• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 3496
    • Dodano: 2016-04-29 / 15:20
    • Komentarzy: 72

    Już za tydzień odbędzie się 6. Maraton Opolski

     Już za tydzień odbędzie się 6. Maraton Opolski

    (Fot. Dżacheć)

     Już za tydzień odbędzie się 6. Maraton Opolski

    (Fot. mat. organizatora)

    W przyszłą niedzielę w Opolu odbędzie się 6. Maraton Opolski. Zarówno starzy wyjadacze, jak i najmłodsi adepci biegania znajdą odpowiedni dystans dla siebie. Impreza w ubiegłych latach przyciągnęła łącznie kilka tysięcy uczestników. - W tym roku liczymy na przekroczenie rekordowej liczby 2000 biegaczy - mówią organizatorzy.

    - To dla nas bardzo ważne, sympatyczne wydarzenie. Co roku rośnie liczba osób biegających, wyniki mamy co raz lepsze, a to sprawia, że maraton jest także świetną promocją miasta – mówi prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.

    Zobacz takze Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala

    W ramach tegorocznej edycji imprezy zostaną rozegrane następujące biegi: maraton (dystans 42 km), półmaraton (21 km), bieg na 10 km, sztafety firmowe (4x5.3 km) oraz minimaraton dla dzieci na dystansie 421 m. Wszystkie biegi – poza tym na 10 km – rozpoczną się na ul. Piastowskiej. Meta natomiast znajdzie się przy parkingu pod Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

    - Warty podkreślenia jest fakt, że sztafety firmowe mają wymiar nie tylko sportowy, ale i charytatywny. Na ten moment mamy zapisanych 27 drużyn, każda z nich wspiera inną organizację lub konkretną osobę, która potrzebuje pomocy – mówi Mariusz Godoś, dyrektor imprezy.

    6. Maraton Opolski rozpocznie się 8 maja. Już od godz. 7:00 zamknięty będzie ruch na trasie maratonu. Rozgrzewka rozpocznie się o godz. 8:40, 10 minut później przywitanie zawodników oraz otwarcie zawodów, a punktualnie o godz. 9 wystartuje 10-kilometrowy bieg. Następnie - kolejno co 5 minut – bieg festiwalowy, maraton oraz półmaraton i sztafeta firmowa.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Ruch na trasie ma być przywrócony po godz. 15.

    Przypomnijmy, najlepszy czas wśród mężczyzn uzyskał w roku ubiegłym Stephen Kiplimo z Kenii (02:19:17 h). Z pań najlepsza okazała się Rumunka Daniela Cirlan (02:55:10).

    Rejestracja uczestników jest możliwa m.in. poprzez stronę internetową zawodów.
    reklama

    Więcej zdjęć

     Już za tydzień odbędzie się 6. Maraton Opolski

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-05-03 18:34:27 [5.172.247.*] id:1447372  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Rosomaczku kiedy mam wpaść na te frezowanie- chcesz tego naprawdę--- Stefan coś wspominał, że chcesz

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2016-05-03 18:37:10 [83.5.179.*] id:1447374  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Do niedzieli jestem w jw w brzegu,od poniedziałku wieczorem-jednostka wojskowa Hajnówka woj, podlaskie.
    2016-05-03 18:38:28 [83.5.179.*] id:1447375  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Jutro jak byś tak wpadł-byłoby w pytkę.
    2016-05-03 18:39:41 [5.172.247.*] id:1447376  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ja przyjdę dzisiaj w nocy!!!
    2016-05-03 18:40:12 [5.172.247.*] id:1447378  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Masz mnie za durnia !!!!!
    2016-05-03 18:41:02 [5.172.247.*] id:1447379  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Myślałeś, że jestem idiotom!!!
    2016-05-03 18:48:05 [5.172.247.*] id:1447381  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    A co to za środki czystości u ciebie!!!! Więcej nie było!!!!
    2016-05-03 19:10:33 [5.172.247.*] id:1447392  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Coś niewidocznego w nocy cię podjada- mówię serio- wtedy- nie da się zbytnio spać--- to duch zmarłej osoby--- może nawet ktoś ci bliski
    2016-05-03 19:12:29 [5.172.247.*] id:1447395  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Taki wampir energetyczny
    2016-05-03 19:20:07 [5.172.247.*] id:1447402  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Bezsenność--- dręczenie diabelskie---- szatańskie--- demoniczne---- może był okultyzm- wróżby--- multum grzechów--- wszelkie zło i dręczenia robi szatan
    2016-05-03 19:29:29 [5.172.247.*] id:1447407  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Sprośne pokusy/ Głupie myśli / tak naprawdę nie są twoje--- to są myśli złego ducha--- po to żebyś grzeszył--- tak chcą zabrać ciebie do piekła--- jak się przeciwstawisz to będą nasilać głupie myśli--- a wtedy wezwij Boga i powiedz, że nie chcesz grzeszyć--- nie daj się
    2016-05-03 19:32:01 [5.172.247.*] id:1447409  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Najsilniejsze są demony seksu--- to nie są ludzie to potwory--- parchate gady
    2016-05-03 18:36:32 [5.172.247.*] id:1447373  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Zawsze tak było- gawarisz- że chcesz ze mną zatańczyć- tylko nie zapomnij spisać testament

    Nick:
    Treść:
    2016-05-03 15:48:19 [5.172.247.*] id:1447297  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    a mucha lata........bzzzzzzzz..........

    Nick:
    Treść:
    2016-05-03 15:46:12 [5.172.247.*] id:1447294  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    jak lecę w powietrzu to se śpiewam: ona tańczy dla mnie

    Nick:
    Treść:
    2016-05-03 15:44:40 [5.172.247.*] id:1447292  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    byłem u demcia------ demcio jadł pizze aż mu siem uszy trzęsły---- bardzo smakował jemu sosik czerwony

    Nick:
    Treść:
    2016-05-01 10:00:33 [89.74.180.*] id:1446694  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Bez kitu, dobra impreza się powoli robi z maratonu opolskiego!

    Nick:
    Treść:
    2016-05-01 00:18:31 [93.181.151.*] id:1446650  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Bida nawet wody do picia nie majom :P

    Nick:
    Treść:
    2016-04-30 15:57:28 [178.37.35.*] id:1446489  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Będę najlepsza z seniorów w minimaratonie ;-)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [46]
    2016-04-30 15:59:27 [178.37.10.*] id:1446490  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Hehe, a to się jeszcze okaże :D
    2016-04-30 16:00:31 [178.37.35.*] id:1446491  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Hejka, teź startujesz?
    2016-04-30 16:02:55 [178.37.10.*] id:1446492  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Oczywiście :D A czy Wiśnia też tam będzie??
    2016-04-30 16:04:46 [178.37.35.*] id:1446493  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Co Ty? Jeszcze się sezon nie zaczął... A co, chcesz się pojawić ze szpakami ?;-)
    2016-04-30 16:12:33 [178.37.10.*] id:1446496  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Niii, ze szpakami to niii, ale jakiego kwieciaka pestkowca to bym zorganizowała :D
    2016-04-30 16:12:51 [89.76.171.*] id:1446497  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    jak będzie maraton w spaniu to wystartuje;)
    2016-04-30 16:14:26 [178.37.35.*] id:1446498  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Agula, to działaj! Bo niedługo mogą tego zakazać ;-)
    2016-04-30 16:14:46 [5.172.247.*] id:1446499  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Jak ci się przyśnię to odrazu wystartujesz mój ty chrumku
    2016-04-30 16:17:11 [178.37.10.*] id:1446500  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Chrumku??? Haha, Demo to chyba do Ciebie było :D Och jak ładnie, pieszczotliwie :D:D:D
    2016-04-30 16:19:54 [178.37.10.*] id:1446502  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Kasia, jesteś jeszcze??
    2016-04-30 16:24:51 [89.76.171.*] id:1446503  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    lepiej nie :( bo to koszmar by był:/
    2016-04-30 16:25:14 [89.76.171.*] id:1446504  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Kasia się kąpie!;)
    2016-04-30 16:28:19 [178.37.35.*] id:1446505  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Demciu, jeszcze nie ten czas ;-) Pracuję :-) Agula, chłopaki robią grilla. Jedziemy czy wolisz grilla u mnie?
    2016-04-30 16:29:44 [178.37.10.*] id:1446506  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Które chłopaki grilla robią??
    2016-04-30 16:31:24 [178.37.35.*] id:1446507  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Demcio organizuje, a Rosso robi za kierowcę ;-)
    2016-04-30 16:32:18 [178.37.10.*] id:1446508  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    No to jadymy Kasia :D
    2016-04-30 16:35:48 [178.37.35.*] id:1446510  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Tylko Rosso poszedł po piwo do sklepu i przepadł:-( Nie wiem więc o której i gdzie podjedzie :'(
    2016-04-30 16:39:29 [178.37.10.*] id:1446511  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Po piwo czy na piwo?? Pewnie NA piwo i potym mo za szofera robić?? Zaś pewnie potyn mi przypadnie tyn "zaszczyt"...
    2016-04-30 16:40:42 [178.37.10.*] id:1446512  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    A Roso mnie nie lubi to i pewnie mnie nie weźmie... :(
    2016-04-30 16:47:41 [178.37.35.*] id:1446513  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Nie znasz go? On każdą chętnie weźmie ;-)
    2016-04-30 16:49:22 [178.37.35.*] id:1446514  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Tylko Demcio wymyślił wejściówki: chce zobaczyć kiełbasy i piersi na grilla :-*
    2016-04-30 16:54:52 [178.37.10.*] id:1446515  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Hehe ;) Kasia wiesz jak to mówią... pies który głośno szczeka nie gryzie... ;)
    2016-04-30 16:56:42 [178.37.10.*] id:1446516  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Wiesz Kasia... jak Demcio pokaże swoją wejściówkę to się zastanowimy czy wchodzimy :D
    2016-04-30 16:59:12 [195.117.218.*] id:1446517  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A tu dyskusja na całego... Demo.. .to o któryj tyn grill;)? Siema Agula...;)
    2016-04-30 17:01:14 [178.37.10.*] id:1446518  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Siema Pedro :)
    2016-04-30 17:02:18 [178.37.35.*] id:1446520  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ok, z Wami to się już nie boję ;-) Gospodarzu, o której zaczynasz i gdzie Twój kierowca?!
    2016-04-30 17:02:39 [89.76.171.*] id:1446521  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Piersi muszą mieścić się w dłoni...tak aby nie za duże były a kiełbasa im większa tym lepsza;)
    2016-04-30 17:03:10 [89.76.171.*] id:1446522  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    grill będzie jutro o 18;)
    2016-04-30 17:05:14 [178.37.35.*] id:1446523  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ale piersi na grillu się wysuszą i nic z nich nie będzie, jak będą za małe ;-)
    2016-04-30 17:06:30 [178.37.10.*] id:1446524  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Haha, Kasia wyjęłaś mi to z ust ;) Jakkolwiek to brzmi :D:D:D
    2016-04-30 17:06:53 [178.37.35.*] id:1446525  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    OOo, to Rosso zdąży wytrzeźwieć;-) O której i gdzie podjedzie?
    2016-04-30 17:07:38 [178.37.35.*] id:1446526  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Oj Agula, Agula :-D
    2016-04-30 17:08:11 [195.117.218.*] id:1446527  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A to dopiyro jutro tyn grill...? W sumie to i dobrze bo dzisiej jadem na inny... taki ze swojskimi wyrobami yno ;)...
    2016-04-30 17:09:18 [178.37.10.*] id:1446528  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    No co.....? ;)
    2016-04-30 17:10:24 [178.37.35.*] id:1446529  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ale masz fajnie!
    2016-04-30 17:12:03 [178.37.35.*] id:1446530  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ja Ci nigdy w życiu nie wyjmowałam nic z ust! No prawie, bo podobno Twój smoczek podbierałam :-*
    2016-04-30 17:12:11 [178.37.10.*] id:1446531  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    ale u Demcia też będą "swojskie wyroby" :D
    2016-04-30 17:13:07 [178.37.35.*] id:1446532  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Agula, jesteś pewna?!
    2016-04-30 17:13:36 [195.117.218.*] id:1446533  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Taaa.. swojskie u Demcia... Chyba ino ty piersi i "parówa" ;)
    2016-04-30 17:14:26 [178.37.35.*] id:1446534  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    O, widzisz, Pedro też wątpi ;-)
    2016-04-30 17:16:04 [195.117.218.*] id:1446535  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Demo, Roso, Goody... im to ino gupoty w gowach... tak że nie wierzę im ;);)
    2016-04-30 17:17:37 [178.37.35.*] id:1446536  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Właśnie, pies, co dużo szczeka.... Tylko zaczęliśmy pytać o konkrety, to zniknęli ;-)
    2016-04-30 17:17:50 [195.117.218.*] id:1446537  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Dobra... ja mykam. Agula... może jutro (no chyba że późnym wieczorem) się spiszemy.. jeżeli się trafimy akurat ;)... Miłego wieczorka Wszystkim życzę...;)
    2016-04-30 17:19:35 [178.37.35.*] id:1446538  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Miłego! Ja też wracam do roboty :-) Smacznego, Pedro!
    2016-04-30 17:20:51 [178.37.10.*] id:1446540  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    To Wy sobie jeszcze podywagujcie. Jakby co Kasia to weźcie mnie pod uwagę ;) Ale teraz zmykam... Papa :)
    2016-04-30 17:22:38 [178.37.10.*] id:1446542  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Hehe, i wszyscy równocześnie się pożegnali ;)
    2016-04-30 16:05:22 [5.172.247.*] id:1446494  
    sedahO: Napisał postów [727], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ja będę biegł na golasa i óia mnie dogonicie!!!!

    Nick:
    Treść:
    2016-04-29 19:19:00 [195.117.218.*] id:1446262  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Odbędzie się... albo pislam zlikwiduje... tak jak i chce zrobić w W-wie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-04-29 20:30:08 [83.7.133.*] id:1446297  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    zrobią zakaz zgromadzeń ................... i wystarczy na innych, 10-y - wyjątek .....
    2016-04-30 09:31:00 [62.225.229.*] id:1446384  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Ja ja ino ten PiS......fobia jakaś, czy co?:D
    2016-04-30 09:34:28 [79.191.224.*] id:1446387  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    ja tylko chcę zobaczyć tą aukcję w Janowie i poznać koszty jej przeprowadzenia...
    2016-04-29 20:53:39 [83.26.240.*] id:1446311  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Nie zdziwcie sie jak podbiegnę boso,żeby dać szansę innym.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-30 09:29:58 [62.225.229.*] id:1446382  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Boso, to jest szybko, załóż szpileczki wtedy będą mieli szanse:))