• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 3732
    • Dodano: 2016-03-05 / 11:15
    • Komentarzy: 6

    Już jutro Wielkie Ślizganie na lodowisku Toropol

    Już jutro Wielkie Ślizganie na lodowisku Toropol

    (Fot. archiwum)

    Już jutro Wielkie Ślizganie na lodowisku Toropol

    Zobacz plakat! (Fot. mat. organizatora)

    "Podaruj radość" - to hasło tegorocznej imprezy charytatywnej, po raz 11. organizowanej przez Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej. Dochód z imprezy trafi na opolskie domy dziecka oraz rehabilitację 9-letniego Jerzego Rominkiewicza.

    - Jak co roku akcja gromadzi mieszkańców województwa opolskiego na sztucznym lodowisku Toropol, aby przy okazji dobrej zabawy wesprzeć najmłodszych. W tym roku pomagamy dzieciom z domów dziecka oraz 9-letniemu Jerzemu, który cierpi na młodzieńcze systemowe zapalenie stawów - tłumaczy Bartosz Świerczyński, wiceprzewodniczący Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w RP.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Podczas Wielkiego Ślizgania, prócz jazdy na łyżwach nie zabraknie atrakcji artystycznych, całą imprezę poprowadzi DJ Dragon, dla dzieci przygotowano wiele gier i zabaw, które poprowadzą wolontariusze - animatorzy. Będzie też okazja do nauki jazdy na łyżwach.

    Impreza rusza o godzinie 12:00, a ślizgawki zaplanowano na: 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:15

    Wstęp na ślizgawkę kosztuje symboliczną złotówkę.

    Honorowy patronat nad akcją objął prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz Konsul Republiki Federalnej Niemiec w Opolu Sabine Haake.
    Patronat 24opole
    reklama

    Więcej zdjęć

    Już jutro Wielkie Ślizganie na lodowisku Toropol

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-03-05 18:13:59 [46.169.240.*] id:1429449  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Jol by chciał zaprosić wszystkich na mój wieczorek poetycki start o 22 😎

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2016-03-05 18:15:31 [188.146.2.*] id:1429452  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    Wszystkim facetom robisz loda na 'dzień dobry ?
    2016-03-05 18:16:32 [46.169.240.*] id:1429453  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Od tego mam twoja mamę
    2016-03-05 18:39:40 [83.29.51.*] id:1429460  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    rozumiem, że stół będzie pełny ale kieliszek swój przywioze ;))))
    2016-03-05 21:38:22 [213.196.200.*] id:1429552  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    Goodway,przygotowałes na dzisiaj cos z literatury romantycznej,czy z literatury barokowej,może cos z normatywnej poetyki klasycznej albo z gatunku literatury Młodej Polski.
    2016-03-05 21:42:23 [46.169.5.*] id:1429554  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    W imię ròzy Umberto Eco zmarl niedawno ;););)