Zobacz takze
IMGW wydał ostrzeżenie dla województwa opolskiego
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".


























































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Mała S.: Napisała postów [9], status [nowy]
Czemu w tym Kraju jest taka ludzka znieczulica? Ludzie co wy sumienia nie macie ani serca? Troszke trzeba pomyśleć mózgownicą i postawić sie na miejscu rodziny Łukasza !! Że może oni to czytają ci co komentują właśnie w taki sposób złośliwy to pewnie nawet nie są z Brzegu i nie jechali tamtymi drogami ! Tam zdarzają sie wypadki non stopa z powodu Braku oświetlenia na jezdni ! Ludzie chodzą wieczorami bez żadnych odblazków na kurtkach rowery sa nie oświetlone a już nie mówiąc jeśli wyskoczy jakiś zwierzak . Tam przydał by sie fotoradar żeby troche zatamować pośpiech aut. Wracajac do tematu to na każdej stronie każda redakcja pisze co innego tagże nie można już oceniać kogoś od Tak. Był Bardzo młodym fajnym i zawsze pomocnym chłopakiem całe życie miał przed sobą :( :( znajomi jego są z pewnością tak samo załamani jak i osobiście Ja. Na każdej stronie ludzie tylko piszą same złe rzeczy ja wiem i rozumię że każdy ma prawo do własnego zdania i własnej opini na temat tego zdarzenia . Ale na Prawde postawcie sie na miejscu Rodziny bliskich któzi to czytają jest im cieżko a nawet Bardzo :( stracić bliską osobe. . A na dodatek tak młodą która miała całe życie przed sobą . Kto wie może to po prostu nie szcześliwy wypadek który nie powinien mieć miejsca tam [*] Na prawde prosze was jeśli macie zamiar głupio komentować to zahowajcie to dla siebie bo możecie takim czymś kogoś urazić czy dołować bardziej . A pewnie sami wiecie że Cieżko jest pozbierać sie po utracie kogoś bliskiego i że cieżko żyć z myśla że dzieki czyjejś pomocy i wsparcia nie było by tego wszystkiego :( Teraz tylko pozostaje sie pożegnać z Toba. Bóg Cie potrzebował tam u góry śpij i czekaj Bo kiedyś jeszcze sie Spodkamy. :( Pozostaniesz na zawsze w moim