Zobacz takze
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".


































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Robertos: Napisał postów [16], status [nowy]
Amerykanie mają swój cel i nie jest nim bynajmniej obrona naszej wschodniej granicy tylko wciągnięcie nas w wojnę z Ukrainą i Rosją. Chcą zdestabilizować Europę by spokojnie móc zająć się wojną z Chinami. Ameryka nie jest sojusznikiem i dba zawsze i wyłącznie o własny interes. Nie ma co się cieszyć z przyjazdu paru Strajkerów, to tylko pokazówka po większych miastach - cel propagandowy. Nie dajmy się zwieść kolejny raz amerykańskim "braciom". Zawsze robili z nas wała i robią dalej. Prawdopodobnie już w tym roku możemy spodziewać się zamachów/prowokacji na miarę WTC, Biesłana itp (być może w trakcie Światowych Dni Młodzieży) aby wciągnąć nasz kraj w konflikt. A jak się już zacznie, amerykańskich "braci" już tu nie będzie, bo będą mieli własną wojnę o utrzymanie mocarstwa na świecie. Wiem, że dla większości wygląda, to na farmazony ale poszperajcie troszkę w sieci. Polecam na początkek niezależne videoblogi np: Witolda Gadowskiego, Jacka Bartosiaka, Grzegorza Brauna.