• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 3773
    • Dodano: 2016-03-22 / 12:44
    • Komentarzy: 17

    Kamil Bednarek będzie gwiazdą tegorocznych Dni Opola

    Kamil Bednarek będzie gwiazdą tegorocznych Dni Opola

    (Fot. archiwum)

    Kamil Bednarek będzie gwiazdą tegorocznych Dni Opola

    (Źr. Facebook.com)

    Wokalista Kamil Bednarek wystąpi w ramach Dni Opola 2016. Taka informacja widnieje na jego oficjalnym profilu facebookowym.

    Wykonawca muzyki reggae zagra dla opolan 23 kwietnia podczas tegorocznych dni naszego miasta.

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    - Na pewno możemy spodziewać się dużej dawki pozytywnej energii. W trakcie występu zagrany zostanie przekrojowy materiał, ze szczególnym jednak uwzględnieniem ostatniego albumu - mówi Wojciech Wojda, menadżer brzeskiego artysty.

    Przypomnijmy, Kamil Bednarek przez kilka lat był frontmanem formacji StarGuardMuffin, a od 2012 roku śpiewa w zespole sygnowanym jego nazwiskiem. Na swoim koncie ma dwa albumy - "Jestem..." oraz "Oddycham". Ostatni jego hit - "Euforia" podbił krajowe listy przebojów.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Kamil Bednarek będzie gwiazdą tegorocznych Dni Opola

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-03-22 17:13:23 [83.29.74.*] id:1436619  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    lata 80,90 to była muza,a teraz to plastik i popelina :-)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-03-23 22:57:20 [46.204.244.*] id:1437028  
    sib: Napisał postów [1836], status [Szycha] Reputacja
    Dokładnie zgadzam się w 100%
    2016-03-23 22:56:40 [46.204.244.*] id:1437027  
    sib: Napisał postów [1836], status [Szycha] Reputacja
    No nie jeszcze tego szajbę zaprosili...jakby nie było innych fajnych artystów....

    Nick:
    Treść:
    2016-03-22 23:30:32 [83.27.115.*] id:1436805  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    miala byc Madonna...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-03-23 09:12:09 [89.64.23.*] id:1436855  
    iceee: Napisał postów [296], status [maniak] Reputacja
    będzie ale męska :D
    2016-03-22 13:35:52 [83.26.66.*] id:1436534  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Przywiozo go tym krzywym audi co ma.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2016-03-22 13:36:40 [178.36.226.*] id:1436536  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    R8? ;P
    2016-03-22 13:37:35 [83.26.66.*] id:1436537  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    ta r8 -stare a8 rozklekotane
    2016-03-22 13:38:57 [178.36.226.*] id:1436538  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    5.0?
    2016-03-22 13:40:57 [83.26.66.*] id:1436541  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Nie chyba 600poj. z silnikiem od trabiego dwusów bo kiedyś stanął obok mnie na parkingu to kopciło jak ruski kamaz.
    2016-03-23 08:44:03 [31.61.136.*] id:1436846  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    jego brat takim jezdzi, nie on
    2016-03-23 08:47:35 [178.36.226.*] id:1436848  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    :*
    2016-03-23 08:54:40 [31.61.136.*] id:1436849  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    dzień dobry i do widzenia, czas świat zdobywać ;p ;)
    2016-03-23 08:55:17 [178.36.226.*] id:1436850  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    weź mnie ze sobą :)
    2016-03-22 19:36:05 [83.27.59.*] id:1436675  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    "...a ja się dystansuje, naciskam play, chilluje...;)"

    Nick:
    Treść:
    2016-03-22 14:37:49 [195.117.218.*] id:1436584  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Nie moje "klimaty" ale pamiętam go z "mam talent". Drugie miejsce zajął, ale chłopaczyna się "wybił"... No i gratulacje :)

    Nick:
    Treść:
    2016-03-22 13:36:22 [178.36.226.*] id:1436535  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    skun, marihuana, dobre geesy... skun, marihuana, dobre geesy :)

    Nick:
    Treść: