• Wyświetleń: 2689
    • Dodano: 2016-04-10 / 22:57

Porażka Berlandu Komprachcie, ale walka o baraż trwa

I ligowi futsalowcy z Komprachcic nie mają szans na bezpośredni awans do ekstraklasy, ale walczą o miejsce w barażach. Niestety po niedzielnej porażce z Polkowicami, upragnione drugie miejsce oddaliło się.

W I lidze południowej futsalu jedno jest pewne. Bezpośredni awans do ekstraklasy zapewniła sobie ekipa Solnego Miasta Wieliczka. Pozostała walka o drugie miejsce, które gwarantuje miejsce w barażach, a rywalizują o nie dwie drużyny. Poza Berlandem jest jeszcze Heiro Rzeszów. Drużyna z naszego województwa mogła dzisiaj przybliżyć się do pozycji wicelidera, ale niestety przegrała, a Rzeszów zgarnął punkty za walkower.

Od początku mecz nie układał się po myśli zawodników z Komprachcic. Berland stracił pierwszego gola w 9. minucie. Jednak jeszcze przed przerwą zdołał wyrównać, a nawet wyjść na prowadzenie 2:1. W drugiej części goście szybko wyszli na prowadzenie 3:2, ale Rafał Gawin dał remis 3:3.

Od tego momentu nasi zawodnicy bez przerwy atakowali, ale trafiali wszędzie, tylko nie do bramki. Nawet gdy grali w przewadze. Niestety, na 4 sekundy przed końcem Dawid Biały zdobył zwycięską bramkę dla drużyny Cuprum Polkowice.

Berland Komprachcice wciąż ma szanse na baraże. Po pierwsze będzie musiał wygrać w ostatniej kolejce z Marexem Chorzów, a po drugi liczyć na to, że pewna awansu Wieliczka ogra Heiro Rzeszów.

2016-04-11 12:12:33 [89.74.180.*] id:1441658
    Bez kitu dobre chłopy! Pracują i grają o EKSTRAKLASĘ! Powodzenia do końca!

2016-04-11 12:07:08 [83.29.54.*] id:1441654
    MGIEŁKA: Napisała postów [18096], status [VIP] Reputacja
    "wygramy, przegramy ......" - było w Piłkarskim pokerze ....