• Dodano: 2016-05-07 / 23:50
    • Komentarzy: 3

Odra wygrywa, trzy punkty zostają przy Oleskiej.

(Fot.Dżacheć)

Odra Opole pokonała u siebie LKS Bełk 2:0 w meczu 25. kolejki III ligi opolsko - śląskiej. Kolejny komplet punktów dopisany do konta niebiesko czerwonych zbliża ich do baraży o awans do II ligi. Opolanie zwiększyli przewagę nad drugą w tabeli bielską Stalą do sześciu punktów.

Wygrana z bełczanami nie przyszła jednak podopiecznym Jana Furlepy łatwo. Gospodarze stwarzali sobie dogodne sytuacje, jednak próby zmiany wyniku hamował golkiper przyjezdnych Mateusz Łobaczewski. Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na stadionie czekali do 33. minuty. Łukasz Staroń wykorzystał dogranie z lewego skrzydła Rafała Brusiły i wpakował piłkę w siatkę LKS-u.

W drugiej połowie dwukrotnie strzelał Michał Sypek, jednak piłka najpierw poszybowała ponad poprzeczką świątyni przyjezdnych, a przy kolejnym podejściu została zablokowana przez defensora gości. W 83. minucie Łobaczewski dopuścił się faulu na Dawidzie Wolnym i arbiter podyktował jedenastkę, którą na drugą bramkę dla Odry zamienił Waldemar Gancarczyk. Kolejne strzały opolan nie przyniosły już zmiany wyniku.

Najbliższy mecz opolanie rozegrają na wyjeździe ze Stalą Bielsko Biała.

2016-10-25 09:25:17 [185.117.87.*] id:1484699
    Krystian-ok: Napisał postów [21], status [nowy] Reputacja