• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 3678
    • Dodano: 2016-03-13 / 17:24
    • Komentarzy: 17

    Duży sukces Dnia Dawcy Szpiku w Opolu

    Duży sukces Dnia Dawcy Szpiku w Opolu
    Duży sukces Dnia Dawcy Szpiku w Opolu

    Do wzięcia udziału w akcji zachęcali wolontariusze rozdający ulotki oraz gadżety. (Fot. Dżacheć)

    Ponad 120 osób zarejestrowanych w bazie potencjalnych dawców szpiku i 23, które oddały krew - to dotychczasowy bilans trwającego do godz. 19 Dnia Dawcy Szpiku w Opolu.

    Pomysłodawcą dwudniowej akcji, zorganizowanej w CH Karolinka, jest Roman Nowak, opolski policjant. - Podjąłem się organizacji tego przedsięwzięcia, bo nie chcę stać bezczynnie. Wierzę, że w ten sposób mogę pomóc chorym wrócić do zdrowia, aby nigdy więcej nie musieli walczyć ze skutkami chemioterapii.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    Chętnych do rejestracji w bazie dawców szpiku nie brakowało. - Przechodziłam przez centrum handlowe i pomyślałam, że być może w ten sposób komuś pomogę. Decyzja była całkowicie spontaniczna - tłumaczy Magdalena Bil z Wawelna.

    W autobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa również było wielu chętnych do pomocy. - Krew staram się oddawać jak najczęściej, jeśli tylko jestem w Polsce - mówi pan Janusz z Opola, będący Honorowym Dawcą Krwi.

    - Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej akcji. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w nią osobom i zapewniam, że jeszcze nie raz będziemy działać - kwituje Roman Nowak.
    Patronat 24opole
    reklama

    Więcej zdjęć

    Duży sukces Dnia Dawcy Szpiku w Opolu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-03-15 01:08:16 [83.26.244.*] id:1433681  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    nie pomagam policjantom

    Nick:
    Treść:
    2016-03-13 23:52:47 [89.78.171.*] id:1433370  
    Mario-Opole: Napisał postów [1519], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Jak policjant to na pewno nie z prewencji i na pewno z ciemniakami z prewencji nie miał nic do czynienia. Czy się mylę?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-03-13 23:57:53 [90.156.124.*] id:1433374  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Jakiś mandat wyłapałe czy cuś, że takie żale...?
    2016-03-14 15:25:32 [89.74.189.*] id:1433482  
    papuniek: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    tak
    2016-03-13 19:34:33 [83.26.240.*] id:1433118  
    [moderacja]: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2016-03-13 19:36:57 [83.10.109.*] id:1433122  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Ta z nadwagą ?Okrutną ? Ciekawe jest to,że wolontariuszki i feministki są brzydkie i grube..Brak orgazmu do tego doprowadza..O zakonnych nie wspomnę..
    2016-03-13 19:38:49 [83.26.240.*] id:1433124  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dobrze karmi mam z tatą,a mówią że bieda.
    2016-03-13 19:40:39 [83.26.240.*] id:1433127  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Wypasiona jak kocica na zimę.
    2016-03-13 19:41:00 [83.10.109.*] id:1433128  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Pewnie MRE mają za free..Hehe..
    2016-03-13 22:57:00 [83.26.240.*] id:1433350  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ciekawe czy ten jej kolega dałby jej radę.
    2016-03-13 22:58:57 [188.123.205.*] id:1433352  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Nie wiesz co w kim drzemie.
    2016-03-13 23:06:20 [83.26.240.*] id:1433355  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    A ty zaatakowałbyś taką?
    2016-03-13 23:09:45 [188.123.205.*] id:1433357  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    To zależy
    2016-03-13 23:10:05 [188.123.205.*] id:1433358  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Od ilości alkoholu
    2016-03-13 23:11:02 [83.26.240.*] id:1433359  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja bym musiał sam,wypić pół litra.
    2016-03-14 12:22:40 [89.74.189.*] id:1433433  
    papuniek: Napisał postów [7], status [nowy] Reputacja
    Pomyliłeś sie , jednak z Prewencji
    2016-03-13 19:27:16 [83.29.53.*] id:1433114  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    Akcja w słusznej sprawie. Brawo ! :)

    Nick:
    Treść: