Zobacz takze
Opolskie Orły odebrały wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".



















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec]
hmmm tylko 1,6 miliona ??......... podobno brakuje kilkunastu baniek na doposażenie... na zmiany ..... w marcu urzędnicy unieważnili przetarg "Przebudowa z rozbudową obiektu Hali Widowiskowo-Sportowej "Okrąglak" wraz z pierwszym wyposażeniem obiektu" - zabrakło im ponad 8 baniek..... teraz znowu ponowili przetarg i zastanawiam się czy znaleźli kasę, czy zmienili zakres .......... no chyba, że wiśnia zadecydował o wydawaniu już kasy jaką planuje ukraść z gminy dobrzeń..... i można przypuszczać, że to nie koniec dokładania do okrąglaka..... zapewne tez okaże się, ze do nowego mostu też trzeba będzie dopłacić..... ale ponad 600 000 na windę dla urzędników to znaleźli.... oczywiście trzeba zakupić urzędnikom nowe laptopy - tylko 100 sztuk takich lekko podkręconych.... .......... ......... i jak znam życie będzie jeszcze wiele innych "ciekawych" i jedynie słusznych wydatków no i oczywiście - poczytajcie jakie fajne gafy urzędnicy strzelają na stronie BIP :D