• 0
0
  • Autor: Mery
  • Wyświetleń: 2838
  • Dodano: 2016-04-20 / 20:44
  • Komentarzy: 1

Śpiewająco pomagali choremu Marcinowi

 
 
Śpiewająco pomagali choremu Marcinowi

(Fot. Dżacheć)

Koncert charytatywny zespołu Soul City wypełnił prawie po brzegi salę koncertową Studenckiego Centrum Kultury. Muzyczny wieczór kończy akcję charytatywną na rzecz Marcina Jana Śliwy.

- Chcemy pomóc bratu naszej koleżanki, stąd koncert i w ogóle cała akcja charytatywna. Kiedy dowiedzieliśmy się, że Marcin potrzebuje pieniędzy, pomocy, ani przez chwilę się nie zawahaliśmy - mówi Konrad Moszczeński, jeden z organizatorów koncertu.

Gwiazdą wieczoru był zespół Soul City, który porwał publiczność do wspólnej zabawy brawurowymi wykonaniami znanych przebojów muzyki zagranicznej.

- Lubimy śpiewać, lubimy występować, a jak można robić to w szczytnym celu to tym bardziej. Cieszymy się za każdym razem, kiedy możemy dzielić się muzyką, a już szczególnie jak możemy wystąpić przed opolską publicznością - opowiada Michał Bober, członek zespołu Soul City.

"Gdzie słyszysz śpiew tam wchodź, tam ludzie dobre serca mają" - powiedział kiedyś Johan Wolfgang Goethe, a dziś ludzie pokazali, że pomimo upływu lat, nadal te słowa są aktualne.
Patronat 24opole
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2016-04-21 09:13:35 [83.26.159.*] id:1444347  
MGIEŁKA: Napisała postów [18020], status [VIP] Reputacja
:} !!!

Nick:
Treść: