• Wyświetleń: 5875
    • Dodano: 2016-03-31 / 07:15
    • Komentarzy: 0
    • Artykuł sponsorowany

    Samochody Hyundai dostępne w abonamencie już od 799 zł + miesiąc za darmo

    Samochody Hyundai dostępne w abonamencie już od 799 zł + miesiąc za darmo
    Nowa oferta Hyundai z pewnością zadowoli tych, którzy nie dysponują odpowiednią ilością pieniędzy na zakup auta, bądź lubią często zmieniać model samochodu. Od teraz w opolskim salonie Hyundai należącym do spółki Eltrans, nabyć można samochód w korzystnym abonamencie i wymienić na nowszy model już po 13 miesiącach - bez ukrytych kosztów.


    - Za sprawą abonamentu dajemy klientom możliwość wymiany samochodu po 13 miesiącach bez kosztów ponoszonych z powodu utraty jego wartości na sprzedaży. Dzięki temu można cieszyć się jazdą nowym modelem i nie martwić się o jego amortyzację – mówi Kacper Rzepiela, Kierownik Autoryzowanego Salonu Hyundai w Opolu. - Jest to również okazja dla osób, które nie dysponują wystarczającą kwotą na zakup nowego auta. Abonament stanowi dobrą alternatywę dla konieczności zaciągnięcia kredytu – dodaje.

    Umowa abonamentowa zawierana jest na 13 miesięcy, w tym jeden miesiąc gratis, z możliwością przedłużenia na kolejny okres na równie korzystnych warunkach. Co najważniejsze - Abonament nie wymaga ani wpłaty własnej ani wykupu – to innowacyjne, ale i bardzo atrakcyjne narzędzie dla Klienta – nie kosztuje dużo, a można cieszyć się codzienną jazdą nowym samochodem.

    Samochody w ofercie abonamentowej objęte są ubezpieczeniem i pełną obsługą serwisową (łącznie z wymianą opon na zimowe).

    Autoryzowany Salon Samochodowy Hyundai – mieści się w Opolu na ul. Oleskiej 94.

    Więcej szczegółów dostępnych jest pod nr telefonu: 77 4558044 oraz adresem e-mail: salon@eltrans.com.pl.

    Artykuł sponsorowany

    sponsorowany
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.