• 0
0
 
  • Wyświetleń: 4523
  • Dodano: 2016-04-28 / 06:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Netia i Internetia zaskakuje klientów ! Przez 6 miesięcy po 1 zł!

 
 
Netia i Internetia zaskakuje klientów ! Przez 6 miesięcy po 1 zł!
Jako nowy klient Netii lub Internetii masz możliwość skorzystania z niesamowitej oferty Internetu Stacjonarnego oraz Telewizji Osobistej przez sześć miesięcy za 2 zł! Pamiętaj jednak, że oferta jest ograniczona czasowo!

Tylko w Opolu na Szarych Szeregów 34 E oraz w Krapkowicach przy ulicy Księdza Koziołka 12 czekają na Ciebie nasi doradcy, którzy zademonstrują działanie urządzeń, odpowiedzą na KAŻDE nurtujące pytanie, a dodatkowo ugoszczą aromatyczną kawą.

Internet z prędkością nawet do 100 Mb/s! To nie wszystko! Dodatkowo masz możliwość zamówienia u nas nowoczesnego routera, który pozwoli Tobie oraz Twojej rodzinie korzystanie z Wi-Fi w całym mieszkaniu!

To co wyróżnia nas na tle innych operatorów to możliwość skomponowania Telewizji Osobistej. Tylko te kanały, które interesują Ciebie oraz innych domowników. Płacisz tylko za to, co sam wybrałeś. Nie narzucamy co masz oglądać!
Ponad to, otrzymujesz od nas dekoder Netia Player, który umożliwi Ci korzystanie z wielu bezpłatnych aplikacji oraz GigaNagrywarki!

Pamiętaj, że w pakiecie taniej! Dla klientów zainteresowanych usługą telefonu stacjonarnego przygotowaliśmy niesamowite rabaty, a także najnowszej klasy aparat telefoniczny w atrakcyjnej cenie! Nie czekaj! Oferta ograniczona czasowo! Zmień operatora już dziś!

Szczegóły i warunki promocji dostępne tylko u nas:

Lokalne Centrum Obsługi Klienta Netia, Internetia, Dialog
ul. Szarych Szeregów 34E, Opole


oraz:

ul. Ks. Koziołka 12 Krapkowice

Lub telefonicznie pod numerem telefonu:
Tel. 77 30 70 300

Nie chcesz dzwonić? Żaden problem!
Wyślij smsa na numer: 604 154 733, a sprawdzimy Twoje możliwości techniczne oraz przygotujemy najbardziej korzystną ofertę!

Znajdziesz nas TUTAJ oraz na FACEBOOKu

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.

Najczęściej czytane

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia