• Autor: Mery
    • Wyświetleń: 2381
    • Dodano: 2016-05-04 / 16:08
    • Komentarzy: 23

    Złóż wniosek do Budżetu Obywatelskiego 2017

    Złóż wniosek do Budżetu Obywatelskiego 2017

    (Fot. archiwum)

    Trwa nabór wniosków-zadań do kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Opola. Zgłaszanym zadaniem może być każdy pomysł, który będzie miał wpływ na rozwój miasta i zaspokojenie potrzeb jego mieszkańców.

    - Zgłoszenia takiego wniosku może dokonać każdy. Wymaga on poparcia 20 mieszkańców Opola, którzy ukończyli 16. rok życia. Poparcie wyrażane jest w formie własnoręcznego podpisu na liście poparcia konkretnego zadania. Przy czym mówiąc mieszkaniec, mamy na myśli osobę zamieszkującą na terenie miasta, a nie zameldowaną - mówi Dorota Piechowcz-Witoń, zastępca naczelnika Centrum Dialogu Obywatelskiego.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Każdy może złożyć dowolną ilość wniosków do Budżetu Obywatelskiego Opola na rok 2017. Trzeba jednak pamiętać, że zgłoszeń należy dokonywać na określonym formularzu.

    - Jeśli składamy wniosek w formie elektronicznej to musimy pamiętać o tym, że należy załączyć skany list z podpisami poparcia, jeżeli osobiście to trzeba do formularza dołączyć oryginalne listy z podpisami - dodaje Piechowicz-Witoń.

    Urząd Miasta przeznaczył 2,5 mln zł na BO 2017. Z tego 2 mln zł zostaną rozdysponowane na projekty o większych wartościach, a 500 tys. zł na mniejsze wnioski.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-05-04 19:28:54 [31.61.136.*] id:1447756  
    lukasziomek1: Napisał postów [402], status [pismak] Reputacja
    Cieplo jest teraz?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-05-04 21:44:08 [83.26.85.*] id:1447831  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    teraz jest ciemno! ... :D
    2016-05-04 21:44:51 [89.76.171.*] id:1447833  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    pada grad i śnieg z deszczem;)
    2016-05-04 21:47:39 [83.26.85.*] id:1447836  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    taaaaak ............... ?
    2016-05-06 12:29:50 [89.72.245.*] id:1448232  
    lukasziomek1: Napisał postów [402], status [pismak] Reputacja
    Zaspałem wczoraj pogode ;/
    2016-05-05 09:01:01 [77.223.225.*] id:1447886  
    LewLechistanu: Napisał postów [1448], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ogólnodostępny tor z płyta poślizgową. Mogą być ceny jak w Wyrazowie. Żaby się te łajzy wreszcie jeździć nauczyły!!!

    Nick:
    Treść:
    2016-05-04 21:54:51 [93.181.151.*] id:1447841  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    No to zbudujemy kurnik na rynku :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-05-04 21:55:28 [89.76.171.*] id:1447842  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    taaaaaaaa ja ci dam...ty byś wszystko w pole zmienił;)
    2016-05-04 21:57:10 [83.26.85.*] id:1447846  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    jak to rolnik ... ;D
    2016-05-05 08:36:39 [46.77.86.*] id:1447883  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    rolnik... ale po co budować?? wystarczy ten duży budynek przerobić :D.......
    2016-05-04 22:03:40 [77.112.93.*] id:1447852  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Story niećfieć mocno śpi zzzzz

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-05-05 07:33:37 [83.26.85.*] id:1447880  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    zzzzzz, kiepskie sny ........................
    2016-05-05 02:23:13 [89.74.42.*] id:1447872  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    Organizacja Mistrzostw Opola w Karate Kobiet w Ciąży.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-05-05 06:12:03 [176.111.136.*] id:1447877  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bedą się kopać w glanach po brzuchach ,, stop aborcji '' ;)
    2016-05-04 20:26:20 [178.37.35.*] id:1447804  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Lotnisko w Brzeziu. Brzezie-Port im. Opolskich Dobrodziejów.

    Nick:
    Treść:
    2016-05-04 19:38:57 [89.74.42.*] id:1447762  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    Budka do masturbacji w centrum - może w rynku obok ratusza. Taka w której można oglądać porno z karłami.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2016-05-04 19:40:57 [83.26.117.*] id:1447764  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Też lubisz patrzeć jak fikają?
    2016-05-04 19:43:06 [77.112.93.*] id:1447765  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Joł by chcioł tako ino zeby sie 2 zlote wrzucalo i by wychodziła renka i tarmosiła pingwina i ino by mioła regulacje szypkosci takom wajhom , psaynajmniej ze trzi biegi co be posiadało -raritas kurde
    2016-05-04 19:44:00 [185.127.20.*] id:1447766  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Dej 2 zeta jakymuś lumpowi to tysz ci wytarmosi...:)
    2016-05-04 19:45:17 [77.112.93.*] id:1447767  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Niii , ta je raritas to był chybo model : koniowalarka2000
    2016-05-04 19:46:11 [185.127.20.*] id:1447768  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    hehe.. dobre :)
    2016-05-04 19:46:18 [77.112.93.*] id:1447769  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Qwa jak doł wajhe na trujke to jaja urywo normalnie
    2016-05-04 19:33:17 [77.112.93.*] id:1447760  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Pomnik patryka jakiego i działko przeciwlotnicze !!!

    Nick:
    Treść: