• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 2675
    • Dodano: 2016-03-18 / 20:16
    • Komentarzy: 43

    Zawodnik Budowlanych Opole na podium w Pucharze Polski

    Zawodnik Budowlanych Opole na podium w Pucharze Polski
    Zawodnik Budowlanych Opole na podium w Pucharze Polski

    (Fot. Enay)

    Tomasz Zieliński zwyciężył, drugi był Arsen Kasabijew, a trzecie miejsce zajął Arkadiusz Michalski - zawodnik Budowlanych Opole. To wyniki Indywidualnego Pucharu Polski w podnoszeniu ciężarów, który po raz kolejny odbył się w Opolu.

    Michalski w dwuboju zaliczył 405 kilogramów. W rwaniu podniósł 180 kg, natomiast w podrzucie 225 kg. Dobry występ zaliczył również inny zawodnik opolskiego klubu - Sebastian Hoim, który zajął siódme miejsce. Warto dodać, że ten zawodnik niedawno wrócił do "dźwigania" po kontuzji.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Turniej odbywał się bez podziału na kategorie wiekowe, a o zwycięstwie decydował wynik mierzony w punktacji Sinclaira. Niestety opolscy kibice nie zobaczyli na pomoście jednego z najlepszych zawodników ostatnich lat - Adriana Zielińskiego. Zawodnik Zawiszy Bydgoszcz ma indywidualne przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

    Ze względu na urazy nie wystartowało również dwóch zawodników Budowlanych Opole - Bartłomiej Bonk i Daniel Dołęga.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Zawodnik Budowlanych Opole na podium w Pucharze Polski
    Zawodnik Budowlanych Opole na podium w Pucharze Polski
    Zawodnik Budowlanych Opole na podium w Pucharze Polski
    Zawodnik Budowlanych Opole na podium w Pucharze Polski

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-03-19 19:14:44 [83.29.47.*] id:1435463  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    Dzisiaj w Łubnianach swój ostatni mecz rozegrał Tomasz Drąg , miał 40 lat [*]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [13]
    2016-03-19 19:15:17 [83.26.222.*] id:1435465  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Łoni z Łubnian
    2016-03-19 19:18:14 [83.10.229.*] id:1435469  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Szału ni mo..Ja gram dalej ale starszy jestem..hehe..
    2016-03-19 19:19:42 [83.10.229.*] id:1435473  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Ale,że ostatni-ostatni ? Co to za gwiazdka żałobna ?
    2016-03-19 19:20:15 [83.29.47.*] id:1435474  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    zmarł na boisku godzinę temu
    2016-03-19 19:21:09 [83.26.222.*] id:1435475  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    sport to zdrowie
    2016-03-19 19:21:51 [176.111.136.*] id:1435477  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    pewnie amfetamine walił i pompka siadła
    2016-03-19 19:22:36 [83.10.229.*] id:1435479  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    O żesz qwa...No wspólczuję..
    2016-03-19 19:22:46 [83.7.100.*] id:1435480  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    [*] :(
    2016-03-19 19:30:15 [31.1.88.*] id:1435486  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Tomek?? O masakra!
    2016-03-19 19:32:32 [176.111.136.*] id:1435487  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    coś mi się kojarzy on jest strażakiem ?
    2016-03-19 19:33:35 [176.111.136.*] id:1435488  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    znaczy był ?
    2016-03-19 19:38:00 [176.111.136.*] id:1435489  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jak grał w odrze to też miał mu chyba pompka siadła ale wtedy go odratowali
    2016-03-20 10:46:38 [89.74.180.*] id:1435824  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    RIP Tomek :-(
    2016-03-19 00:58:27 [83.4.99.*] id:1435238  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    bb grzeje ławę w sądzie z powodu urazu

    Nick:
    Treść:
    2016-03-18 21:42:31 [83.26.115.*] id:1435153  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Zesrałbym się anie podniósł tego

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [22]
    2016-03-18 21:44:22 [176.111.136.*] id:1435154  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a stówke charatniesz na klate ?
    2016-03-18 21:46:13 [83.26.115.*] id:1435155  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Tak ale kilka razy i koniec.
    2016-03-18 21:46:27 [176.111.136.*] id:1435156  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to tak jak ja
    2016-03-18 21:47:25 [155.133.85.*] id:1435157  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Kilka x to juz seria
    2016-03-18 21:47:37 [83.26.115.*] id:1435158  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    4,5 razy i nic więcej ale okazjonalnie na siłowni bywałem.
    2016-03-18 21:47:38 [176.111.136.*] id:1435159  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    3,4 góra
    2016-03-18 21:47:54 [176.111.136.*] id:1435160  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    uja seria seria to ma przynajmniej z 8 ;D
    2016-03-18 21:48:19 [155.133.85.*] id:1435161  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Mieczaki :-)
    2016-03-18 21:48:59 [176.111.136.*] id:1435162  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tak z ziemi do pasa to może by się 150 podniosło ale żeby tak nad głowe to nii mo uja
    2016-03-18 21:49:22 [83.26.115.*] id:1435163  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Na siłownie to ja chodziłem wódkę pić jedynie,power jest ale treningu nigdy nie było.
    2016-03-18 21:50:00 [176.111.136.*] id:1435166  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł ćwiczył kiedyś non stop tero ino od czasu do czasu hantelkami pomacham
    2016-03-18 21:50:54 [155.133.85.*] id:1435168  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    15 lat u manfreda zrobilo swoje :-)
    2016-03-18 21:51:18 [83.26.115.*] id:1435169  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja wyrwę 160 równe bo próbowałem ,ale tak jak mówisz do pasa i nic więcej,przygniotłoby i po rosomaku.
    2016-03-18 21:55:33 [176.111.136.*] id:1435171  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    daj se spokój fanzolnie w kręgosłupie i kuźwa na wózku całe życie ;D
    2016-03-18 21:56:19 [176.111.136.*] id:1435173  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    masz tu nute ;D youtube*com/watch?v=XQqlMz4rCIQ
    2016-03-18 21:56:35 [83.26.115.*] id:1435174  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    wózek bym musiał miec na vtecu wtedy,spalinowy.
    2016-03-18 21:58:38 [176.111.136.*] id:1435175  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tero sobie podniosę ale piwko ;)
    2016-03-18 21:59:24 [83.26.115.*] id:1435177  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Tera w miami bicz jestem
    2016-03-18 21:59:58 [176.111.136.*] id:1435178  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to drinki pijesz ? ;)
    2016-03-18 22:01:45 [83.26.115.*] id:1435179  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    https://www*youtube*com/watch?v=COEj1iUdtr0
    2016-03-18 22:03:19 [176.111.136.*] id:1435180  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    youtube*com/watch?v=turjRLhN5PQ joł tero słucham ;)
    2016-03-18 22:04:27 [176.111.136.*] id:1435181  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to je tysz wypas youtube*com/watch?v=xhlH8vBYlU8
    2016-03-18 20:43:49 [195.117.218.*] id:1435112  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    No i gitara... GRATULACJE!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-03-18 20:44:30 [83.4.104.*] id:1435113  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    ode mnie też ! :)
    2016-03-18 21:40:32 [83.10.229.*] id:1435151  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Suple,suple,suple..
    2016-03-18 21:39:10 [178.37.12.*] id:1435150  
    kasiadm: Napisał postów [1378], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Gratulacje!!!!!!!!

    Nick:
    Treść:
    2016-03-18 21:03:51 [188.146.72.*] id:1435132  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Urazów nie będzie w terminie wyjazdu na olimpiadę.A tam wyników też nie będzie,ze względu na urazy!

    Nick:
    Treść: