukces dopełniła "13" dopisana w ostatniej odsłonie spotkania.

Po trzech rozegranych meczach Rosomaki są liderem grupy południowej II ligi PLFA z dorobkiem 6 punktów. Kolejny mecz rozegrają w Łaziskach Górnych 28 sierpnia.

2016-08-22 18:53:37 [5.172.237.*] id:1471248
    taxi910: Napisał postów [216], status [maniak] Reputacja