Zobacz takze
Nowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy oficjalnie otwarty w Krapkowicach
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".




22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
pacjentopolski: Napisał postów [16], status [nowy]
Dzieci i choroby w ich bezbronności to sytuacje w wyzwanie dla medycznego personelu WCM. Ważne, aby nie wykorzystywać tej grupy pacjentów do robienia wrażenia,że szpital stoi na wysokości zadania w tym wymiarze. W wielu obszarach wiele nie domaga i obsługa pacjenta jest wbrew niemu. Gabinet specjalistyczne, jak VNG wiele do życzenia. Leczę się tam od dłuższego czasu i podziela to wielu pacjentów spotykanych podczas oczekiwania. Brak organizacji w planowaniu godzinowym przyjmowanych pacjentów, czeka się od rana przed drzwiami. Masz wrażenie że tylko chcą się pozbyć pacjenta, żadnej wyobraźni w jakiej pacjent jest sytuacji, bardzo wcześnie staje aby przyjechać. Podleczą do stanu, że oni są bezpieczni, jak wrócisz to od nowa leczą, tak jest ze mną . Pozostawiony musisz sobie radzić sam ....