• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 5421
    • Dodano: 2016-04-01 / 16:12
    • Komentarzy: 46

    Partia Razem chce odrzucenia wniosku o powiększenie Opola

    Partia Razem chce odrzucenia wniosku o powiększenie Opola

    (Fot. Dżacheć)

    Opolscy działacze Partii Razem wystosowali petycję do premier Beaty Szydło, w której apelują o odrzucenie wniosku prezydenta Opola w sprawie poszerzenia Opola oraz "pozostawienie decyzji o przyszłości regionu w rękach jego mieszkańców".

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    - W temacie Dużego Opola trwa monolog obywatelski, czego dowodem jest m.in. zignorowanie naszego projektu uchwały, pod którą podpisało się 700 opolan – mówi Michał Pytlik z opolskich struktur Partii Razem.

    Swój sprzeciw Partia Razem wyraziła m.in. poprzez wystosowanie petycji do Prezes Rady Ministrów Beaty Szydło. Czytamy w niej, że „zabrakło realnego dialogu między władzami miasta a obywatelami kilkunastu sołectw, które miałyby zostać włączone do Opola” oraz że „podstawowym warunkiem przyłączenia do Opola nowych terenów musi być zgoda ich obywateli”.

    Zobacz takze Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala

    Autorzy dokumentu zauważają również, że „mieszkańcy Opola mają prawo domagać się stosownych opracowań na temat wpływu poszerzenia granic na rozwój miasta”. - Władze do tej pory nie przedstawiły opinii publicznej żadnych analiz ani danych, które wskazywałyby jakie korzyści wynikają z planu Wiśniewskiego dla obecnych i nowych mieszkańców miasta. Na całym świecie odchodzi się od modelu miasta z rozlewającymi się przedmieściami na rzecz miasta kompaktowego, inteligentnego i przyjaznego mieszkańcom. My właśnie taką wizję proponujemy – dodaje Pytlik.

    Petycję w wersji elektronicznej, którą podpisało już ponad 260 osób, można znaleźć tutaj.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-04-04 18:32:49 [178.252.30.*] id:1439918  
    xanerx: Napisał postów [373], status [pismak] Reputacja
    mowa nienawiści, ech... :(

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-04 18:35:21 [178.252.30.*] id:1439920  
    xanerx: Napisał postów [373], status [pismak] Reputacja
    Oczywiście mowa o tych komentarzach poniżej :(
    2016-04-03 18:26:41 [89.78.185.*] id:1439689  
    Patryk100: Napisała postów [1355], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Ale ryje!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-04-04 07:57:53 [90.156.124.*] id:1439823  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Pokaż swój - ocenimy....
    2016-04-04 08:20:28 [95.48.199.*] id:1439832  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    Patryk.... a może patryk jaki się zaczął udzielać :D siostra_brygida: on nie pokaże bo taki jest niewyjściowy jak to pisdzielec :P
    2016-04-03 17:34:17 [188.123.206.*] id:1439679  
    golf3: Napisał postów [118], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    zwirek i muchomorek

    Nick:
    Treść:
    2016-04-01 22:47:13 [83.22.126.*] id:1439245  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    ten po lewej to wizytówka partii :-)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2016-04-02 22:08:06 [62.225.229.*] id:1439527  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Wyglądają, jak z lat 60-tych:D
    2016-04-02 22:08:58 [83.10.120.*] id:1439529  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Młodzież jak dla ciebie- sriku..
    2016-04-02 22:11:32 [62.225.229.*] id:1439530  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Ten dalej Pana szuka heheh...... Ombre, potrzebujesz psa?, ja mam już jednego, miłego, a to jakiś agresywny widzę:D
    2016-04-02 22:14:04 [83.10.120.*] id:1439533  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Są plusy..Nie trzeba pieluch zmieniać..To masz na co dzień..Myśł pozytywnie..Jak ten Ormowiec z rozjaśnioną fryzura i salcesonem w kanapce..Uśmiechnij się..Jutro leki dla seniorów będą za darmo..
    2016-04-02 22:18:07 [62.225.229.*] id:1439535  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Oj, to bardzo przykro, że masz nietrzymanie moczu, to pewnie prostata:( Dobrze, że dostaniesz tabsy gratis, ale, czy pomogą?:(
    2016-04-02 22:22:03 [83.10.120.*] id:1439536  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Nie mam problemów zdrowotnych..Jak babcie zadłużone,skołatane,wycieruchy niemieckich salonów..
    2016-04-02 22:22:25 [212.88.240.*] id:1439537  
    sasza: Napisał postów [287], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Andrzeju Środo a ty ile masz wiosen co? bo wyglądasz na dziadka po 60
    [-2]
    2016-04-02 22:40:58 [188.123.205.*] id:1439540  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Andżejowi znowu interes nie idzie.
    2016-04-03 10:54:53 [176.111.136.*] id:1439622  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    ino pizza po żydowsku idze na wynos ;D z gazownika
    2016-04-03 10:46:48 [178.252.30.*] id:1439619  
    xanerx: Napisał postów [373], status [pismak] Reputacja
    Owszem, partia Razem szuka nowego elektoratu, jednakże partiom lewicowym zależy na dobru ludzkim.

    Nick:
    Treść:
    2016-04-03 09:19:50 [217.173.204.*] id:1439588  
    pawelxp: Napisał postów [1716], status [Szycha] Reputacja
    Co to za dwa ślimoki na zdjęciu ? :)

    Nick:
    Treść:
    2016-04-02 15:59:07 [5.172.247.*] id:1439338  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    Lewacka ciemnota zawsze przeciw rozwojowi

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2016-04-02 16:09:15 [5.172.247.*] id:1439344  
    Rex: Napisał postów [4676], status [VIP] Reputacja
    MY Opolanie żądamy powiększenia Opola
    2016-04-02 16:40:29 [93.210.14.*] id:1439374  
    MOSAD: Napisał postów [42], status [rozkręca się] Reputacja
    LUMPEN proletariat w natarciu, historia zatacza krąg, wygłodzeni idą po władzę
    2016-04-02 21:51:40 [31.175.124.*] id:1439514  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    Rex poraz wtòry, dlaczego?
    2016-04-02 21:54:57 [188.123.205.*] id:1439517  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Spytaj ciemnotę.Zawsze jej tu pełno.
    2016-04-02 21:56:25 [83.10.120.*] id:1439518  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Koledzy ?? Z resortu >?
    2016-04-02 19:53:05 [37.152.19.*] id:1439446  
    jonek84: Napisał postów [5], status [żółtodziób] Reputacja
    Dwa lewckie głomby...zawsze na anty...japie...le,weź się gdzies chłopie do jakiegoś drzewa przypnij,i chroń ślimaki.Kto tego dziadostwa słucha...?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-02 21:14:55 [62.225.229.*] id:1439497  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Heheh... to się uśmiałam:)
    2016-04-01 19:02:08 [46.169.253.*] id:1439174  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Dwóch bezdomnych chce odrzucenia wniosku.....dobry prima aprillis

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-04-01 20:41:32 [83.26.202.*] id:1439220  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    I to jasne,pełne spojrzenie..Wzbudzające zaufanie i troskę..Urzekło Mnie..
    2016-04-02 03:53:00 [83.22.22.*] id:1439272  
    lokomotywa: Napisał postów [741], status [rozpisany/na] Reputacja
    lepsze to czemu pawla nie ma z niemodlina? jak po flaszke to wranglera dawał
    2016-04-01 21:00:44 [89.74.180.*] id:1439230  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Wprdl chcą?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2016-04-01 21:03:08 [83.26.202.*] id:1439232  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Chcą..I mydła też..I fryzjera i Jacykowa..W szafie..
    2016-04-01 21:07:06 [89.74.180.*] id:1439235  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Jacyków hehehehehe :-P
    2016-04-01 21:07:40 [83.26.202.*] id:1439236  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    A nie ??/
    2016-04-01 21:08:36 [89.74.180.*] id:1439237  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Musi być!
    2016-04-01 21:10:42 [83.26.202.*] id:1439238  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Ciekawe który z nich jest 500 + ?
    2016-04-02 03:51:40 [83.22.22.*] id:1439271  
    lokomotywa: Napisał postów [741], status [rozpisany/na] Reputacja
    ide masz tyle pary?
    2016-04-01 21:04:04 [89.74.42.*] id:1439234  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    Uwielbiam spojrzenia myślą nie zmącone.

    Nick:
    Treść:
    2016-04-01 20:44:57 [83.26.114.*] id:1439222  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Do fryzjera brudasy lepiej się udajcie.

    Nick:
    Treść:
    2016-04-01 20:39:23 [188.146.73.*] id:1439219  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    I już są sławni!

    Nick:
    Treść:
    2016-04-01 19:21:03 [83.10.4.*] id:1439183  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    Tusk czy Schetyna i inni w ich wieku też tak samo wyglądali jak te upiory ;((((

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-04-01 19:55:35 [83.4.250.*] id:1439193  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    nie dziw się, ".. wszyscy Polacy to jedna rodzina.. " ;]
    2016-04-01 18:30:33 [83.27.210.*] id:1439164  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Czyli Razem czy osobno...?

    Nick:
    Treść:
    2016-04-01 16:54:46 [37.128.73.*] id:1439146  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    A ja chcę wiosnę w środku zimy.

    Nick:
    Treść:
    2016-04-01 16:29:37 [93.179.192.*] id:1439139  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Oni są razem czy jak?:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-04-01 16:31:01 [176.111.136.*] id:1439142  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    szlifują się w kako i lipa z 500+
    2016-04-01 16:51:53 [195.117.218.*] id:1439145  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    No dyć pisze że "razem" ;)