• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 9569
    • Dodano: 2016-04-14 / 12:36
    • Komentarzy: 52

    Trzech Niemców wiozło w aucie broń, amunicję i narkotyki

    Trzech Niemców wiozło w aucie broń, amunicję i narkotyki
    Trzech Niemców wiozło w aucie broń, amunicję i narkotyki

    (Fot. mat. policji)

    Mężczyźni w wieku od 28 do 33 lat mieli w samochodzie broń, amunicję, a także elektroniczne urządzenia wykorzystywane podczas kradzieży samochodów. Jeden z nich miał też marihuanę i heroinę.

    W miniony poniedziałek kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali do kontroli drogowej osobową toyotę na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Autem podróżowało trzech obywateli tego kraju.

    Zobacz takze Pies pozostawiony na rozgrzanym balkonie. Policjanci ratowali jego życie

    Podczas kontroli pojazdu przy 28-latku policjanci znaleźli łamaki oraz urządzenia elektroniczne wykorzystywane do kradzieży samochodów. 32-latek miał przy sobie marihuanę i heroinę. Narkotyki próbował przed policjantami ukryć w bieliźnie. Przy najstarszym z mężczyzn kryminalni znaleźli broń gazową oraz 50 sztuk amunicji.

    Cała trójka została zatrzymana i przewieziona do komendy. Tam śledczy przedstawili dwóm podejrzanym zarzut nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz posiadania narkotyków. Za takie przestępstwa może grozić od 3 do 8 lat więzienia. Trzeciemu z zatrzymanych, za posiadanie przedmiotów służących do kradzieży samochodów grozi kara aresztu lub grzywny.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Trzech Niemców wiozło w aucie broń, amunicję i narkotyki
    Trzech Niemców wiozło w aucie broń, amunicję i narkotyki
    Trzech Niemców wiozło w aucie broń, amunicję i narkotyki
    Trzech Niemców wiozło w aucie broń, amunicję i narkotyki

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-04-14 14:19:29 [31.174.121.*] id:1442280  
    aldrarian: Napisał postów [639], status [rozpisany/na] Reputacja
    napad HYBRYDOWY ... nie obawiajmy się naszych braci Słowian lecz tej BANDY zza Odry co zawsze WOJNY wywoływali!!! A teraz to wciskanie swoich rozwiązań Komisji Niemieckiej - Weneckiej ustami kaszubskiego ZDRAJCY ... za to pewno Angela kolejny awansik mu da bo w Sopocie nie ma czego już szukać ów ryży cfaniak - ni pies ni wydra ino kaszubska mać!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-04-14 14:34:11 [195.117.218.*] id:1442283  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Na pewno lepszy ten... jak go nazwałeś "ryży cwaniak" niż cały pislam razem wzięty... A Ty to co najwyżej mógłbyś mu buty czyścić...
    2016-04-14 14:37:42 [46.77.86.*] id:1442287  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    pedro... ale chyba nie ma co dyskutować z pisdokratą po praniu mózgu, już mu kartofelek z muchomorkiem wyżarli mózg i teraz widać co pisze...... wolę "ryżego cwaniaka" niż brata bliźniaka :D
    2016-04-14 14:39:22 [195.117.218.*] id:1442288  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Dokładnie "art" ;)
    2016-04-15 06:53:27 [31.61.136.*] id:1442429  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    tusk to volksdeutsch ruda szmata nie Polak kundel szwabski...
    2016-04-14 13:35:43 [188.146.12.*] id:1442273  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Ot niemiecka swołocz mogli ich zastrzelić przy próbie ucieczki.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-04-14 13:53:31 [80.229.166.*] id:1442276  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    jak Polacy kradną po drugiej stronie to nie słyszę abyś tak głośno ujadał ?
    2016-04-14 14:35:49 [46.77.86.*] id:1442285  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    a ciekawe jak byś ujadał jak by polizei postrzeliła jakiegoś polskiego złodzieja?? zapewne wzywał byś do wojny, albo wieszał każdego niemca na najbliższym drzewie ..... taka podwójna moralność
    2016-04-14 20:52:00 [188.146.12.*] id:1442367  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Złodziej to złodziej jak połakomi się na cudzą własność to obciąć łapy przy samej dupie a czy on jest z Polski czy Mozambiku to co za różnica.
    2016-04-15 06:50:33 [31.61.136.*] id:1442428  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Woocash nie ujadaj na Polaków kundlu szwabski...
    2016-04-14 12:51:29 [83.26.116.*] id:1442262  
    [moderacja]: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2016-04-14 13:51:21 [80.229.166.*] id:1442274  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    widzisz, tyle lat Polskie świnie im auta kradły, a że tam się bida zrobiła to teraz oni do nas. To chyba dobrze świadczy o majętności Polaków ;-)
    2016-04-14 13:59:02 [83.26.116.*] id:1442278  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Polacy powinni ich masowo okradać,to taka nasza polska tradycja-hołduje jej od 6klasy podstawówki.
    2016-04-14 14:41:38 [195.117.218.*] id:1442291  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    hehe... od 6 klasy podstawówki? No to masz rozmach jak trza :)
    2016-04-15 00:33:48 [83.5.126.*] id:1442418  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    rosolak 200 ty też jesteś świnią tylko że polską
    2016-04-15 01:53:52 [83.5.126.*] id:1442422  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    rosolak 200 ma bana
    2016-04-15 06:47:52 [31.61.136.*] id:1442427  
    liberty: Napisał postów [5865], status [Szycha] Reputacja
    Woocash nie ma większych złodziei na świecie niz Niemcy którzy przygarniają teraz bydlo islamskie....
    2016-04-14 20:57:04 [83.22.252.*] id:1442373  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Jechali na zarobek...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-15 00:26:38 [83.29.53.*] id:1442415  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    hmmm, oni do nas ???????? no comment
    2016-04-14 23:00:51 [83.5.126.*] id:1442398  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    polscy śledczy to idioci jeżeli chodzi o broń gazową,obywatele niemiec mogą ją posiadać i kupić legalnie na dowód

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 19:47:10 [188.123.205.*] id:1442351  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Złodzieje niemieckie.Jak to historia się zmieniła.

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 19:00:16 [5.172.247.*] id:1442335  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Niesamowite PiS rządzi dopiero nieco ponad 100 dni a już to Niemcy kradną w Polsce auta Bo żyje się lepiej

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 18:51:19 [89.74.180.*] id:1442331  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    W Niemcach, to emigranty wszystko ukradły dawno temu, objazdówka po Polsce :-P

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 18:42:11 [89.72.244.*] id:1442326  
    maldo-32: Napisał postów [525], status [rozpisany/na] Reputacja
    To tak się teraz porobiło że niemieccy złodzieje kradną w Polsce a nie odwrotnie??Ot ciekawe ;)

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 17:49:43 [80.113.12.*] id:1442323  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    Do kotla na biomase z tym szkopskim scierwem !!!

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 17:16:56 [31.61.137.*] id:1442309  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Niemcy nas atakują....:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2016-04-14 17:21:51 [79.255.206.*] id:1442313  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Rokita krzyczał niemcy nas biją .
    2016-04-14 17:23:38 [31.61.137.*] id:1442315  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Pamiętam co krzyczał, ale to było w samolocie, a tutaj uskuteczniają najazd ;P
    2016-04-14 17:25:21 [93.179.192.*] id:1442317  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ale jaja tera nimcy do nas po furki przylatują;)
    2016-04-14 17:25:58 [31.61.137.*] id:1442318  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hehh....to się porobiło..
    2016-04-14 17:29:03 [93.179.192.*] id:1442320  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    chcą nam wszystkie multiple wykraść;)
    2016-04-14 17:30:13 [195.117.218.*] id:1442321  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    I Tico tesz... ale mojego żywcem nie wezmą bo je dobrze zabezpieczone :)
    2016-04-14 17:34:28 [31.61.137.*] id:1442322  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Niooo pewnie tak..;)
    2016-04-14 14:46:41 [90.156.124.*] id:1442293  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Okazuje się, że Niemiec też potrafi...;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-14 17:26:13 [213.196.200.*] id:1442319  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    tym bardziej jak ma na imie Czesław
    2016-04-14 17:19:34 [79.255.206.*] id:1442311  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Ta ten na zdjęciu typowy fryc , blond włosy i niebieskie oczy ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-04-14 17:20:20 [195.117.218.*] id:1442312  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Aryjska rasa już tak ma :D
    2016-04-14 17:24:09 [79.255.206.*] id:1442316  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    No fakt to czysty aryjczyk
    2016-04-14 15:19:29 [79.191.219.*] id:1442297  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Jak tak dalej pójdize to posiadanie młotka będzie nielegalne. Można się przecież przy użyciu młotka włamać do auta

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-14 17:18:02 [31.61.137.*] id:1442310  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Hmm....ja wożę w bagażniku młotek, ale nie do takich celów :D
    2016-04-14 13:25:48 [79.220.117.*] id:1442272  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    może przyjechali ODZYSKAĆ swoje samochody.... hahaha

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-14 14:48:28 [90.156.124.*] id:1442294  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Ich samochody pewnie już dawno za naszą wschodnią granicą....
    2016-04-14 14:32:57 [89.76.171.*] id:1442281  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Widać chłopaki z riechu;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-04-14 14:33:35 [178.37.7.*] id:1442282  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    reichu sie mówi
    2016-04-14 14:34:58 [195.117.218.*] id:1442284  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Tera to już "reichu" ni ma... Jakieś 20 lat temu sie skończył :)
    2016-04-14 14:36:47 [178.37.7.*] id:1442286  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    razem z finigami
    2016-04-14 14:40:05 [195.117.218.*] id:1442289  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    o to tak właśnie hahajek :D
    2016-04-14 14:03:28 [78.10.240.*] id:1442279  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Volkssturm,jak nic Volkssturm.

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 13:23:30 [79.220.117.*] id:1442270  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    ten w białej kurtce podobny do mojego kumpla Jochena...

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 13:12:26 [46.77.86.*] id:1442267  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    ot niemaszki..... zawsze mówili, że to my im kradniemy fury a teraz sami przyjechali..... a może oni tylko chcieli zrobić rozeznanie dla "uchodźców" z pasami szahida ???? a łamaki inne to dla zmyłki ?? ale ważne, ze policaje się wykazali

    Nick:
    Treść:
    2016-04-14 13:01:10 [46.171.221.*] id:1442263  
    mw46mw: Napisał postów [493], status [starszy pismak] Reputacja
    Ot niemiaszki, zamiast gonić terrorystów to do polski uciekają

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-14 13:03:29 [83.26.116.*] id:1442264  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Chcieli okraść NAS-POLAKUF.