• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 14031
    • Dodano: 2016-07-26 / 13:39
    • Komentarzy: 215

    Jak będzie wyglądać Opole po 1 stycznia 2017 roku?

    Jak będzie wyglądać Opole po 1 stycznia 2017 roku?

    (Fot. Dżacheć)

    Wraz z nadejściem nowego roku Opole poszerzy swoje granice. Władze miasta zaprezentowały dziś najważniejsze informacje na temat tego, jak będzie wyglądało ono po 1 stycznia 2017 roku.

    - W kolejnym roku obudzimy się w nowym, większym o 52 km2 Opolu. O 9.2 tys. wzrośnie również liczba mieszkańców - do łącznej liczby 128 tys - tłumaczy Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola.

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Jak podkreśla Wiśniewski, nowi mieszkańcy nie będą musieli wymieniać dowodów osobistych, praw jazdy ani tablic i dowodów rejestracyjnych, nie zaistnieje także potrzeba zmiany kodów pocztowych.

    Zmienią się natomiast deklaracje śmieciowe oraz podatkowe. - Każda gmina ma swoje wzory deklaracji, więc trzeba będzie je wypełnić na nowo - słyszymy.

    Do powiększenia Opola przygotowuje się również Miejski Zakład Komunikacyjny. - W ramach Dużego Opola pojawi się ok. 160 nowych kursów, a część linii będzie miała wydłużone trasy. Tak stanie się m.in. w przypadku linii nr 9, która będzie dojeżdżać do pętli w Sławicach, zwiększymy również częstotliwość jej kursowania, podobnie jak linii nr 8 i 16. 10-tka natomiast będzie jeździć aż do dużego parkingu przy Elektrowni Opole, czyli do miejsca, w którym pracuje wiele tysięcy osób. Co ważne, nowe tereny zostaną oczywiście objęte miejską taryfą, co znacząco obniży koszty dojazdów - zapewnia wiceprezydent Mirosław Pietrucha.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-07-27 11:44:31 [178.252.25.*] id:1465726  
    vitagrazyna: Napisała postów [77], status [rozkręcił się] Reputacja
    Niech Dobrzeń pamięta,że Elektrownia nie jest dzięki PO,bo oni chcieli zablokować jej rozwój i zamknięcie. Nie mielibyście nic!!Więc nie bądźcie tacy pazerni bo bylibyście na zasiłkach lub musieli wyjechać do Rajchu na roboty!Policzcie ile zarabiacie dzięki rozbudowie i rozwoju Elektrowni.Powinniście być wdzięczni,że doszło do umowy i rozbudowy.A wójt zarabia jak prezydent Polski,więc najwięcej jego i jego pupilków serce boli bo chyba pójdzie w odstawkę i będzie musiał wziąć się do innej pracy.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-07-27 11:47:42 [185.17.207.*] id:1465727  
    Sepexobo: Napisał postów [116], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    a co ma tutaj do rzeczy jakas frakcja polityczna? ludzie niechca zmieniac czegos co swietnie prosperuje i tyle to jest raczej normalne chyba ?
    2016-07-27 17:50:36 [83.30.8.*] id:1465881  
    east: Napisał postów [651], status [rozpisany/na] Reputacja
    Zablokować rozbudowę chciał nijaki, a teraz gdy prace są daleko do przodu chwali się, że to jego zasługa.
    2016-07-28 06:39:07 [178.183.159.*] id:1465987  
    lama82: Napisał postów [621], status [rozpisany/na] Reputacja
    vitagrazyna: taka rada żeby fałszować historie to musi upłynąć parę lat. już widzę te zdjęcia na których Jarek walczy o rozbudowę elektrowni .hahahahahahahaha
    2016-07-27 21:46:31 [83.22.117.*] id:1465952  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    czyli, wesołe i kolorowe autobusy będą mknęły .... ;=D

    Nick:
    Treść:
    2016-07-26 21:42:25 [83.26.160.*] id:1465559  
    freeman: Napisał postów [1032], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    No no proszę nie zapominać o kursie mzk do Swierkli!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [14]
    2016-07-26 23:23:16 [178.37.32.*] id:1465618  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Jeszcze do Borek, Dobrzeniu Małego i Brzezia!!!!
    2016-07-26 23:27:08 [178.37.32.*] id:1465619  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Obiecywał Pan MZK za złotówkę dla mieszkańców WSZYSTKICH przyłączonych sołectw!!!
    2016-07-27 17:41:21 [83.26.253.*] id:1465868  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a jak tam ten od pomidorów ? zrezygnował ?
    2016-07-27 20:58:49 [217.173.202.*] id:1465930  
    jarekzopola: Napisał postów [1170], status [stały bywalec] Reputacja
    pod warunkiem ze w gumiakach z gnojem do mzk nie bedzieta wchodzic :) bo w koncu integracja jest i nie zapomnijta siana z butow wyciepac :)
    2016-07-27 21:01:54 [91.244.223.*] id:1465931  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Tak nie zapomnijcie,szczególnie o połączeniu do Dobrzeniu....masakra.
    2016-07-27 21:10:15 [213.196.200.*] id:1465938  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    ci z Biadacza będą teraz mieli tylko rzut beretem do Opola,może zrobią nawet połączenie autobusowe,dzielnica Świerkle--Biadacz,...ale kuzwa,tam nie ma drogi...
    2016-07-27 21:15:06 [91.244.223.*] id:1465941  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Z Biadacza znam jednego gościa.
    2016-07-27 21:18:07 [91.244.223.*] id:1465942  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Wesołe miasteczko posiadał,raz mnie poprosił o pomoc,w przewozie dziadostwa tom odwalił taki numer że nikt by takiej lipy nie odstawił.
    2016-07-27 21:18:41 [213.196.200.*] id:1465943  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    ja tam kiedys chodziłem do jednej dziołchy na zołlyty
    2016-07-27 21:21:01 [213.196.200.*] id:1465945  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    a tego to też znam,karaselnik na niego mówili
    2016-07-27 21:22:56 [91.244.223.*] id:1465946  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dawała?ja tam menela jadącego na rowerze ,przejechałem różowym slonikiem tak to nie żart,karuzelę dla dzieci ciagnalem terenówka i na takim śmiesznym garbie slonik z tego wyjechał bo nie przykrecilem i walnął w menela hah.To była akcja.
    2016-07-27 21:25:19 [91.244.223.*] id:1465947  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Kowol ma na nazwisko,wile ma niedaleko tego małego sklepu.
    2016-07-27 21:28:50 [213.196.200.*] id:1465949  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    hahah,to menel miał przezycie,do konca życia chyba nie zapomni jak go różowy słoń najechał,hehe,ciekawe czy jego kolesie mu w to uwierzyli
    2016-07-27 21:34:33 [91.244.223.*] id:1465950  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja bym sam w to nie uwierzył,ale jak to śmiesznie wyszło,najechalem na taki zapadniety mostek,nagle jep,patrzę w lusterko różowy słoń mnie wyprzedza,na takich płozach to było jak sanki a w nich śruby,których nie dokrecilem,snop iskier po asfalcie jak sunal ,bęc w menela i hopla do rowu hah,Traba obita tylko a menel rower krzywy i leży.
    2016-07-27 13:06:15 [89.76.171.*] id:1465752  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Teraz jak już jesteśmy jednym Opolem to kiedy mogę przywieźć na wieś swoje pranie i wywiesić u was na łące żeby mi ładnie pachniało łąką?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [114]
    2016-07-27 13:09:38 [178.37.35.*] id:1465753  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a wjisz co to je mucha końska? miastowego może zabić :)
    2016-07-27 13:16:39 [178.36.225.*] id:1465763  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Demo, nie musisz przywozić... wystarczy że wywiesisz na balkonie :) No w końcu będziecie teraz wsią jak się patrzy :D
    2016-07-27 13:19:44 [89.76.171.*] id:1465764  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    o ni, jak chcę na łące:D
    2016-07-27 13:22:30 [178.36.225.*] id:1465765  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    to przed ratuszem wywieś ;)
    2016-07-27 13:26:54 [89.76.171.*] id:1465767  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no widać jaka z ciebie złośnica...kawałka łąki nawet nie udostępni...skąd takie zwyczaje...skąd te maniery...;)
    2016-07-27 13:29:14 [178.36.225.*] id:1465768  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    W Opolu do szkoły chodziłam, to może stąd... :D
    2016-07-27 13:30:08 [89.76.171.*] id:1465769  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    już wszystko wiem,chodziłaś na torową do włókienniczej?;)
    2016-07-27 13:32:07 [178.36.225.*] id:1465770  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    No niestety..., nie trafiłeś... :)
    2016-07-27 13:42:26 [89.76.171.*] id:1465771  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    do szkoły manier w LO II;)
    2016-07-27 13:48:37 [178.36.225.*] id:1465772  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Hmmm... szkoła manier?? Co masz na myśli??
    2016-07-27 13:51:08 [89.76.171.*] id:1465773  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a co nie ma szkoły manier?:D
    2016-07-27 13:52:43 [178.36.225.*] id:1465774  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Coś Demcio kombinujesz..... ;)
    2016-07-27 13:53:11 [89.76.171.*] id:1465775  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    czyli lo nr 2?
    2016-07-27 13:53:31 [89.76.171.*] id:1465777  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a byłaś dobrą uczennicą miałaś same 5?
    2016-07-27 13:56:20 [178.36.225.*] id:1465778  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Pyt. 1 - może, pyt. 2 - może :P
    2016-07-27 13:58:02 [89.76.171.*] id:1465779  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ja cię pierdziu....u ciebie to słowo droższe od piniendzy...przeca nie rozpoznam cię w tłumie...czego się obawiasz.;)
    2016-07-27 13:59:28 [178.36.225.*] id:1465780  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Nie kłam!! Ty mnie nie pierdziu... :D
    2016-07-27 14:01:02 [178.37.35.*] id:1465781  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a wydzieliśta co ma chyba jutro lecieć na TV PULS czy PLUS.... Akademia Rocco
    2016-07-27 14:02:14 [89.76.171.*] id:1465782  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    aga tobie to chyba faceta "poczeba" boś taka niezdecydowana;)
    2016-07-27 14:06:51 [178.36.225.*] id:1465783  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Hehe, ale na co mam być zdecydowana bądź nie?? Co ma wspólnego facet z niezdecydowaniem?
    2016-07-27 14:13:54 [89.76.171.*] id:1465786  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    o wiele wiele...przez to że myślisz o jednym zakrząta ci głowę to że innymi rzeczami...nie myślisz jasno przez co odpowiadasz nie wyczerpująca/wymijająco na moje proste pytania...jest to efekt obronny bądź też brak zdecodowania jakiej udzielić odpowidzi;)
    2016-07-27 14:20:06 [178.36.225.*] id:1465787  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    No prawie się z tobą zgodzę... :D Ostatnia część zdania - i jedno i drugie ;) OK, następnym razem jak o coś zapytasz to udzielę jasnej i prostej odpowiedzi ;)
    2016-07-27 14:26:56 [89.76.171.*] id:1465790  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a więc jaką szkołę skończyłaś? jaki ci w niej szło?czy pracujesz w zawodzie wyuczonym?
    2016-07-27 14:30:10 [178.36.225.*] id:1465792  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    1. II LO, 2. dobrze, 3. tak :D
    2016-07-27 14:31:11 [178.36.225.*] id:1465794  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Wystarczająco jasne odpowiedzi?? ;)
    2016-07-27 14:33:35 [89.76.171.*] id:1465795  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no teraz to ja rozumiem nie jest może to fontanna słowna ale ujdzie;)
    2016-07-27 14:34:26 [89.76.171.*] id:1465796  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    kurka o wiśni to piszesz takie wiersze na całą stronę a tutaj tak skromnie ale treściwie...ciekawe czy oko w oko też tak krótko mówisz?:p
    2016-07-27 14:40:58 [178.36.225.*] id:1465797  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    No widzisz... bo ja skromna jestem, więc nie będę się na swój temat rozpisywać ;)
    2016-07-27 14:43:13 [89.76.171.*] id:1465798  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    skromna czy wstydliwa?:D
    2016-07-27 14:48:09 [178.36.225.*] id:1465801  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    skromna ;)
    2016-07-27 14:49:48 [89.76.171.*] id:1465802  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    to fajnie lubię takie skromne masz już 9.2 punkta jeszcze z gotowaniem się podszkolisz i będzie 9.6:)
    2016-07-27 14:50:29 [89.76.171.*] id:1465803  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    bo te miastowe to strasznie pyskate:/
    2016-07-27 14:57:20 [178.36.225.*] id:1465804  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Jak żeście je sobie wychowali tak macie ;P A za co przepraszam odjąłeś punkty?? :D
    2016-07-27 14:59:39 [89.76.171.*] id:1465805  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    nic nie odejmowałem...są zawieszone do czasu aż zaprezentujesz schabowego:)
    2016-07-27 15:13:18 [178.36.225.*] id:1465808  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Demcio, myślałam że to już ustaliliśmy!! Schabowego musisz sobie zrobić sam... ja nie jadam mięsa ;)
    2016-07-27 15:14:32 [178.36.225.*] id:1465809  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    no i coś czuję, że teraz "punktacja" spadła do -5 ;D
    2016-07-27 15:15:49 [89.76.171.*] id:1465810  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    :( teraz to mi narobiłaś muszę od nowa wszystko zliczyć:(
    2016-07-27 15:16:09 [89.76.171.*] id:1465811  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    jesteś weganką?:D
    2016-07-27 15:18:33 [178.36.225.*] id:1465812  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Nie, ani weganką ani wegetarianką :) Po prostu nie lubię "padliny", więc jej nie jadam ;)
    2016-07-27 15:19:20 [89.76.171.*] id:1465814  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no a sojowe kotleciory lubisz?
    2016-07-27 15:20:01 [89.76.171.*] id:1465815  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    to mi kasia będzie kotlety robić za ciebie może być?:D
    2016-07-27 15:20:24 [178.36.225.*] id:1465816  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Nie, bo to zwykła jakaś papka jest bez smaku ;)
    2016-07-27 15:21:27 [89.76.171.*] id:1465818  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    o kurka to co ty jadasz skąd bierzesz energię...bez mięska to by ciężko mi było...ale czekoladę lubisz?
    2016-07-27 15:21:58 [178.36.225.*] id:1465819  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Ty to się umiesz ustawić...!! Kaśka czy Ty to słyszysz???!! :D
    2016-07-27 15:31:45 [178.36.225.*] id:1465824  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Energii ci u mnie pod dostatkiem ;) Znikam na jakiś czas, ponegocjuj z Kaśką ;)
    2016-07-27 15:47:08 [178.37.32.*] id:1465827  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    W niedzielę były schabowe-dla gości z za granicy:-) Też byś się załapał ;-)
    2016-07-27 15:53:32 [89.76.171.*] id:1465828  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ok dobra już jestem gościem!:)
    2016-07-27 15:58:17 [178.37.32.*] id:1465829  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Jesteś, jesteś! :-D
    2016-07-27 15:59:52 [89.76.171.*] id:1465830  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    namówimy age na schabowego:D może ona lubi tylko jeszcze o tym nie wie...trzeba jej kawałek w sałatę schować:D
    2016-07-27 16:02:27 [178.37.32.*] id:1465831  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Demciu, od wielu lat próbuję ;-) Nie ma szans, ona jest uparta i nieskora do zmiany zdania i nawyków ;-)
    2016-07-27 16:53:32 [178.36.225.*] id:1465837  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Oj Demo Demo... spuścić Cię na chwilę z oczu i już knujesz za plecami... ;)
    2016-07-27 16:57:13 [178.37.32.*] id:1465838  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Nie mów do niego o spuszczaniu z oczu, bo pewnie zaraz się zacznie :-D
    2016-07-27 16:59:16 [178.37.32.*] id:1465839  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Agulcia, co porabiasz?
    2016-07-27 17:00:42 [178.36.225.*] id:1465840  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Tłukę schabowe :D:D:D
    2016-07-27 17:04:07 [178.36.225.*] id:1465841  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    specjalnie dla Demcia ;) ciekawe czy to doceni... :D
    2016-07-27 17:08:05 [178.36.225.*] id:1465843  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Pedro piszesz się na schabowego?? :)
    2016-07-27 17:09:07 [185.127.20.*] id:1465845  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Nie no... trójka to już tłum... tak że spasuję :)
    2016-07-27 17:11:53 [178.36.225.*] id:1465846  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Jaka trójka?? O Kasi zapomniałeś... Tak, że raczej 2 + 2, czyli w sam raz ;P
    2016-07-27 17:14:06 [185.127.20.*] id:1465847  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A Kasia też? No to nie doczytałem... bo tylko przeczytałem że "specjalnie dla demcia"... Szczerze.... to prawie wróciłem z pola i głodny pioruńsko żem jest ;)
    2016-07-27 17:15:53 [178.36.225.*] id:1465848  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Pedro - im zrobimy schaboszczaki a my sobie wszamamy jakąś pyszną sałatkę ;) Co Ty na to?? :D
    2016-07-27 17:17:48 [178.36.225.*] id:1465849  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    No dobra.... niech będzie że ja zrobię..... ;)
    2016-07-27 17:23:19 [185.127.20.*] id:1465850  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Sałatkę...? No co Ty... schabowy to podstawa :)
    2016-07-27 17:25:05 [178.36.225.*] id:1465851  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    I Ty Brutusie przeciwko mnie??!!
    2016-07-27 17:32:48 [185.127.20.*] id:1465853  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Ja żem neutralny...:). A od jutra znowu się zacznie "głodówka" niestety... bo żarło jakie tam jedzą gdzie lecę... nie na mój żołądek :(
    2016-07-27 17:33:40 [178.37.32.*] id:1465854  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Oj, Agula, 3:1 !!! Może uda nam się Cię namówić? :-D
    2016-07-27 17:35:41 [178.37.32.*] id:1465855  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Pedro, znowu lecisz? Toż Ty więcej czasu jesteś w podróży niż na miejscu!
    2016-07-27 17:37:03 [178.36.225.*] id:1465856  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Pedro... no to mam propozycję, nie do odrzucenia... weź mnie ze sobą to Ci będę gotować nasze polskie żarło :D:D:D
    2016-07-27 17:37:42 [178.37.32.*] id:1465857  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Agula, o której ta kolacja? Może jeszcze byś ugotowała młode ziemniaczki z koperkiem? I może młodą kapustę? A sałatka jaką będzie?
    2016-07-27 17:37:47 [185.127.20.*] id:1465858  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Nie chcem ale muszem...:). A co 3:1 że tak spytam...:)?
    2016-07-27 17:38:36 [185.127.20.*] id:1465859  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Nie ma problemu Agula :). Bierz urlop 3-4 tygodnie i lecimy :)
    2016-07-27 17:38:40 [89.76.171.*] id:1465860  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    o kolacja...hmm a to ze śniadankiem ta kolacja?:D:D:D
    2016-07-27 17:39:04 [178.37.32.*] id:1465861  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Pedro, ja gotuję lepiej! Poza tym ona już kończy urlop, a ja dopiero zacznę ! :-D
    2016-07-27 17:39:52 [178.36.225.*] id:1465863  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Kurna!! Daj palec to całą rękę weźmie!! Ziemniaczków się zachciało... i jeszcze z koperkiem... i co jeszcze???!!! ;)
    2016-07-27 17:39:57 [185.127.20.*] id:1465864  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Weźcie może nie przy wszystkich o tych kartofelkach, schabowych itd... Ja tu pizze z biedry właśnie grzeję a Wy mi tu smaka robicie...:)
    2016-07-27 17:40:22 [178.37.32.*] id:1465865  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    3:1 tzn. 3 za schabowym :-D
    2016-07-27 17:40:49 [185.127.20.*] id:1465866  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Ale Ty Kasiu... nie jesteś wolna... a ja takich nie chcę ;)... Porządek musi być ;)
    2016-07-27 17:40:52 [89.76.171.*] id:1465867  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a na deser LODY!!!!!!!:)))))))))))
    2016-07-27 17:41:41 [178.37.32.*] id:1465869  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Pedro, to zapraszamy na wyżerkę! Tzn. Agula zaprasza ;-)
    2016-07-27 17:42:31 [185.127.20.*] id:1465870  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Jakby to nie było tak daleko...:(
    2016-07-27 17:43:00 [178.37.32.*] id:1465871  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    O żesz! Zapomniałam! Pedro, to ja mogę po Was sprzątać :-D
    2016-07-27 17:45:21 [185.127.20.*] id:1465872  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A już mi właśnie dzwoni w piekarniku że pizza gotowa... Mmmm.. .niebo w gębie taka pizza z biedry ;)
    2016-07-27 17:45:31 [178.37.32.*] id:1465873  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Daleko? Nie tak bardzo.... Skąd lecisz? Z Katowic czy Wawy? Może będzie Ci bliżej na lotnisko :-D
    2016-07-27 17:46:37 [178.37.32.*] id:1465875  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Demcio, na śniadanko trzeba sobie zasłużyć :-D
    2016-07-27 17:48:28 [178.37.32.*] id:1465876  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Pedro, buon appetito!
    2016-07-27 17:48:54 [178.36.225.*] id:1465877  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Oooo!!! I to jest bardzo słuszna uwaga Kasia :D
    2016-07-27 17:50:08 [178.36.225.*] id:1465879  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    A co Ty chcesz po nas sprzątać Kasia???
    2016-07-27 17:50:11 [89.76.171.*] id:1465880  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ale co ?że niby jak?;)
    2016-07-27 17:50:45 [178.37.32.*] id:1465882  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ;-) To co, Agula, będą te ziemniaczki czy mam iść sobie sama nakopać?
    2016-07-27 17:51:36 [89.76.171.*] id:1465883  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ja już przyniose lodziki na deser:)Manhatana albo algidę 3 kolory:D
    2016-07-27 17:52:00 [178.37.32.*] id:1465884  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    No nie wiem... Mam bujną wyobraźnię :-D
    2016-07-27 17:52:54 [178.36.225.*] id:1465885  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Cicho tam, bo właśnie z szefem gadam i urlop sobie załatwiam :D
    2016-07-27 17:52:59 [178.37.32.*] id:1465886  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    To było do Aguli odnośnie sprzątania ! :-D
    2016-07-27 17:53:35 [89.76.171.*] id:1465887  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    heh ciekawe jak ty ten urlop załatwiasz hehe;)
    2016-07-27 17:54:37 [178.37.32.*] id:1465888  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    O kurna, ja za Ciebie nie będę w Opolu zapieprzać! Teraz ja idę na urlop!!! ;-)
    2016-07-27 17:54:40 [185.127.20.*] id:1465889  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Dzięki Kasiu... :0. Dobra ja uciekam bo robi się tu coraz bardziej zbereźnie. Aga... spiszemy się wieczorkiem jak basz miała czas ...ok?:)
    2016-07-27 17:55:58 [178.37.32.*] id:1465891  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Demcio, uwierz, nic z tych rzeczy...
    2016-07-27 17:56:42 [178.36.225.*] id:1465892  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    OK Pedro :) Urlop też załatwiony, tak że... o której mam być gotowa Pedro?? ;)
    2016-07-27 17:56:58 [89.76.171.*] id:1465893  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no przecież nie mówię o awansie tylko o urlopie;P
    2016-07-27 17:57:49 [89.76.171.*] id:1465894  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    kurka ja byłem pierwszy do jasnej ciasnej!!! kolejność musi być:(czy co wpychanie się bez kolejki do agi:(
    2016-07-27 17:58:32 [178.36.225.*] id:1465895  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Demo... wyobraźnia widzę działa ;)
    2016-07-27 17:59:40 [178.37.32.*] id:1465896  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Agula, jak załatwisz, to daj wcześniej znać ;-) Kurna, chyba schabowe się przypalają! Dym na klatce! Pilnujesz ich???
    2016-07-27 17:59:57 [185.127.20.*] id:1465897  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    No to jutro o 16-tej wylot z Wiednia :). Musimy z rana już wyjechać...:)
    2016-07-27 18:01:15 [89.76.171.*] id:1465898  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a schabowe ratuj za wszelką cenę!!!!:D
    2016-07-27 18:01:39 [178.36.225.*] id:1465899  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Demo... może i pierwszy, ale nieskuteczny :P
    2016-07-27 18:02:45 [178.37.32.*] id:1465900  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ja pinkolę, już wpychanie zaczynają... To ja już też się wycofuję... ;-) Idę kopać ziemniaki :-D
    2016-07-27 18:02:55 [89.76.171.*] id:1465901  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a bo ciebie to trzeba złapać po męsku wycałować i już a nie tam kizi mizi;)
    2016-07-27 18:02:56 [178.36.225.*] id:1465902  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    OK Pedro, będę gotowa :D
    2016-07-27 18:04:21 [178.36.225.*] id:1465905  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    No i nareszcie załapałeś Demo :D
    2016-07-27 18:06:11 [89.76.171.*] id:1465906  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    uciekam do pracy później wpadnę wycałować żę hoho;)
    2016-07-27 18:06:56 [178.37.32.*] id:1465907  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Demcio, to już po naszych schabowych... :-( Wpadł, rzekł, wyrwał, a my zostali...:-) Zrobię sama tę kolację... Idę po warzywka i zioła...:-)
    2016-07-27 18:12:56 [178.36.225.*] id:1465911  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Tak, o ziołach nie zapomnij ;))
    2016-07-27 18:14:27 [178.36.225.*] id:1465913  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Demcio... żeby tylko na "hoho" się nie skończyło ;)
    2016-07-27 18:15:54 [89.76.171.*] id:1465914  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    spoko hoho jest w pakiecie;)
    2016-07-27 20:54:50 [217.173.202.*] id:1465929  
    jarekzopola: Napisał postów [1170], status [stały bywalec] Reputacja
    jak gnojowiska zakwitnie
    2016-07-27 10:03:49 [78.10.242.*] id:1465686  
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    ślązacy to takie nienieckie podróbki jak z chin hahaha Niemcy ich nie chcą bo się wstydzą to już zostali w Polsce, i jeżdżą zapier.... za 1.000 E. do BMW lub na pomidory hahaha później przyjeżdżają i się bujają po Karolinkach i co to nie oni jacy oni zarobieni .. buraki w rurkach
    [-2]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2016-07-27 10:13:44 [185.17.207.*] id:1465692  
    Sepexobo: Napisał postów [116], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Hetman wole robic w niemczech za godziwe pieniadze i zapewniac rodzinie wszystkiego czego potrzebuja i odkladac niz zyc od 1 do 15 w polsce ;) i nie wazne czy zamiatam ulice czy w fabryce badz na szparagach. liczy sie fakt ze na wszystko mnie stac i nie zyc na socjalu. i jezeli chodzi o dobro rodziny to dume wkladam do kieszeni. jak tego nie rozumiesz to znaczy ze jeszcze rodziny nie zalozyles i nie wiesz jaka to odlowiedzialnosc.
    2016-07-27 10:14:02 [178.36.225.*] id:1465693  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    U ciebie widzę panuje przeciąg we łbie...
    2016-07-27 10:16:41 [178.36.225.*] id:1465695  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    do hetmana oczywiście odnosi się mój poprzedni wpis
    2016-07-27 10:18:05 [185.127.20.*] id:1465697  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Nie karmić trolla...!
    2016-07-27 11:07:52 [176.4.90.*] id:1465712  
    KFC: Napisał postów [3], status [żółtodziób] Reputacja
    Tysiaka to w bmw zarabia sprzątaczka. My mamy znacznie więcej i chyba to hetmanie cię boli. A po drugie polaczków tam też od groma. Pozdrawiamy żałosny hetmanie haha
    2016-07-27 14:48:02 [94.42.161.*] id:1465800  
    patriotic: Napisał postów [146], status [ ! Starszy Troll ! ]
    wstyd mi za was psuedoszkopy
    2016-07-26 23:14:34 [83.29.73.*] id:1465616  
    darus: Napisał postów [68], status [rozkręcił się] Reputacja
    Do ludzi piszących o niemcach i mniejszości : Macie jakiekolwiek pojęcie co wogule piszecie ? Wiecie ile człoknów mniejszości niemieckiej liczy gmina dobrzeń ? Jak nie wiecie to nie wypowiadajcie się publicznie w tym temacie... Druga sprawa : Żal wam dupę ściska że ŚLĄZACY (tak to się fachowo nazywa) potrafią dobrze zażądzać gminą i mają na wszystko pieniądze. A to ile zarazia wójt, czy ile jest drużyn piłkarskich to Was nie powinno wogule obchodzić. Ciekawe jak wasze władze Opolskie będą dysponować ukradzionymi pieniędzmi - zbudują koleją kuwetę nad odrą , albo kolejny uniwersytet kształcący następną partię bezrobotnych i za parę lat kasa się skończy i dalej będzie to samo... I jeszcze jedno : Niemcy Wam nie pasują , ale jeździć niemieckim autem to Wam się podoba - bo pewnie 90% z Was jeździ niemieckim autem. No i euro z fabryki BMW, albo innej pracy sezonowej też nie śmierdzi... Dlatego proponuję się zastanowić co wypisujecie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [15]
    2016-07-26 23:17:47 [83.29.73.*] id:1465617  
    darus: Napisał postów [68], status [rozkręcił się] Reputacja
    *zarabia
    2016-07-26 23:56:32 [83.30.74.*] id:1465621  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    darus odpuść sobie,większość na tym forum to szambo zza buga
    2016-07-26 23:58:32 [77.223.240.*] id:1465622  
    niemalipy: Napisała postów [329], status [pismak] Reputacja
    że co?
    2016-07-27 00:24:20 [83.30.74.*] id:1465623  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    że co ? że szambo to gówno
    2016-07-27 01:04:38 [176.4.55.*] id:1465634  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    tippmann:👍👍👍
    2016-07-27 06:05:33 [91.244.223.*] id:1465638  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Kolejny analfabeta bez szkoły z Dobrznia.
    2016-07-27 09:19:24 [94.42.161.*] id:1465671  
    patriotic: Napisał postów [146], status [ ! Starszy Troll ! ]
    won smieciu z Polski zdrajco narodu dziadek pewnie w wermahcie walczył takich jak ty w pierwszej kolejności bym eksmitował, przez takich je***ych folksdojczów nasze województwo jest źle postrzegane bo jest tu za duzo niemców, a tak naprawde to wy nawet niemcami nie jesteście tylko zwykłymi felzfeblami wszyscy sie z was smieja a szczekac to se mozecie na forum tylko
    [-2]
    2016-07-27 09:31:32 [185.17.207.*] id:1465676  
    Sepexobo: Napisał postów [116], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    jakie wasze wojewodztwo kacapie ruski, tu je slask depie. zapytaj sie dziadka kaj sie urodzil i wypierniczaj za bug. jak zes taki narodowiec to sie do warszawy przeprowadz bo tu je slask i my tu byli pierwsi i zaden parob, potomek ruskiego kacapa nie bedzie mi fandzolil co ja u siebie mam robic.
    [-2]
    2016-07-27 12:13:12 [95.90.197.*] id:1465736  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    Sepexobo:👍👍👍👍👏👏👏👏 ;
    2016-07-27 12:56:30 [94.42.161.*] id:1465747  
    patriotic: Napisał postów [146], status [ ! Starszy Troll ! ]
    Sepexobo won do gazu smieciu bedziemy was tepic az sami uciekniecie do swoich ahmedów, ruski kacap to wasze stare po stodołach gwałcił, tu jest Polska wsiurze i nie jestes u siebie felzfeblu wojna juz dawno przegrana hitler kaput ty nieuku
    2016-07-27 12:58:12 [185.127.20.*] id:1465748  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    patriotic... kultura głupcze!
    2016-07-27 12:58:42 [178.36.225.*] id:1465749  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Czy jest na sali lekarz???
    2016-07-27 12:59:56 [185.127.20.*] id:1465750  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Już za późno na lekarza... :D
    2016-07-27 13:01:56 [178.36.225.*] id:1465751  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Chyba masz rację Pedro... ;)
    2016-07-27 14:46:04 [94.42.161.*] id:1465799  
    patriotic: Napisał postów [146], status [ ! Starszy Troll ! ]
    haha głupie wiesniaki lepiej sie przyzwyczajajcie
    2016-07-26 22:12:24 [78.10.242.*] id:1465588  
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    i TAK ma być !!! zabierać kasę niemcom bo im sie tu w du... przewraca i myślą że wszystko należy do nich.... Mniejszość Niemiecka to pasożyty - przykład pan Wróbel wójt Dobrzenia zarabia więcej niż marszałek województwa

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2016-07-27 10:09:37 [178.36.225.*] id:1465690  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    A ty jako "hetman" za ile szczekasz w ratuszu??
    2016-07-27 10:18:47 [165.225.72.*] id:1465698  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    i tylko to cie boli ze ktos wiecej od ciebie zarabia.myslenie prostaka/zlodzieja/nieudaczniaka - oni maja to trzeba im zabrac
    2016-07-27 10:21:19 [185.127.20.*] id:1465700  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Te hetman to z tych co na forum musi się dowartościować bp jest nieudacznikiem życiowym! Widać żę go boli jak komuś się powodzi... i tacy jak on właśnie tutaj wylewa swoje frustracje... a w "realu" jest malutki i cichutki! Żal takich ludzi ale cóż... tacy też są potrzebni :D
    2016-07-27 10:26:19 [185.17.207.*] id:1465703  
    Sepexobo: Napisał postów [116], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Pedro na moje oko musial sie wyzyc bo jest przed praca a klienci w tesco potrafia byc frustrujacy xD ciezkie zycie kasjera
    2016-07-27 10:40:19 [185.127.20.*] id:1465704  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A może dorwał się do bezpłatnego neta na mieście... w przerwie między kolejnym jabolem z chłopakami...:D
    2016-07-27 10:45:40 [185.17.207.*] id:1465705  
    Sepexobo: Napisał postów [116], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    na moje oko w przerwie miedzy sprzedawaniem jaboli , zulom zabraklo kasy to mial chwile ale ze pare wozkow odprowadzili pod realem to szybko nazbierali i znowu musi sie uzerac z pachnacymi panami ;)
    2016-07-27 10:51:27 [178.36.225.*] id:1465707  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Tak czy inaczej wygląda na to, że już koniec przerwy... ;)
    2016-07-27 00:40:10 [78.10.242.*] id:1465630  
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    Darus... zarządzać gminą która ma 50.000.000 z samej elektrowni to by żul spod sklepu potrafił zarządzać

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-07-27 10:11:05 [178.36.225.*] id:1465691  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Między "zarządzać" a "dobrze zarządzać" jest ogromna różnica
    2016-07-27 10:16:03 [165.225.72.*] id:1465694  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    no hetmanie to zobaczymy jak wasz areczek bedzie zazadzal tymi 50 bankami ktore ukradl. daje max. 10 lat i opolskiego nie bedzie
    2016-07-27 02:30:15 [194.29.180.*] id:1465636  
    jammal5: chała na maxa i mzki do dobrzenia też nie będzie...

    Nick:
    Treść:
    2016-07-27 00:38:51 [78.10.242.*] id:1465629  
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    pan H.Wróbel zamiast wstrzymywać inwestycje to powinien zrezygnować ze swojej pensji sięgającej 10 tys, zł

    Nick:
    Treść:
    2016-07-26 23:00:27 [83.26.251.*] id:1465615  
    jestem.z.miasta: Napisała postów [14], status [nowy] Reputacja
    Wielkie Opole a może raczej Wielkie Pole. Miasto Opole może i będzie teraz jednym z większych miast, jednocześnie będzie największą wioską. Czy to aby na pewno dobra droga do rozbudowy miasta. Budować pozorne szczęście i bogactwo kosztem innych. Panie Wiśniewski czy Pan naprawdę nie widzi, że rujnuje pan życie setkom ludzi... Już nic nie będzie takie same... :(

    Nick:
    Treść:
    2016-07-26 19:41:08 [89.74.40.*] id:1465514  
    zaodrze244: Napisał postów [365], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Elektrownie zbudowali Polacy a nie tfu niemcy także oddawać kasę,

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [19]
    2016-07-26 19:47:49 [213.196.200.*] id:1465517  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    ty to masz szczęscie chłopie że głupota nie boli,zresztą nie tylko ty
    2016-07-26 20:04:50 [83.22.115.*] id:1465524  
    phil: Napisał postów [381], status [pismak] Reputacja
    nie pij tyle bo ci szkodzi
    2016-07-26 21:09:29 [194.29.180.*] id:1465540  
    karwasztwarz: Napisał postów [277], status [maniak] Reputacja
    Mylisz się Elektrownie budują Ukraińcy za 1500
    2016-07-26 21:13:49 [91.244.223.*] id:1465542  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ukraińcy niebawem,będą robić u nas wszystko wystarczy popatrzeć w dział zatrudnię,czego polski robol nie zrobi za15zl na godzinę,Ukrainiec zrobi z uśmiechem na ryju za 8.
    2016-07-26 21:15:03 [93.181.151.*] id:1465543  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    no bo na budowie za 15zł tyrać to troche mało
    2016-07-26 21:17:03 [91.244.223.*] id:1465545  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Koledzy z Ukrainy,zrobią to samo za 10zl i w tydzień zarobi tyle co u siebie w miesiąc.
    2016-07-26 21:17:44 [93.181.151.*] id:1465546  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    To jak Polak w Niemcowni tak samo.
    2016-07-26 21:19:37 [91.244.223.*] id:1465547  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    No nie inaczej,tu gdzie jestem jest takie bezrobocie,że Polacy robią za 10zl i nie chciałbyś widzieć tej tyry.
    2016-07-26 21:21:22 [217.197.76.*] id:1465548  
    opolaninn24: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    spotkałem się już z takimi ukraincami ze nawet za 20 zł nie chcieli robić bo mówili ze im się nie opłaca
    2016-07-26 21:23:09 [91.244.223.*] id:1465549  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Są i tacy,wiem.Tu na Podlasiu polski robol ma 10zl,12na godzinę.
    2016-07-26 21:23:41 [93.181.151.*] id:1465550  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ja mam fajnie stoje przy maszynie i pilnuje by prawidłowo funkcjonowała ;D
    2016-07-26 21:24:11 [185.127.20.*] id:1465551  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    U Nas w okolicach teraz w żniwa... Ukraińcy za miej niż 12 zeta nie pracują!
    2016-07-26 21:25:21 [91.244.223.*] id:1465552  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Sztuczna pochwa na baterie?
    2016-07-26 21:27:25 [91.244.223.*] id:1465553  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ale na jednostkę wojskową nie wpuszcza obcokrajowca,takie przepisy.
    2016-07-26 21:34:51 [93.181.151.*] id:1465554  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ja zawsze wiedziałem ze sie tym bawisz ;D
    2016-07-26 21:36:44 [91.244.223.*] id:1465555  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Włochata mam,podłączam pod aku 12volt żeby była ciasniejsza hah.
    2016-07-26 21:37:40 [93.181.151.*] id:1465556  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    u mnie tez żniwa
    2016-07-26 21:39:24 [91.244.223.*] id:1465557  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    To jedno z 3moich ulubionych rzeczy.
    2016-07-26 22:44:53 [83.26.251.*] id:1465609  
    jestem.z.miasta: Napisała postów [14], status [nowy] Reputacja
    Jak trzeba było wybudować elektrownie to wszyscy byli za tym, żeby była ona poza granicami Opola. Wybudowano ja na siłę w naszej pięknej gminie. Teraz gdy przynosi ogromny dochód Wiśniewski chce mieć ją u siebie.
    2016-07-26 20:42:25 [178.252.17.*] id:1465536  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    Jak będzie wyglądać Opole? To proste.Będzie syf taki jak był i jest.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-07-26 20:59:14 [83.10.144.*] id:1465538  
    east: Napisał postów [651], status [rozpisany/na] Reputacja
    Nic dodać, nic ująć.
    2016-07-26 22:04:33 [37.128.75.*] id:1465581  
    mr.blant: Napisał postów [1018], status [stały bywalec] Reputacja
    posprzatasz obore to bedzie czysto
    2016-07-26 18:39:01 [217.197.76.*] id:1465493  
    opolaninn24: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    jeszcze nic nie jest przesadzone nawet nie wiecie z kim zadarliscie panie wiśnia !!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-07-26 18:42:39 [176.4.55.*] id:1465494  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    👍👍👍👏👏👏
    2016-07-26 19:48:36 [188.146.187.*] id:1465518  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Co ci dadzą te groźby i miotanie się chcesz Bundeswehrę na pomoc wzywać.
    2016-07-26 20:28:52 [217.197.76.*] id:1465528  
    opolaninn24: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    tomuniu uspokoj się
    2016-07-26 21:07:27 [188.146.187.*] id:1465539  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Ja jestem oazą spokoju
    2016-07-26 17:24:12 [89.76.170.*] id:1465483  
    Boss: Napisał postów [666], status [starszy pismak] Reputacja
    Teraz kazdy wiesniaczek ktory protestowal, placi mzk jak za taryfe pozamiejska. Dozywotnio

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2016-07-26 17:46:09 [31.0.41.*] id:1465486  
    R1973P: Napisał postów [1539], status [Szycha] Reputacja
    w tytule jest duży znak? nic jeszcze nie prządzone !:-D
    2016-07-26 17:59:43 [195.77.155.*] id:1465488  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Dlaczego jest pytajnik?? Bo zaczyna się na -jak- czyli pytanie. A przesadzone już dawno było.
    2016-07-26 18:27:17 [89.76.170.*] id:1465491  
    Boss: Napisał postów [666], status [starszy pismak] Reputacja
    Polpha dobrze gadasz.
    2016-07-26 20:31:48 [80.187.114.*] id:1465531  
    linkin: Napisała postów [1178], status [starszy pismak] Reputacja
    juz po wsioku.
    2016-07-26 20:32:35 [80.187.114.*] id:1465533  
    linkin: Napisała postów [1178], status [starszy pismak] Reputacja
    jestescie za tepi zeby to zrozumiec juz po!!!!
    2016-07-26 20:40:32 [217.197.76.*] id:1465534  
    opolaninn24: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    jeszcze jak wy ich nazywacie wsioki nie zrobiły prawdziwego protestu i wiśnia zobaczy z kim tak naprawdę zadarł
    2016-07-26 20:41:39 [176.4.55.*] id:1465535  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    😈😈😈😈😈😈😈😈😈 ;😈
    2016-07-26 20:28:44 [194.29.180.*] id:1465527  
    karwasztwarz: Napisał postów [277], status [maniak] Reputacja
    Dziwie się dlaczego Wrocław nie wchłonął jeszcze gminy Kobierzyce na Bielanach wrocławskich gdzie mieszczą się wszystkie sklepy swiata, może dlatego że mają inteligentne nie konfliktowe niezachlanne władze

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-07-26 20:30:22 [217.197.76.*] id:1465530  
    opolaninn24: Napisał postów [222], status [maniak] Reputacja
    brawo !!u nas niestety myślący inaczej
    2016-07-26 19:56:45 [83.5.93.*] id:1465521  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    Arek a co mnie to intetesuje co ja na tym zyskam jsk mieszkam na zwm

    Nick:
    Treść:
    2016-07-26 19:43:01 [83.22.115.*] id:1465515  
    phil: Napisał postów [381], status [pismak] Reputacja
    po co robić bezsensowne konferencje prasowe? wszyscy wiedzą że Opole od .01.01.2017 to największa wioska w Polsce ale za to bogata

    Nick:
    Treść:
    2016-07-26 19:16:18 [80.187.114.*] id:1465503  
    linkin: Napisała postów [1178], status [starszy pismak] Reputacja
    i o to chodzi brawo-wsioki kasa do miasta.

    Nick:
    Treść:
    2016-07-26 17:57:29 [195.77.155.*] id:1465487  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    No jak jakie będzie Opole??? Bogatsze!!😀

    Nick:
    Treść:
    2016-07-26 17:26:22 [194.29.180.*] id:1465484  
    karwasztwarz: Napisał postów [277], status [maniak] Reputacja
    ...I spojrzał Pan na domostwa wasze i był szczęśliwy, a potem spytał o gospodarzy waszych - usiadł i zapłakał...

    Nick:
    Treść: