• Autor: Mery
    • Wyświetleń: 2526
    • Dodano: 2016-05-23 / 14:11
    • Komentarzy: 14

    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu

    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu

    (Fot. Dżacheć)

    Jerzy Kwieciński, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju przebywa dziś z wizytą w regionie. Podczas otwartego spotkania z politykami, samorządowcami i lokalnymi działaczami przedstawił rządowy Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Polski.

    - Jesteśmy regionem dobrze rozwijającym się o sporym potencjale gospodarczym. Odpowiedzialny rozwój jest dla nas zatem bardzo ważny. Z racji położenia naszego regionu, ten rozwój powinien obracać się wokół Odry - mówił na początku spotkania Adrian Czubak, wojewoda opolski.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Wojewoda podkreślił także, że obecny rząd już na początku swojej kadencji powołał specjalny zespół ds. przywrócenia żeglowności Odry. Największymi jednak problemami kraju, a także naszego regionu, miałoby być w ocenie rządu pięć pułapek rozwojowych.

    - To pułapka średniego dochodu, pułapka braku równowagi, pułapka przeciętnego produktu, pułapka demograficzna oraz pułapka słabości instytucji - wylicza Jerzy Kwieciński.

    Wśród zagrożeń dla polskiej gospodarki rozpoznano także spadek innowacyjności oraz duży problem z demografią.

    - Jak wchodziliśmy do Unii Europejskiej byliśmy młodym narodem, który dostarczał tzw. młodą siłę roboczą do innych państw, teraz jest tak, że ubywa nam młodych, dzieci się nie rodzą i jesteśmy coraz starsi - podkreślił na zakończenie swojego wystąpienia wiceminister rozwoju.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu
    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu
    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu
    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu
    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu
    Wiceminister Jerzy Kwieciński z wizytą w Opolu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-05-23 22:33:13 [83.29.74.*] id:1453149  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    zakończenie wiceministra dupy nie urywa,powiedział to co zwykły obywatel widzi już od dawna

    Nick:
    Treść:
    2016-05-23 15:11:43 [89.76.171.*] id:1453020  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Kurka wodna strasznie mnie to poruszyło...nie wiem czy pozbieram się po tej wizycie...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2016-05-23 19:31:09 [83.27.101.*] id:1453060  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    mnie też sie jeszcze rence czensom ;)
    2016-05-23 20:41:06 [83.29.26.*] id:1453093  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    kurka wodna, wszystkim się udziela ......
    2016-05-23 20:43:00 [176.111.136.*] id:1453096  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    kuźwa kotare dali , a chciołe violki koralowej pinkne nuszki zobaczyć
    2016-05-23 20:43:43 [83.27.101.*] id:1453097  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    nuszki ? czy cycószki ? ;)
    2016-05-23 20:45:20 [83.27.101.*] id:1453099  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    taki upal a Wiolka pozapinana jak Szydło u papieża :D
    2016-05-23 20:45:43 [176.111.136.*] id:1453100  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nuszki ;)
    2016-05-23 21:05:48 [83.10.250.*] id:1453112  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    No nic ;( tylko kurka wodna musi se dać rady na tyj wodzie ;)
    2016-05-23 20:38:07 [83.27.101.*] id:1453090  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    to wszystko to pułapka ... :D

    Nick:
    Treść:
    2016-05-23 15:19:52 [46.77.86.*] id:1453023  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    zdjęcie nr3 - posłuszny i pokorny i służalczy wiśnia oddaje pokłon władzy.... nie patrzy w oczy... w wielkim strachu, bo to aż sam wiceminister raczył podać mu rękę....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-05-23 16:17:12 [178.37.4.*] id:1453027  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Pozer i tyle...
    2016-05-23 16:43:57 [46.134.152.*] id:1453031  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Pozer, nie pozer Stolice powiększy ....
    2016-05-23 18:35:06 [185.127.20.*] id:1453047  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Sługa uniżony musi być pokorny...! Wyznaje zasadę... "na władzę nie poradzę..." ;)