Zobacz takze
IMGW wydał ostrzeżenie dla województwa opolskiego
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".



































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha]
Praca w handlu najgorsy syf jaki moze byc i to za psi grosz...Pisze z własnego doświadczenia bo 7 lat pracowałem w szwabskim "realu" na Sosnkowskiego gdzie mielismy na poczatku 3.000.000zl dziennie utargu i 10.000 klientów każdego dnia a te gnidy dawaly nam najnizsza krajowa...Gora przyjezdzala z Niemiec podziwiać"real" ktory byl najlepszy w calej Polsce....Nie mam tu pretensji do Niemców bo wiem ze kierownicy byli zlodziejami i nadal sa....Byly takie akcje ze kierownik Marek Hlyn podchodził do mnie na kase alkoholowa i kazał skasować wódke Bols za 5000zl placac bonami pozniej odkladal butelke na półkę.Po co to robil? Tuszowal w ten sposób straty sklepu za bony ktore byly premia dla nas pracowników za obroty a żeby on nie stracił swojej premii i stołka....Inne zlodziejstwo kierowników? Szef ochrony zauważony przez swojego pracownika jak kradnie rower i mozna by tak mnożyć przykłady a zwykly pracownik sumiennie pracujący tam mial najnizsza krajowa i pól etatu.... Po tym gownianym "epizodzie" w realu juz nigdy wiecej nie pracowałem w handlu a zagranicą.Tam ciężko sie harowalo ale pracownik nie byl niewolnikiem...