• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 4337
    • Dodano: 2016-05-14 / 14:36
    • Komentarzy: 5

    Opolscy karatecy ze złotymi medalami Mistrzostw Europy

    Opolscy karatecy ze złotymi medalami Mistrzostw Europy

    (Fot. Facebook WKO Shinkyokushinkai)

    Konrad Kozubowski oraz Aleksandra Bukowa - zawodnicy Opolskiego Klubu Karate Kyokushin byli najlepsi w kata podczas Mistrzostw Europy, odbywających się właśnie w Tbilisi.

    Aleksandra Bukowa w finale pokonała Szwedkę Chalitę Andersson, a Konrad Kozubowski w zaciętej rywalizacji pokonał litewskiego zawodnika Raimundasa Paskauskasa.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Kata to prezentacja układów obrony oraz ataku, sędziowie oceniają tu zarówno techniczną poprawność poszczególnych ruchów, ich kolejność i przejścia między nimi, a także tempo.

    Zwycięstwa Opolanie odnieśli wczoraj. Dziś drugi dzień mistrzostw, podczas którego startuje Mateusz Golomb w kategorii kumite do 75 kg.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-05-14 15:17:57 [89.76.171.*] id:1450789  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Z Karate w klate...;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-05-16 22:58:25 [83.27.31.*] id:1451192  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    ważne, że z powodzeniem :)
    2016-05-15 11:31:16 [37.47.6.*] id:1450932  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ładnie, ładnie i powodzenia w dalszych sukcesach :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-05-16 22:57:49 [83.27.31.*] id:1451190  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    Gratulacje ! ☺ !
    2016-05-16 22:55:13 [89.74.180.*] id:1451187  
    Ewqa13: Napisała postów [62], status [rozkręcił się] Reputacja
    Brawo! Mamy być z kogo dumni!

    Nick:
    Treść: