• Wyświetleń: 3522
    • Dodano: 2016-06-11 / 21:53
    • Komentarzy: 3

II liga coraz bliżej Opola. Odra zwyciężyła Vinetę Wolin.

Piłkarze Odry postawili zdecydowany krok w kierunku II ligi. Dziś pokonali na wyjeździe Vinetę Wolin 2:0 w pierwszym meczu barażowym o awans do II ligi.

Opolanie byli stroną dominującą w spotkaniu, jednak długo nie umieli tego faktu udokumentować. W pierwszej połowie obie strony stworzyły sobie sytuacje, jednak nie na tyle dokładne, by futbolówka znalazła drogę do bramki rywala. Dla niebiesko - czerwonych próbę podjęli Marcin Niemczyk czy Łukasz Staroń.

Kibice zgromadzeni na stadionie w Wolinie na gola musieli czekać do 80. minuty. Za zagranie ręką w polu karnym jednego z graczy gospodarzy arbiter wskazał na "wapno". Strzał Waldemara Gancarczyka obronił Oskar Rechtziegel, który jednak nie poradził sobie z dobitką Gancarczyka. 6 minut później piłkę do siatki wolinian posłał Dawid Wolny, wykorzystując podanie Krzysztofa Gancarczyka.

Mecz rewanżowy, na stadionie przy Oleskiej, zostanie rozegrany 15 czerwca.

2016-06-12 12:23:44 [188.146.134.*] id:1457129
    tomuniu: Napisał postów [2885], status [Szycha] Reputacja
    Dzisiaj może być taki wynik z Irlandią i będzie git.

2016-06-12 10:56:11 [77.253.66.*] id:1457124
    mr.blant: Napisał postów [1019], status [stały bywalec] Reputacja