Zobacz takze
16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO
Zobacz takze
Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".



















































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Mario-Opole: Napisał postów [1519], status [zrobił/a karierę]
Do czasów objęcia rządu PO było to normalne choć poziom życia róśł a dziś jest ruina. Po objęciu rządów partii złodzieji spadły wypłaty, zrobił się sztuczny kryzys, zamknięto sporo firm i ogólnie jest gnój. Czy to coś dziwnego, że ludzi nie stać na nowe książki po tym co PO zafundowało nam przez 8 lat złodziejstwa? Najniższa krajowa jest teraz śrenią lub najwyższa krajową, sztuczny kryzys, spadek pensji, upadek służby zdrowia, podwyżka podatków, wieku emerytalnego, upadki i likwidacje masy firm a nawet kradzież pieniędzy z filarów w zamian za dobrobyt panów z PO i amnezja dla mafii + stołki dla PO. Czego tu oczekiwać po tak nie udolnym i złodziejskim rządzie? Stracili wszyscy poza właścicielami firm, którzy obniżali wypłaty chociaż nie musieli, zyskała kopacz na trampkach za 600 zł, zyskali emeryci 6 zł podwyżki emerytur, robotnik 80 zł brutto do wypłaty, za to tusk zyskał 300 tyś euro rocznie i ma to co obiecał - zieloną wyspę dla samego siebie i kolegów z partii - reszta się nie liczy.