• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 3973
    • Dodano: 2016-07-18 / 10:44
    • Komentarzy: 5

    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie

    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie

    (Fot. KWP Opole)

    Mł. asp. Damian Smolski z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku to tegoroczny zwycięzca XXIX Edycji Konkursu „Policjant Roku Ruchu Drogowego”. Funkcjonariusze garnizonu opolskiego startujący w finale konkursu rywalizowali m.in. w strzelaniu, udzielaniu pierwszej pomocy, kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu oraz jeździe motocyklem. Dwaj najlepsi funkcjonariusze, będą reprezentować nasz garnizon podczas finału krajowego.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    W finale uczestniczyło 11 policjantów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w pierwszym etapie konkursu organizowanym w jednostkach powiatowych i miejskiej. Każdą komendę reprezentował jeden funkcjonariusz. Podstawą klasyfikacji końcowej była suma punktów zdobytych przez zawodnika w konkurencjach finałowych.

    Zobacz takze Zderzenie samochodu z motocyklem na ulicy Oświęcimskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala

    Policjanci rywalizowali w strzelaniu, udzielaniu pierwszej pomocy, kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu, teście wiedzy oraz jeździe samochodem i motocyklem po torze. Dwaj policjanci z województwa opolskiego, którzy uzyskali największą liczbę punktów będą reprezentować opolski garnizon podczas finału krajowego w Białymstoku. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Dariusz Szelwicki pogratulował policjantom osiągniętych wyników.

    Największą liczbę punktów zdobył mł. asp. Damian Smolski z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku, drugie miejsce zajął sierż. szt. Krzysztof Kinel z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, na trzecim miejscu uplasował się mł. asp. Sławomir Płaza z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie
    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie
    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie
    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie
    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie
    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie
    Policjant z Prudnika najlepszym funkcjonariuszem drogówki w regionie

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-07-18 17:43:46 [83.4.189.*] id:1463657  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Ciekawi mnie tylko jedno - po uj na wysepce dla pieszych na skrzyżowaniu Ozimskiej z Plebiscytową/Bohaterów Monte Cassino stał duży miśkowóz na bombach. Przy okazji za rok dzwona im chyba wykręcę, albo zablokuję skrzyżowanie :D

    Nick:
    Treść:
    2016-07-18 11:51:59 [37.47.66.*] id:1463599  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Chłopak się cieszy, bo i ma z czego widać, że lubi swoją pracę. Oby tak dalej....Gratulacje..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-07-18 17:40:48 [83.10.59.*] id:1463656  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    też ... Gratuluję ... :)
    2016-07-18 14:46:38 [89.75.106.*] id:1463621  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Moje gratulacje,dalszych sukcesów zawodowych życzę.

    Nick:
    Treść:
    2016-07-18 11:30:27 [185.127.20.*] id:1463597  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    No i tak 3-maj Damian! Gratulacje...

    Nick:
    Treść: