• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 3192
    • Dodano: 2016-02-18 / 08:12
    • Komentarzy: 12

    CDO poszukuje chętnych do pomocy przy Budżecie Obywatelskim

    CDO poszukuje chętnych do pomocy przy Budżecie Obywatelskim

    (Fot. archiwum/UM Opole)

    Miasto poszukuje osób chętnych do nieodpłatnej pracy w Zespole ds. Budżetu Obywatelskiego. Jego zadaniem będzie m.in. opiniowanie wniosków do budżetu oraz ułożenie listy zadań poddanej pod głosowanie. Aplikacje można składać do końca lutego.

    - Staramy się, by na każdym etapie prac nad Budżetem Obywatelskim byli obecni mieszkańcy, dlatego też powołujemy - już po raz kolejny - zespół roboczy. Jego członkowie będą wspierać nas przy okazji przyszłorocznej edycji BO - tłumaczy Dorota Piechowicz-Witoń, zastępca naczelnika Centrum Dialogu Obywatelskiego.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony urzędu miasta. Należy go dostarczyć do końca lutego do Centrum Dialogu Obywatelskiego, mieszczącego się przy ul. Koraszewskiego 7-9 lub drogą elektroniczną na adres: piotr.ziubroniewicz@um.opole.pl.

    Spośród nadesłanych zgłoszeń w losowaniu publicznym zostaną wyłonione 3 osoby, które wejdą w skład zespołu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-02-18 08:42:41 [89.76.171.*] id:1423371  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Zgłaszam Hahajka :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2016-02-18 08:50:49 [178.37.58.*] id:1423375  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    30 tys/mies :)
    2016-02-19 10:19:06 [95.48.199.*] id:1423712  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    hahahaha... no coś Ty.... tylko 30 tysięcy ?? nawet za 100 000 bym nie poszedł do wiśni przecież nie wiadomo jak skończy się to bagno
    2016-02-18 08:49:32 [83.27.79.*] id:1423374  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no jasne takich każdy, chętnie weźmie ".... osób chętnych do nieodpłatnej pracy ...", bezwzględnie muszą to być znawcy tematu/profesjonaliści i zapewne, powinni być jeszcze dyspozycyjni ..... no nic tylko drzwiami oknami .................

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-02-18 09:36:53 [83.27.79.*] id:1423377  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    aha, jeszcze odpowiedzialni....... , zapomniałam, że za to co zrobią poniosą odpowiedzialność ......
    2016-02-18 13:56:01 [95.48.199.*] id:1423445  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    a każdy narzeka, że na czarno albo umowy śmieciowe a tutaj wiśnia sam daje przykład :) po co płacić, po co wydawać kasę brać za darmo, a potem jeszcze "ciągać" do odpowiedzialności jak się pomylą oto wasz prezydent upadł teraz w otchłań bezmyślności
    2016-02-18 15:40:43 [83.22.130.*] id:1423467  
    east: Napisał postów [651], status [rozpisany/na] Reputacja
    No i nikt mu nie zarzuci, że nie słuchał "głosu ludu", bo przecież 3 pozorantów było przy ustalaniu budżetu.
    2016-02-18 14:06:29 [83.10.97.*] id:1423450  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    Nie każdemu TROLOWi trafi się tak że zostanie wiceprezydentem miasta.

    Nick:
    Treść:
    2016-02-18 13:23:53 [95.48.199.*] id:1423431  
    art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec] Reputacja
    no proszę... proszę... wiśnia tak zachwala miasta... że ma tyle pieniędzy... a szuka wolontariuszy ..... no cóż.... jaka władza takie miasto jaka kasa tacy ludzie

    Nick:
    Treść:
    2016-02-18 12:09:55 [85.181.141.*] id:1423419  
    tomek86: Napisał postów [174], status [wyjadacz] Reputacja
    To napewno nowy pomysł Wiśnie!! Macie super prezydenta ani zarobic wam nie da (bo mu nie wystarczy)!! Nic tylko się rwać do takiej roboty!!

    Nick:
    Treść:
    2016-02-18 11:27:03 [83.10.177.*] id:1423415  
    Aristotal: Napisał postów [108], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Dialog obywatelski... Szukamy frajerów do pracy za darmo. Takie ogłoszenie oznacza likwidację CDO od "zaraz" - w normalnym społeczeństwie. Ale tutaj pewnie znajdzie się paru frajerów, którzy chętnie wpiszą sobie taką prackę do CV.

    Nick:
    Treść:
    2016-02-18 10:45:10 [83.29.188.*] id:1423385  
    rosomak turbo: Napisał postów [370], status [maniak] Reputacja
    Hah za darmo to ci własna żona dupy nie da.

    Nick:
    Treść: