Zobacz takze
Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".




































































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
Jacek Bartnik: Napisał postów [18], status [nowy]
św_juzef... Cieszę się, że ma Pan fachową i ogólnie dostępną wiedzę na temat genezy tzw. KOD'u... Ubolewam, że tak niewielu ludzi zadaje sobie trud poznania prawdy konfrontując ją z argumentami obydwu stron i na tej podstawie nie wyrabia sobie swego własnego zdania, ale jak papugi powtarzają to co ktoś, gdzieś i kiedyś powiedział... Nie chce mi się wnikać w powody takiej postawy, ale na pewno wiem jedno. Warto mieć własne zdanie zbudowane na konfrontacji argumentów obydwóch stron, warto szukać, drążyć i przekopywać co tylko się da aby poznać prawdę. A jaka jest prawda, moja prawda dotycząca tzw. KOD'u i jego lidera ? Cóż... Jest to stowarzyszenie ludzi, których niewątpliwie cechuje pragnienie obrony demokracji, ładu konstytucyjnego i czegokolwiek co tylko postanowią wziąć w obronę... Czegokolwiek... Niestety taki człowiek jak ja, który zadałem sobie pewien trud i poświęciłem sporo czasu na poznanie faktów dotyczących tzw. KOD'u, jego lidera, wspierających go znanych postaci naszej sceny politycznej i publicznej, który zapoznałem się z udokumentowanymi faktami historycznymi jakie rozegrały się w najnowszej historii RP począwszy od roku 1945 i zakończywszy na roku 1991 mogę stwierdzić jedynie co następuje : Tzw. KOD to organizacja mająca na celu przywrócenie do władzy minione siły polityczne PO/PSL/LSD i wszystkiego tego co z przywrócenia tej władzy wynika; zasłużeni w PRL wracają na swe utracone stanowiska w administracji, urzędach i instytucjach państwowych, mordercy i zbrodniarze z UB i SB ( włączając w to przeróżnej proweniencji towarzyszy z Ludowego Wojska Polskiego i wszystkich innych resortów siłowych ) pobierają w dalszym ciągu wielotysięczne uposażenie emerytalne... Tu się zatrzymam i nie będę wymieniał pozostałych efektów powrotu do władzy, bo to nie ma sensu... Zwykli, szarzy ludzie będący członkami tego stowarzyszenia ? To pewnie i kilka porządnych osób ( kilka ) niestety zmanipulowanych przez takie gadzinówki jak TVN i szechterówkę. Reszta ? To ludzie biorący udział w celowym, planowanym zamachu stanu mający na celu powrót poprzedniego układu sił i całkowite poddanie Polski, zrzeczenie się suwerenności i niepodległości Polski na rzecz budowania wspólnego domu, którym EU nazywa niejaki G. Schetyna... A więc kłamców, złodziei i innych przestępców, którym niebawem PiS dobierze się do tyłków lustrując ich i skazując za oczywistą zdradę stanu. Takie jest moje zdanie. A Wam polecam zapoznać się ogólnie dostępnymi faktami i wyrobienia na tej podstawie własnego zdania i opowiedzenia się po którejś ze stron. Albo chcecie budować Wielką, Suwerenną narodową i chrześcijańską Polskę, albo stawiacie na budowanie wychodka pełnego kału, rzygowin, kobiet i kóz gwałconych przez... Czy warto dyskutować z przedstawicielami tzw. KOD'u ? Ja odradzam, szkoda czasu... Oni wprawdzie wykażą zainteresowanie rozmową, ale nie liczcie, że sprowadzicie ich na właściwe tory. No chyba żeby te betonowe i zakodowane łepetyny potraktować młotem pneumatycznym... Odpowiedzi na zadane przez Was pytania ? Znajdziecie w szechterówce :-D Tylko sami musicie sobie odpowiedzieć czy są one zgodne z prawdą. Ja nie wierzę im w ani jedną odpowiedź. To kłamcy. Pozdrawiam.