• 0
0
 
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 1418
  • Dodano: 2016-08-09 / 15:40
  • Komentarzy: 1

CDO konsultuje ostateczny kształt Nagrody im. Jana Całki

 
 
CDO konsultuje ostateczny kształt Nagrody im. Jana Całki

(Fot. archiwum)

Opolski ratusz poddał pod konsultacje projekt uchwały w sprawie ustanowienia Nagrody im. Jana Całki. - Chcemy, by opolskie organizacje pozarządowe aktywnie włączyły się w prace związane z wyróżnieniem, które będziemy w przyszłości przyznawać – słyszymy w Centrum Dialogu Obywatelskiego.

- Tuż po śmierci Jana Całki – byłego opozycjonisty, a także naczelnika niegdysiejszego Biura Organizacji Pozarządowych funkcjonującego w opolskim ratuszu – jako miasto postanowiliśmy upamiętnić tę wspaniałą osobę. Pan Jan robił bardzo wiele dla Opola, zatem decyzja ta była oczywista – mówi Dorota Piechowicz-Witoń, naczelnik Centrum Dialogu Obywatelskiego.

- Chcemy, by nagroda była przyznawana opolskim społecznikom w dwóch kategoriach: Lider Społeczny Roku – za szczególne osiągnięcia w zakresie rozwoju dialogu i współpracy oraz Pożytek Roku – dla zadań pożytku publicznego, które miały szczególne znaczenie dla mieszkańców miasta – dodaje Piechowicz-Witoń.

Do 22 sierpnia wszystkie organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swoje pomysły i uwagi dotyczące projektu uchwały, która będzie dyskutowana na wrześniowej sesji rady miasta.

- Serdecznie zapraszamy do pisania maili na adres ngo@um.opole.pl. Każde spostrzeżenie będzie dla nas bardzo cenne – zachęca naczelniczka.

Projekt uchwały wraz z regulaminem przyznawania nagrody dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta Opola.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2016-08-09 17:35:19 [93.179.192.*] id:1468985  
Demotywator: Napisał postów [34224], status [VIP] Reputacja
Takimi pierdołami się zajmujecie...nuda czy jaki wuj>?

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia