• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 8338
    • Dodano: 2016-03-06 / 11:19
    • Komentarzy: 78

    Pojechali zatrzymać poszukiwanego, znaleźli narkotyki

    Pojechali zatrzymać poszukiwanego, znaleźli narkotyki
    Pojechali zatrzymać poszukiwanego, znaleźli narkotyki

    (Fot. KWP Opole)

    Policjanci z Ozimka pojechali zatrzymać osobę poszukiwaną. Zamiast mężczyzny znaleźli w mieszkaniu ponad 50 gramów marihuany. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 24-letni mieszkaniec gminy. Teraz za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

    Policjanci z Ozimka ustalili, że poszukiwana przez nich osoba może znajdować się w jednym z mieszkań na terenie gminy. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres. Na miejscu mundurowi ustali, że poszukiwany już tam nie przebywa.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Podczas rozmowy z 24-letnim współlokatorem, funkcjonariusze wyczuli zapach marihuany. Jak się okazało w jednym z pokoi na meblach leżał foliowy worek z suszem roślinnym. Obok niego leżała elektroniczna waga. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczone ponad 50 gramów suszu to marihuana.

    Jak ustalili policjanci środki odurzające należały do 24-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za ten czyn może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Pojechali zatrzymać poszukiwanego, znaleźli narkotyki

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-03-06 12:44:21 [46.169.199.*] id:1429753  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    co to z ta gandzią na opolszczyźnie? czyżby to było zagłebie?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2016-03-06 12:45:51 [176.111.136.*] id:1429755  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jest ;)
    2016-03-06 13:19:57 [83.27.107.*] id:1429777  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    hodowlano dystrybucyjne ;D
    2016-03-06 13:27:09 [176.111.136.*] id:1429781  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    youtube*com/watch?v=VHoSkQ5_qvw
    2016-03-06 13:54:32 [93.210.17.*] id:1429791  
    MOSAD: Napisał postów [42], status [rozkręca się] Reputacja
    Eksportowy towar to germanizowani Słowianie , a produkty uboczne tego eksperymentu to powracające ćpuny na Opolszczyznę.
    2016-03-06 14:30:14 [176.111.136.*] id:1429794  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zobaczymy co to bedzie za 48 godzin
    2016-03-08 19:53:41 [37.249.113.*] id:1430480  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    O tukej zem pisoł so dzisiej bydzie ;)
    2016-03-07 17:07:23 [83.5.209.*] id:1430046  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    słupek niebieskim skoczył w górę

    Nick:
    Treść:
    2016-03-06 13:09:44 [80.48.70.*] id:1429775  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    Powinni wprowadzić prohibicję bo alkoholizm to większy problem tego kraju jak to o czym jest ten art.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-03-07 16:23:38 [80.229.166.*] id:1430040  
    Woocash: Napisał postów [1433], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Wprowadź prohibicję i ogłoś to światu, dwóch dni nie dożyjesz. Genetyczna patologia tego kraju jest nieuleczalna i żadna prohibicja tego nie zmieni, zmieni tylko jakość wypijanych szczochów. Są alkoholicy, to na kiego badyla jeszcze narkomani ?
    2016-03-06 15:54:55 [194.29.180.*] id:1429817  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    I gdzie ja teraz towar kupie... (*)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2016-03-06 15:56:52 [95.40.140.*] id:1429818  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    7 i pol Kafla i dam ci pol kg do celow medycznych 😁😁😁😁🔯🙏🔯🙏🔯 ;👴
    2016-03-06 16:41:08 [194.29.180.*] id:1429821  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    Troche za tanio, pewnie jakis syf gowno warty
    2016-03-06 16:44:55 [95.40.140.*] id:1429823  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Mozliwe ze ten za 40 za grama ma wiecej mocy ze wzgledu na cene 😁😁😁
    2016-03-06 16:48:23 [83.10.42.*] id:1429824  
    east: Napisał postów [651], status [rozpisany/na] Reputacja
    Medyczna marihuana czasami ma bardzo znikomą zawartość THC, bo przeważnie jest go całkowicie pozbawiona.
    2016-03-06 16:54:10 [95.40.140.*] id:1429825  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    tak biale odmiany przewazaja w cbd ja wole typowego skuna
    2016-03-06 16:55:50 [95.40.140.*] id:1429826  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Jestem bardziej koneserem i jarajw mnie cytrusowowe odmiany typu orsnge bud
    2016-03-06 16:59:07 [95.40.140.*] id:1429827  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Chyba najlepsza jaka mialem okazje palic w cofiku
    2016-03-07 08:02:14 [178.36.226.*] id:1429975  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    najlepszego to miałeś blue berrego i nie piertol :)
    2016-03-07 08:16:35 [89.76.171.*] id:1429976  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Teściowo wie że polisz;)
    2016-03-07 08:20:40 [178.36.226.*] id:1429977  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    oczywiście... wszyscy wiedzą ;)
    2016-03-06 17:37:07 [89.74.42.*] id:1429852  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    UWAGA UWAGA - oczekujemy na newsa o pierwszym martwym "motocykliście" w tym sezonie. Zrobiło się nieco cieplej więc wszyscy "królowie" dwóch kółek na 15 letnich CBR i innym podobnym szajsie wyjadą na ulice. Oczywiście w jeansach i adidaskach a za chwilę w krótkich spodenkach i klapkach bo na odpowiedni ubiór nie starczyło.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [11]
    2016-03-06 17:38:13 [195.117.218.*] id:1429853  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Odpaliłem maszynę, wyjechałem, zrobiłem 150 km. i wróciłem... Newsa nie będzie...
    2016-03-06 17:41:52 [95.40.140.*] id:1429855  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Nie wiesz co. Mowisz cbr 1000 i srasz w majty wpisz na yt opolskie zapjertalacze
    2016-03-06 17:51:11 [5.172.235.*] id:1429857  
    R1973P: Napisał postów [1539], status [Szycha] Reputacja
    wywołałeś , wprawdzie mocyklista przeżył , ale sezon otworzył! :-I
    2016-03-06 17:53:00 [95.40.140.*] id:1429858  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    Lewa w gore ;);););)
    2016-03-06 18:34:52 [89.74.42.*] id:1429867  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    OOOO CBR 1000 uhaha wszyscy bedą Ci zazdrościć do nieprzytonmości.
    2016-03-06 18:37:59 [95.40.140.*] id:1429869  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    tutaj nie chodzi o maszyna ino o Umiejętności
    2016-03-06 18:53:21 [195.117.218.*] id:1429873  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Oj troliku... Słabe to Twoje myślenie :)... Ja jeżdżę DIAVEL-em (jeżeli wiesz w ogóle której marki to model) jak również w zeszłym roku odebrałem nową R1 i nie kupiłem ich dla "szpanu"... tylko dla... hobby? Chyba tylko małolaty kupują coś żeby ktoś im tego zazdrościł....:) A może Ty też.. że myślisz takimi kategoriami ?
    2016-03-06 19:31:00 [83.22.125.*] id:1429899  
    KlocMaMoc: Napisał postów [210], status [maniak] Reputacja
    Dzisiaj widziałem Gosię, jak pomykała Hajabuzą Turbo, po buty do Castoramy.
    2016-03-06 20:56:27 [89.73.179.*] id:1429939  
    bena: Napisała postów [72], status [rozkręcił się] Reputacja
    czy wszystkie trolle to debile?
    2016-03-06 21:00:25 [89.76.171.*] id:1429941  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    co 2 tylko:D
    2016-03-06 21:10:30 [89.74.42.*] id:1429943  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    Bieda boli.... ma boleć.....zdechniecie biedni, dlaczego biednyś boś głupi....od pokoleń. Nara trzymajcie się ramy od "Hajabuzy" ;)
    2016-03-06 17:36:08 [5.172.235.*] id:1429851  
    R1973P: Napisał postów [1539], status [Szycha] Reputacja
    hurtownik marychy ,nawet wagę przemysłową ma! :->

    Nick:
    Treść:
    2016-03-06 15:08:08 [83.238.95.*] id:1429801  
    piotr666: Napisał postów [24], status [nowy] Reputacja
    Powołać komisję śledczą!!!! Na pewno były schowane w oponie!!! Ale opona już pękła ;-)

    Nick:
    Treść:
    2016-03-06 12:26:56 [89.76.171.*] id:1429735  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Siuwaks był jest i będzie...walka z wiatrakami...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [20]
    2016-03-06 12:30:28 [95.40.140.*] id:1429740  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Jol jeszcze kom pojarke ze wczoraj 😁🚬🚬🚬🚬
    2016-03-06 12:45:14 [94.254.129.*] id:1429754  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Ja zaro ida pyknac akacza :)
    2016-03-06 12:50:12 [176.111.136.*] id:1429756  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    chodz na gg bo sprawe mom
    2016-03-06 12:50:57 [176.111.136.*] id:1429757  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    abo niii czekoj bo nii tukej gg
    2016-03-06 12:51:26 [176.111.136.*] id:1429758  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    kartofle znowu poczebne mi som
    2016-03-06 12:53:48 [94.254.129.*] id:1429759  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Ni mo juz... Powaga
    2016-03-06 12:54:11 [176.111.136.*] id:1429760  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a bydziesz mioł jeszcze ?
    2016-03-06 12:54:46 [176.111.136.*] id:1429761  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mój szef powiedzioł żeby wzioł całom cienrzarufke
    2016-03-06 12:55:20 [195.117.218.*] id:1429762  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    kartofle???
    2016-03-06 12:55:28 [176.111.136.*] id:1429763  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    uj mi jusz 2 tydzień spokoju niii daje
    2016-03-06 12:56:02 [176.111.136.*] id:1429764  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja , ziemniory
    2016-03-06 12:56:36 [195.117.218.*] id:1429765  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    a ile tygo i na co Ci ?:)
    2016-03-06 12:57:05 [176.111.136.*] id:1429766  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no żęby wfanzalać
    2016-03-06 12:57:46 [195.117.218.*] id:1429767  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    aha... a znam gościa z łopola co handluje kartoflami :)
    2016-03-06 12:58:41 [176.111.136.*] id:1429768  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    te słodkie tyż mo?
    2016-03-06 12:59:04 [176.111.136.*] id:1429769  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bataty?
    2016-03-06 12:59:22 [176.111.136.*] id:1429770  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    od serdla żem broł bataty
    2016-03-06 12:59:35 [195.117.218.*] id:1429771  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    a to nie wiym... ale miyszko w grotowicach
    2016-03-06 13:02:11 [176.111.136.*] id:1429772  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tysz idem przypołlić qwa łostatniego grama mom ;(
    2016-03-06 13:08:01 [195.117.218.*] id:1429774  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A ja ide odpalić maszynę... Słońce i w miarę ciepło to trzeba uruchomić i jakąś karnioche zrobić :")
    2016-03-06 12:40:49 [83.27.107.*] id:1429749  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    dobre - " ...Zamiast mężczyzny znaleźli w mieszkaniu ponad 50 gramów marihuany...." i aresztowali woreczek ? ;D

    Nick:
    Treść:
    2016-03-06 11:31:40 [83.26.13.*] id:1429691  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Spałować narkomana

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [16]
    2016-03-06 11:33:54 [195.117.218.*] id:1429694  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Właśnie paczem jak Clarkson Twoją bejcą śmiga przez Afryke ;)
    2016-03-06 11:34:46 [83.26.13.*] id:1429695  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    A oglądałem kiedyś kawałek tego.
    2016-03-06 11:35:14 [195.117.218.*] id:1429696  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    hehe... fura twarda jak majzel...:)
    2016-03-06 11:35:49 [83.26.13.*] id:1429698  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    To już niby też ostatnia trwała 5.
    2016-03-06 11:36:34 [195.117.218.*] id:1429699  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    ponoć tak...
    2016-03-06 11:37:15 [83.26.13.*] id:1429700  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Stary ma jeszcze e34 touring w tdsie i nabija km w opór.
    2016-03-06 11:39:16 [195.117.218.*] id:1429703  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Miałem w sedanie e34 535i... w 96 roku... tatuś mi kupił :). Ale byłem gość wtedy :)
    2016-03-06 11:39:59 [83.26.13.*] id:1429704  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    O kruca to v8 było-musiał być lans.
    2016-03-06 11:41:28 [195.117.218.*] id:1429705  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    nooo... łebek po zrobieniu prawka z taką furą... oj działo się ;)
    2016-03-06 11:42:12 [83.26.13.*] id:1429706  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Palenia laka pod remizo było?
    2016-03-06 11:42:39 [195.117.218.*] id:1429707  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    a nie... w 98 to był... yebłem się
    2016-03-06 11:43:50 [195.117.218.*] id:1429709  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    nooo takie palenie lacia było że po półtora roku rozyebałem to i siem skonczyło ;(
    2016-03-06 11:45:07 [83.26.13.*] id:1429710  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    hah ja w tym czasie jakoś miałem e30 325 z niemiec-to panie druty z tyłu ino wystawały mi z opon.
    2016-03-06 11:46:38 [195.117.218.*] id:1429711  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    e30 325.. .to była moc :). Kumpel miał takiego to było lepsze niż moje 535 :). Lżejsze i dużo lepiej siem zbierało... To były czasy :)
    2016-03-06 11:46:59 [83.26.13.*] id:1429712  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dobra spiertalamy do sklepu.Do kiedyś.
    2016-03-06 11:47:33 [195.117.218.*] id:1429713  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    nara :)
    2016-03-06 11:38:58 [93.181.151.*] id:1429702  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    A to posiadanie wagi elektronicznej to przestępstwo ?? bo na foto jest.

    Nick:
    Treść:
    2016-03-06 11:32:22 [195.117.218.*] id:1429692  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    No i wyrwali chwasta.. Tak 3mać ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-03-06 11:33:28 [83.26.13.*] id:1429693  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dokładnie!
    2016-03-06 11:27:06 [83.22.138.*] id:1429690  
    darekadi: Napisał postów [4], status [żółtodziób] Reputacja
    Pedały statyki muszą sobie wyrobić

    Nick:
    Treść: