• Autor: Mery
    • Wyświetleń: 7629
    • Dodano: 2016-06-11 / 00:21
    • Komentarzy: 19

    Audi spłonęło w Prószkowie. Podpalenie?

    Audi spłonęło w Prószkowie. Podpalenie?

    (Fot. NorbiS)

    W nocy w Prószkowie zapalił się zaparkowany pod domem przy ul. Korfantego samochód Audi A3. Przyczyny pożaru nie są jak na razie ustalone. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

    - Około godziny 23:10 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Prószków. Wysłaliśmy tam jeden zastęp miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Pożar został szybko ugaszony - informuje dyżurny stanowiska kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Samochód był zaparkowany przy płocie posesji jego właścicieli. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło dojść do podpalenia.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-06-12 03:46:45 [83.30.55.*] id:1457106  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Ale jaja,to auto tego niedorobionego KOD-owca z Opola.

    Nick:
    Treść:
    2016-06-12 01:28:32 [89.74.42.*] id:1457103  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    Umorzą po maksymalnie 3-4 dniach.

    Nick:
    Treść:
    2016-06-11 07:21:13 [83.230.46.*] id:1456977  
    KK 35947: Napisał postów [4451], status [VIP] Reputacja
    Pompa od centralnego zamka dostała wilgoci i zwary ,nie róbcie sensacji...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2016-06-11 07:50:22 [83.29.76.*] id:1456979  
    east: Napisał postów [651], status [rozpisany/na] Reputacja
    Widzę, że kolega fachowiec. Stawia diagnozę na podstawie jednego zdjęcia. Szacun.
    2016-06-11 08:00:42 [83.230.46.*] id:1456983  
    KK 35947: Napisał postów [4451], status [VIP] Reputacja
    Może nie zaraz fachowiec i nie diagnoza ale jest duża szansa ze tak właśnie było.
    2016-06-11 09:20:11 [83.10.88.*] id:1456989  
    arta26: Napisał postów [1556], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Nie dziwiłbym się każdej innej marce, ale AUDI.
    2016-06-11 15:38:28 [46.134.164.*] id:1457012  
    mateo9494: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    KK35947 od tego są rzeczoznawcy, a nie Ty. Poza tym nikt Ci nie każe czytać artykułów jeśli dla Cb to robienie sensacji. Ten portal jest informacyjny, a nie po to żeby robić sensacje. Takich pseudo ,,fachowców" jak Ty na tym forum jest dużo, a praktycznie zero pojęcia. Co się stało w tym aucie to jest już sprawa dla policji.
    2016-06-11 21:05:56 [83.230.46.*] id:1457066  
    KK 35947: Napisał postów [4451], status [VIP] Reputacja
    mateo9494@ niech Ci będzie...
    2016-06-11 11:01:55 [176.111.136.*] id:1456996  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    cimoszewicz wczorej wykórfił w traktor ;) szkoda rze ujowi nic się nie stało

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-06-11 18:08:01 [91.60.170.*] id:1457047  
    iwonka.rybka: Napisała postów [307], status [maniak] Reputacja
    he he Goodway
    2016-06-11 16:23:16 [89.74.180.*] id:1457030  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Nie oddał 5 pln na czas :-D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-06-11 16:24:10 [176.111.136.*] id:1457032  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    dobrze że w odełczunii nie skończył ;D
    2016-06-11 16:11:19 [83.10.113.*] id:1457025  
    egzekutor55555: Napisał postów [230], status [maniak] Reputacja
    jest gorąco

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-06-11 16:11:57 [176.111.136.*] id:1457026  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    gorko je jak w tyglu
    2016-06-11 16:12:16 [176.111.136.*] id:1457027  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    youtube*com/watch?v=v9zmvPSHj9I
    2016-06-11 16:19:43 [176.111.136.*] id:1457028  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    youtube*com/watch?v=CgU8VIna5aM
    2016-06-11 08:33:31 [178.252.17.*] id:1456985  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    Bo autem się wiedza do placu a nie stawia na trawniku.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-06-11 15:01:32 [94.254.177.*] id:1457008  
    Ravcio: Napisał postów [118], status [wyjadacz] Reputacja
    Później to ludzie czytają i się śmieją
    2016-06-11 15:00:29 [80.44.110.*] id:1457007  
    ralph8028: Napisał postów [207], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    chcial sie pochwalic jakie ma audi

    Nick:
    Treść: