• Autor: Mery
    • Wyświetleń: 3568
    • Dodano: 2016-07-16 / 15:52
    • Komentarzy: 9

    Jogging ma w Opolu coraz więcej wielbicieli

    Jogging ma w Opolu coraz więcej wielbicieli

    (Fot. Dżacheć)

    Ciężko wstać rano w weekend? - Tego uczucia z pewnością nie znają zapaleni biegacze, którzy spotkali się po raz 59. w tym roku na wyspie Bolko, aby jak co tydzień pokonać dystans 5 kilometrów biegiem. My zapytaliśmy uczestników 59. Park Run dlaczego biegają i co daje im ten sport o poranku.

    - Uwielbiam biegać, a jeszcze w takich pięknych okolicznościach przyrody na Wyspie Bolko gdzie mamy świeże powietrze, dzikie zwierzęta, śpiewające ptaki. No i nie wyobrażam sobie lepszego sobotniego poranka, niż tutaj - biegając - mówi Iwona Bryksa.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Jogging jest coraz bardziej popularny wśród opolan. Tylko dzisiaj do grupy biegaczy Park Run dołączyły trzy osoby, które pobiegły po raz pierwszy.

    - Zazwyczaj biegam w swojej miejscowości, ale dziś postanowiłem zmienić otoczenie i dołączyć do grupy. A samo bieganie mnie wciąga, bo wyzwala dużo pozytywnej energii, endorfin i adrenaliny. Bieganie jest świetne - mówi Paweł Kampa, sołtys Tarnowa Opolskiego.

    Coraz więcej osób decyduje się na aktywne spędzanie czasu wolnego. Popularność biegania stale rośnie, a ilość biegających w ramach Park Run również się zwiększa. Kolejny bieg w przyszłą sobotę 23 lipca. Start o godzinie 9:00, każdy może dołączyć.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Jogging ma w Opolu coraz więcej wielbicieli
    Jogging ma w Opolu coraz więcej wielbicieli
    Jogging ma w Opolu coraz więcej wielbicieli

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-07-16 16:41:44 [77.112.86.*] id:1463310  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Dobry jest ten fifak z komórką w dłoni 📵

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2016-07-16 16:44:57 [213.196.200.*] id:1463311  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    no ,zaraz poznać że z miasta
    2016-07-16 16:45:54 [77.112.86.*] id:1463312  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Ta....z Warszawy
    2016-07-16 16:47:24 [83.10.177.*] id:1463313  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Srendomondo włącza,żeby się na księdze twarzy pochwalić jaki jest fit..Popierdułki..raz na tydz. i zakwasy cztery dni..
    2016-07-17 19:13:22 [89.78.138.*] id:1463472  
    loozak: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    no tak , lepiej siedzieć przed kompem i mieć 11500 komentarzy na 24opole......i głupio komentować
    [1]
    2016-07-17 23:25:00 [178.37.35.*] id:1463553  
    Stirlitz: Napisał postów [7719], status [VIP] Reputacja
    @cooler na te 11 i pół tysia ciężko harował przez kilka lat, więc - 0tpi3rd0l się ........ :-)
    2016-07-17 23:27:19 [83.30.182.*] id:1463554  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    W pocie i znoju...A dla twojej informacji loozak,biegam szybciej i to po górach..Z przeszkodami,więc zrób jak radzi kolega Stirlitz.
    2016-07-16 17:58:42 [185.127.20.*] id:1463317  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    "Ciężko wstać rano w weekend"? 9-ta godzina to już prawie południe...

    Nick:
    Treść:
    2016-07-16 16:59:12 [93.181.151.*] id:1463314  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Lepiej byc aktywnym cały rok a nie pare dni w roku by sobie foto walnąć.

    Nick:
    Treść: